Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283

  Libra paraprgatits pr degn e mjeksis

  Kush eshte nje filanthropist ketu ne forum qe mund te ofroj librat e tyre
  si persh:

  Organic Chemistry
  Cellular and Molecular Biology
  Genetics

  it will be greatly appreciated (do ta vlersoj shume ndihmen tuaj )
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #2
  Shiko kete temen dhe nese nuk i gjen keto libra bej nje kerkese dhe ti gjejn!


  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=103

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  faleminderit romeoOOO!
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Tema t Ngjashme

 1. Sfidat & Veshtiresit qe do te ndeshin studentet e mjekesise
  Nga atropin n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2008, 06:09
 2. Student t mjeksis n amerik
  Nga beeta n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 01-07-2006, 09:42
 3. Ndihme rreth fakultetit te Mjekesise ne Tirane
  Nga Cimo n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-05-2006, 19:49
 4. Website per Studentet e Mjekesise
  Nga MisCongeniality n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2004, 22:32
 5. Pergatitje per Shkollen E Mjekesise!
  Nga Reina n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2004, 15:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •