Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 101
 1. #1
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kshilla pr femrat!

  Kjo tem sht pr meshkujt t japin kshilla pr femrat, far duhet t bjne apo t mos bejn n nj lidhje? far s'mund t tolerohet? Si t sillen me me meshkujt? Etj...
  Ju lutem flisni haptas dhe direkt!

  Happiness is: ME & YOU ;)


 2. #2
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  te sillen si duhet

 3. #3
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Na thuaj dika m specifike po s'pritove?
  Dika q t ka penguar ose t pengon shum por s'ke pasur guximin t'ia thuash?

  Happiness is: ME & YOU ;)


 4. #4
  i/e larguar Maska e Studenti-Te
  Antarsuar
  09-09-2002
  Vendndodhja
  Ne pluhur
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te mos harrojn se jane ne shekullin e meshkujve

 5. #5
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  32
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 7 postime
  1-respekti
  2-Sinqeriteti
  3-Ciltersia
  4-origjinaliteti

  Kto te 4-ta e bejne cdo mashkull per vete... nqs kombinohen ne menyre te perkryer...Dhe nqs e beni nje mashkull per vete cdo gje qe beni ju ( gjithmon jo tendencioze ) i duket ajo e duhura ajo me e bukura !

  Larg Mendjemadhesise dhe komplekseve !

 6. #6
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Femrat duhet te kenaqin sa me shume cunat dhe mos i lodhin shume duke i shkuar nga pas :PppPP Dmth mos numerojne deri ne dhjete para se ta "puthin".......mjafton te numerojn 1 2 3 opaaaaaaaaaaaa !
  Kaq kisha te tjerat kuptojini vet se cfare duhet te beni, se po tjua them un ce kuptimi do kishte........Goca sillet si don dhe jo si dua un qe te sillet sepse nuk esht nje skllave........
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 7. #7
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Po ketu ne duhet te shkruajme roman, ose me sakte nje komplet librash, me disa vellime sepse aq shume keshilla kemi per femrat sa qe duhet qindra vellime te shkruhen.
  My silence doesn't mean I am gone!

 8. #8
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ua, aq shume paskemi nevoje per keshilla?
  S'eshte e thene te shkruajme roman, vetem ca keshilla me kryesore, te qarta, te shkurtera dhe specifike

  Happiness is: ME & YOU ;)


 9. #9
  Shkodranja mil Maska e @ngel_EyEs
  Antarsuar
  06-07-2003
  Vendndodhja
  crazy, busy, noisy.. London
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje njerz t'mir te forumit
  ne krahasim me 'kshillat per meshkuj' skena marr shum verejtje, which is good

  romane thet ky...... rromane bjen fjala, kur ske ca me than:P
  totally lovable

 10. #10
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Krovare1
  Kjo tem sht pr meshkujt t japin kshilla pr femrat, far duhet t bjne apo t mos bejn n nj lidhje? far s'mund t tolerohet? Si t sillen me me meshkujt? Etj...
  Ju lutem flisni haptas dhe direkt!
  E paske marr shume seriozishte kete problemin e ketyre keshillave ti

  Qe ta permbledh njiher e mire une..

  Jo MaTeriaLisTe.

  ShkurT/SakT/PasTer/Bukur [-_^]
  Feel the pump √

 11. #11
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  1 - mos krijoni eksperienca pa vlere
  2 - mos e humbni dinjitetin kot
  3 - gjeni cunin e duhur po gjate procesit te kerkimit mos u merrni me te tjere
  4 - dini te dalloni cilin ju do e cilin jo
  5 - mos i lini te tjeret te tallen me ju
  6 - krijoni bindje te sigurt per cka doni ne jete dhe menyrat qe do perdorni per tia arritur
  dhe e fundit:
  7-mos i mbani asnjehere sqetllat me qime. lol
  Ezekiel 25-17.

 12. #12
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga diikush
  te sillen si duhet
  Sa tolerant o diikush, vetm nj kshillz jep, aman edhe ty.

  Nj kshill nga romani im i lartcekur:

  Mos i besoni do mashkulli q ju thot se ju don, se gaboheni shum!
  My silence doesn't mean I am gone!

 13. #13
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Mendje mendje kjo dynja
  Feel the pump √

 14. #14
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  te perkujdesen te vijne era e mire ... gjithandej

 15. #15
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ja keshilla ime per Femrat:

  Celesi I zemrave eshte karakteri I bute dhe fjala e bute.

  Dito.

 16. #16
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Mos bejne rolin e interesotorantes, te dine te respektojne, dhe te dine te pufin embel loool!
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 17. #17
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  lol na tju sjell cik kte temen tuaj un ju cuna, dilni nga e jona...
  Jemi ne kaq perfekte apo ky "popullimi" ktu tregon se ju nuk dini ca doni e si e doni..
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Julius
  1 - mos krijoni eksperienca pa vlere
  2 - mos e humbni dinjitetin kot
  3 - gjeni cunin e duhur po gjate procesit te kerkimit mos u merrni me te tjere
  4 - dini te dalloni cilin ju do e cilin jo
  5 - mos i lini te tjeret te tallen me ju
  6 - krijoni bindje te sigurt per cka doni ne jete dhe menyrat qe do perdorni per tia arritur

  dhe e fundit:
  7-mos i mbani asnjehere sqetllat me qime. lol
  1 - Po ku i dihet eksperincave kur fillohen a do jene me vlere a pa vlere.
  2 - Pse humbitet dinjiteti plot? Define "plot"
  3 - Po po nuk u more me te tjere, si e merr vesh qe ke zgjedhur me te mirin. Comparative shopping - eshte nje industri brutale.
  4 - Po te ishin aq te lehta ato gjera, nuk do kishim nevoje per tema te tilla.
  5 - Keshille eshte kjo? Si common sense mu duk mua
  6 - Does the end really justify the means?


  7 - As juve.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Pasiqe : 16-06-2006 m 16:22

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga Krovare1
  Kjo tem sht pr meshkujt t japin kshilla pr femrat, far duhet t bjne apo t mos bejn n nj lidhje? far s'mund t tolerohet? Si t sillen me me meshkujt? Etj...
  Ju lutem flisni haptas dhe direkt!

  Atehere mbaj shenim Abedin;

  1 - te presin thonjte e kembes.
  2 - te jene te parfumosura ne cdo kohe.
  3 - te mos hane qepe kur shkojne ne takim.
  4 - te veshin tanga.
  5 - te lexojne ndonjehere.
  6 - te mos pine duhan.
  7 - ti thone te dashurit cdo dite se e duan shume.
  8 - te dine te qeshin.
  9 - te dine te heshtin.
  10 - te jene te gateshme per sex sa here qe do partneri.
  11 - te dine te gatuajne.
  12 - te kene klas.
  13 - te njohin markat e shampove.
  14
  15
  16

  etj etj etj............
  11 -
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 20. #20
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Per Gio.

  E ke bere lemsh postimin. lol
  ja te pergjigjem une nje nga nje.
  1 - nese je e zgjuar do e kuptosh
  2- kot plot ska rendesi, nese e ke humbur iku e vate
  3- Nese je e zgjuar do e besh qe ne fillim. Mendon se ke nevoje per practise? Kur ti ben "Bachelor" nje goce e zgjuar do kete marre "Master"
  4- Nqs ke nevoje per kete teme per te kuptuar kush te do e kush jo, ke nevoje per shume gjera te tjera.
  5- paske "high expetations" ti. Kaq kam une po s'te rendon merre, po te rendon hudhe.
  6- pikerisht, eshte pak a shume te te qenit e sinqerte.

  7-do e kem parasysh.
  Ezekiel 25-17.

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Objektet fluturuese t paidentifikuara, UFO
  Nga Darius n forumin Fenomene Paranormale
  Prgjigje: 1053
  Postimi i Fundit: 22-05-2020, 18:22
 2. Suedia, aty ku femrat jetojn parajsn
  Nga Xhuxhumaku n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 12:02
 3. Femrat dhe meshkujt komunikojn ndryshe
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
 4. Meshkujt vijn nga Marsi, femrat nga Afrdita.
  Nga Tirana n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 07-11-2005, 12:31
 5. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!
  Nga Dita n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 08-07-2002, 14:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •