Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 159
 1. #1
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kshilla pr meshkujt!

  Kjo tem sht pr femrat t shkruajn kshilla pr meshkujt, far duhet t bjne apo t mos bejn n nj lidhje? far s'mund t tolerohet? Si t sillen me femrat? Etj...
  Ju lutem flisni haptas dhe direkt!

  Happiness is: ME & YOU ;)


 2. #2
  Platonic Lover Maska e EllaCaramella
  Antarsuar
  16-12-2005
  Vendndodhja
  Ne ndjenjat e tij
  Postime
  113
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  keshilla e dyt, asnjehere sduhen ofenduar femrat se e humb respektin ndaj tyre, qe ta specifikoj kete e kisha per aaragonin

  Ja disa keshilla
  Meshkujt sduhet te flasin me shume se femrat
  sduhet te jen xheloza dhe fanatiker ne dashuri
  duhet te jen te kohes, modern dhe ti pershtaten femrave
  Duhet te jen te respektushem, te dashur, dhe xhentila kshu kshu...po e le me kaq se smbaron lista :P
  TY nuk te kam zemer, te kam shpirt, sepse zemra pushon nje dite, kurse shpirti svdes kurre.

 3. #3
  femmedecarriere Maska e Visage
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  1..............................
  2.....................
  3.......................
  4..........................................
  Eh po vazhdova une sa e gjate do jete lista. Lene me mire se po e perseris listen c'do dite, akoma edhe ne forum do e them une e?

  Ok, nderrova mendje tani, jam ne mood edukuese me ju dhen pak dituri meshkujve

  1. Mos genjeni!
  2. Mos luani don xhuanin!
  3. Tregoni me vepra ato qe thoni me fjale!
  4. Respekt respekt respekt!
  5. Cmojeni ate qe keni ne krah ne c'do moment se perndryshe e humbet
  edhe lista vazhdon.................... per here tjeter
  Ndryshuar pr her t fundit nga Visage : 15-06-2006 m 00:49

 4. #4
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ruani dinjitetin gjate procesit te ciftezimit
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-07-2005
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Dinjitetet e vrteta...

  Citim Postuar m par nga Blue_sky
  Ruani dinjitetin gjate procesit te ciftezimit
  Blue-sky, njef ti ndonj dinjitet m t madh iftzimi se ai i qenushve me dy kmb e gjysm? Paske heq edhe aragornin q mu duk poashtu me dinjitet...

  I bie si ajo puna e t akuzuarve pa t drejt fjale e avokati....
  Ndryshuar pr her t fundit nga mister-i : 15-06-2006 m 06:18

 6. #6
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mos harroni Ditlindjen e saj! Kjo sht nj shenj shum e keqe!!!

  Happiness is: ME & YOU ;)


 7. #7
  ga ga Maska e bunny
  Antarsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  - beni komplimente- uaa sa e bukur qenke bere sot - te shkon kjo bluzja
  - perkeledhje, perqafime- puthje (aman mos i mbani per zemer- se po nuk ja dhate asaj qe doni- kujt do ja jepni??)
  - nqfse nuk je person qe nuk e ke qeif- fjalen ' te dua' shtyje veten edhe thuaje nganjehere- kuptohet kur me te vertete e ndjen
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 8. #8
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga mister-i
  Blue-sky, njef ti ndonj dinjitet m t madh iftzimi se ai i qenushve me dy kmb e gjysm? Paske heq edhe aragornin q mu duk poashtu me dinjitet...

  I bie si ajo puna e t akuzuarve pa t drejt fjale e avokati....
  Mosvalle po krahason meshkujt me ndonje qenie tjeter qe s'hyn tek ato humane?

  Dhe nje keshille tjeter per meshkujt tane te dashur :
  Kur doni te beni xheloze nje femer mundohuni ta beni ne forme subtile,ndryshe mund te keni efektin e kundert.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 15-06-2006 m 07:51
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-07-2005
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kshilla t paqlluara

  Citim Postuar m par nga Blue_sky
  Mosvalle po krahason meshkujt me ndonje qenie tjeter qe s'hyn tek ato humane?

  Dhe nje keshille tjeter per meshkujt tane te dashur :
  Kur doni te beni xheloze nje femer mundohuni ta beni ne forme subtile,ndryshe mund te keni efektin e kundert.
  Per qenjet jo humane nuk po prgjigjem nga frika e fshirjes s postimit.

  Ndrkaq nuk shoh ndonj arsye se pse dikush duhet br xheloz apo xheloze pa nevoj, qoft edhe n mnyr subtile... e sidomos ju femrat q kmishn e xhelozis e keni m afr zemrs edhe nga vet lkura juaj...

 10. #10
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga EllaCaramella
  duhet te jen te kohes, modern dhe ti pershtaten femrave
  Kjo vlen per te dyja palet!
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 11. #11
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga bunny
  - beni komplimente- uaa sa e bukur qenke bere sot - te shkon kjo bluzja
  - perkeledhje, perqafime- puthje (aman mos i mbani per zemer- se po nuk ja dhate asaj qe doni- kujt do ja jepni??)
  - nqfse nuk je person qe nuk e ke qeif- fjalen ' te dua' shtyje veten edhe thuaje nganjehere- kuptohet kur me te vertete e ndjen
  Me keto keshilla po i ben kurs intensiv per Don Zhuan :PppPPp
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 12. #12
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Antarsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  32
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 7 postime
  Ta jap edhe une nje keshille :

  Pasi beni sex apo dashuri me nje femer kushdo qoft ajo ( kuptohet me pak personalitet s`flasim per k....vat) mos i tregoni shoqerise tuaj procesin ...osht shume ulese per nje femer kjo gje !

  Kjo me qelloi mua me nje shokun tim.
  pasi kishte bere sex me te dashuren e vet ( ishte hera e pare ) vjen e me tregon mua me hollesi te gjitha detajet...! Un u habita.. po ky cpati thashe ?
  Edhe kur e shof edhe sot e ksaj dite ate femer qe dikur e kam pasur shoqe ndjej veshtire ... me ka humbur gjith konsiderata per ate... sepse i dashuri i vet ma boni te tille...!
  Sinqerisht me duket shume ulese...!

  PS. se ne cunat vdesim me u hap icik me tjetrin per kto gjojna... po se kuptojme qe ulim personin ne fjale ne piken me skandaloze.!

  te pakten mu kshu mu duk.... !


  Cyaaaaaa

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-05-2006
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Llacipaci me pelqeu mesazhi yt, do ishte shume mire qe te gjithe djemte te mendonin si ty.


  Keshilla per meshkujt:

  1.Te respektojne femren

  2.Te jene vetvetja, mos te perpiqen te duken as me te mire e as me te keq nga cjane.

 14. #14
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga good girl
  Llacipaci me pelqeu mesazhi yt, do ishte shume mire qe te gjithe djemte te mendonin si ty.


  Keshilla per meshkujt:

  1.Te respektojne femren

  2.Te jene vetvetja, mos te perpiqen te duken as me te mire e as me te keq nga cjane.

  shume perpiqen por pak veta ja dalin!
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 15. #15
  Larguar
  Antarsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  pak, shkurt, qarte e bukur ....

  Mos u fryni shume, duke treguar bema, apo c'fare keni bere me pare ...se me kot do dukeni nga qejfi per tu dukur plot
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 16. #16
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  E dini qe asnje nga keshillat nuk eshte e goditur? Ja u shpjegoj une pse. Te gjitha ketu flasin per cka kane vene re te nje mashkull e nuk u ka pelqyer, po njerezit jane te ndryshem edhe shijet te ndryshme. Secila thote gjene qe e bezdis me shume, me nje llaf dalim ne keshilla egoistesh, keshilla qe per mua nuk merren fare parasysh.

  Me beri pershtypje Llacipaci. Plako..e ke gabim qe mendon ne ate menyre, nese do te arrish te shkosh pertej seksuales eshte perseri karakteri i femres dhe tipi i saj qe do te beje ta respektosh apo jo. Une kam shoke qe me kane folur cka kane bere e prape s'kam ndjere ndonje ndryshim ne marredheniet qe kam pasur me te dashurat e tyre. Eshte dicka njerezore te mendosh se ke humb respektin madje teme shume e thelle per tu diskutuar, po mendo pothuajse te gjitha femrat bejne seks keshtu qe ajo qe di per "detajet" eshte ide artificiale qe ke per te dhe gjykim jo i drejte kundrejt saj.
  Ezekiel 25-17.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Blue_sky
  Ruani dinjitetin gjate procesit te ciftezimit
  ...e sidomos gjate 'procesit' te refuzimit. Aty duket mashkulli.

  O LlaciPaci, u habite po ama tjetrin e le te mbaronte; ai gezonte qe kishte bere seks e ti gezoje qe i imagjinoje.

 18. #18
  Larguar
  Antarsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Julius
  E dini qe asnje nga keshillat nuk eshte e goditur? Ja u shpjegoj une pse. Te gjitha ketu flasin per cka kane vene re te nje mashkull e nuk u ka pelqyer, po njerezit jane te ndryshem edhe shijet te ndryshme. Secila thote gjene qe e bezdis me shume, me nje llaf dalim ne keshilla egoistesh, keshilla qe per mua nuk merren fare parasysh.

  .
  Juli tek kjo pjese e mesazhit s'ke te drejte dhe ta them une pse sipas asaj qe mendoj une. Tema eshte ...keshilla per meshkujt apo jo.
  Ka shume keshilla qe per mua nuk vlejne dhe ndoshta keshilla ime nuk vlen per dike tjeter, por ne po themi pikerisht ate s'ka kemi gjetur me te bezediseshme tek nje mashkull. Pra ...keshilla egoistesh jo, por keshilla nga eksperienca.
  Kalofsh mire Julo e shifemi
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 19. #19
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Per meshkujt:
  Po te keni ndonje gje per te thene, thuajeni tani. Mos e nxirrni ne muhabet 6 muaj me vone dhe prisni te mbajme mend ne se per cfare e keni fjalen. Also recommendable per te shmangur ulceren

 20. #20
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Julie
  Juli tek kjo pjese e mesazhit s'ke te drejte dhe ta them une pse sipas asaj qe mendoj une. Tema eshte ...keshilla per meshkujt apo jo.
  Ka shume keshilla qe per mua nuk vlejne dhe ndoshta keshilla ime nuk vlen per dike tjeter, por ne po themi pikerisht ate s'ka kemi gjetur me te bezediseshme tek nje mashkull. Pra ...keshilla egoistesh jo, por keshilla nga eksperienca.
  Kalofsh mire Julo e shifemi
  Vete tema eshte nje cike me pikepyetje, sepse nese nje mashkull e do vertet femren me te cilen rri, nuk ben ndonjehere gabime te tipit mosrespektim te saj, apo dhe harrese ditelindjesh. Hajde se kur te shifemi e diskutojme ne
  Ezekiel 25-17.

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Objektet fluturuese t paidentifikuara, UFO
  Nga Darius n forumin Fenomene Paranormale
  Prgjigje: 1053
  Postimi i Fundit: 22-05-2020, 18:22
 2. Femrat dhe meshkujt komunikojn ndryshe
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
 3. Kshilla pr meshkujt q vuajn nga prostati
  Nga Albo n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 15:17
 4. Meshkujt, frik nga gjinekologu
  Nga Davius n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-02-2007, 11:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •