Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 49
 1. #1

  Arratisen dy tė burgosur me helikopter nga burgu grek

  Shqiptari e greku ikin nga burgu me helikopter.

  Lidhja e lajmit:

  http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/5046986.stm  .
  "Hyp se t'vrava, zhdryp se t'vrava." Popullore.

 2. #2
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  985
  Hallall i qofte !
  Vetem per ikjen spektakolare duhet me ja reduktu denimin...lol
  ...

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,796
  bre ton paleokwsta...onoma kai pragma pou leme! lol
  nice nice bravo kriminelat tju ngrem dhe ndo nje lapidar tani ne forum.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,631
  Pse ikjet spektakulare nga burgu jane gjithnje te mirenjohura ?

  Sepse, po te ishte vendi i okupuar nga ndonje okupuator, keta persona qe iken do te njiheshin si heronje dhe deshmi se jeta ne liri eshte me e vlefshme se te gjitha ne kete botė !

  Pra ikja apo tentativa te tilla per nje te burgosur jane akte trimerije.

 5. #5
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Anėtarėsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  41
  Postime
  323
  roja e burgut kur e ka marr vesh ka filluar te kendoj: s'anazitwww... s'anazitw ston korydhalo ksimeromataaaa... leipei to vlema sou ap'tis filakis ta xrwmata...
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjesė pastė nėna e shtrenjtė..
  Sa shumė vėllezėr paska patur!

 6. #6
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Citim Postuar mė parė nga Kreksi
  Pse ikjet spektakulare nga burgu jane gjithnje te mirenjohura ?

  Sepse, po te ishte vendi i okupuar nga ndonje okupuator, keta persona qe iken do te njiheshin si heronje dhe deshmi se jeta ne liri eshte me e vlefshme se te gjitha ne kete botė !

  Pra ikja apo tentativa te tilla per nje te burgosur jane akte trimerije.
  Ta marr vesh une, klikuat ne link, keshtu kot per sport, apo pate vetem titullin e temes ?!

  Ai greku eshte ne burg per 25 vjet (per ndonje akt trimerie besoj) dhe ai shqiptari ishte me burgim te perjeshtem se kishte vrare.

  Dmth dy kriminela u arratisen nga burgu, hadje t'u japim ndonje medalje si "clirimtare" qe jane, e ndoshta u thurim ndonje kenge ... pfffffffff.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lioness : 04-06-2006 mė 17:28

 7. #7
  Perjashtuar Maska e diikush
  Anėtarėsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,069
  Citim Postuar mė parė nga Lioness
  Ta marr vesh une, klikoi ndonje ne link, keshtu kot per sport, apo pate vetem titullin e temes ?!

  Ai greku eshte ne burg per 25 vjet (per ndonje akt trimerie besoj) dhe ai shqiptari ishte me burgim te perjeshtem se kishte vrare.

  Dmth dy kriminela u arratisen nga burgu, hadje t'u japim ndonje medalje si "clirimtare" qe jane, e ndoshta u thurim ndonje kenge ... pfffffffff.
  pfffffff indeed luaneshe

  ngelen duke i thurur lavde keta kriminelave

  jeta nuk eshte Hollywood action movies ore; po te ishit familja e viktimes qe ka vrare ai shqiptari prap lavde do i ngrinit?

 8. #8
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Anėtarėsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  41
  Postime
  323
  mos u merzisni se ishin kriminele, s'kane ku te shkojne, ai greku ka per t'u kapur brenda 48 oresh nese nuk e ka lene greqine, kurse shqiptari duke pare burgim te perjetshem nuk ma ha mendja se po mendon te gjej me pune ne greqi, kshtu qe ka rrezik e kane kaluar kufirin te dy, qe nuk eshte shume keq per juve qe u erdhi keq, sepse ka rrezik i rrezon ndonje polic rrugor me kallash kur jane duke kaluar mbi elbasan.
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjesė pastė nėna e shtrenjtė..
  Sa shumė vėllezėr paska patur!

 9. #9
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Filmi eshte 85 minuta kurse jeta eshte pak me e gjate,dihet se grekun do ta kapin kurse shqipetarit do ti japin nje plumb bithes mos u krenoni me kriminele.

 10. #10
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Anėtarėsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  41
  Postime
  323
  ky shqiptari duhet te kete qene shume trim.
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjesė pastė nėna e shtrenjtė..
  Sa shumė vėllezėr paska patur!

 11. #11
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Anėtarėsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  45
  Postime
  591
  keto jane raste te vecnta kshuqe nuk behet fjale as per trmieri edhe as per levdat.
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 12. #12
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  42
  Postime
  473
  Ne greqi te gjitha ndalohen dhe te gjitha lejohen

 13. #13
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  985
  Na mallengjyet ju te pikelluarit..lol
  Per menyren si u arratisen , hallall jua baft zoti !
  Per efektin moralo-negativ te fenomenit , mund te shpreheni lirshem duke na mallengjy edhe nji fije ma shume..lol
  ...

 14. #14
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  42
  Postime
  473
  Citim Postuar mė parė nga nosselgae
  Shqiptari e greku ikin nga burgu me helikopter.

  Lidhja e lajmit:

  http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/5046986.stm  .


  Heren tjeter do dalin kriminelat me helikopter luftarak nga burgu ec mo se ne greqi jemi lejohet keto gjera

 15. #15
  Larguar.
  Anėtarėsuar
  02-11-2005
  Vendndodhja
  nė Blog
  Postime
  1,121
  Ky V. Paleokosta qe u aratis eshte vellai i Robin Hudit te greqise, N. Paleokosta, te cilin policia e kerkon ketu e 15 vjet. Ky vjedh banka e i shperndan tek fukarenjte, ka martuar gjithe ato cupa duke u dhene paje. Policia beson se vete fshataret e mbajne.

  Edhe kete Paleokosta qe kishin kapur, e kapen rastesisht, ne nje aksident para 11 vjeteve.

  Shqiptari qe u arratis ishte denuar me burgim te perjetshem pasi kishte vrare nje burre per syte e nje gruaje nga Rusia.

  He c'fare vete...

 16. #16
  Shife icik ket..timin Maska e miko
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  Nė botėn e ēudirave
  Postime
  755
  He flisni po deshet.

  Ka te drejte Albo kur flet per "miqesine" shqiptaro-greke

  ps.i kane digjeneruar fare.
  .........................

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-06-2006
  Postime
  2
  Helikopter... policet kishin kujtuar se ishte nje grup inspektimi nga ministria dhe ishin futur brenda te rregullonin gjerat qe skishin ne rregull nderkohe qe ata te dy iken...cool

 18. #18
  Perjashtuar Maska e diikush
  Anėtarėsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,069
  Citim Postuar mė parė nga Tannhauser
  Ky V. Paleokosta qe u aratis eshte vellai i Robin Hudit te greqise, N. Paleokosta, te cilin policia e kerkon ketu e 15 vjet. Ky vjedh banka e i shperndan tek fukarenjte, ka martuar gjithe ato cupa duke u dhene paje. Policia beson se vete fshataret e mbajne.

  Edhe kete Paleokosta qe kishin kapur, e kapen rastesisht, ne nje aksident para 11 vjeteve.

  Shqiptari qe u arratis ishte denuar me burgim te perjetshem pasi kishte vrare nje burre per syte e nje gruaje nga Rusia.

  He c'fare vete...
  se mos ngeleshe mbrapa ti pa diskriminuar edhe midis kriminelave, qe medemek edhe ne rangun e kriminelave, greket bejne krime 'te mira' si njerez me te mire se shqiptaret qe jane. lol

  Me keq se ata ekstremistet fetare qe nuk lene rast pa bere propogande kunder fese se tjetrit, edhe kur tema ka te bje me lulet apo motin sot dhe parashikimin per neser.

  kurse ti me 'fene' e kombeve kuptohet, ku ata qe s'jane greke ne bote jane padyshim specie inferiore  P.S. You are so f'n' pathetic!

 19. #19
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,516
  Mire e ka bere bravo i qofte.

  Sa veta kane fut ne burg pa u bere as gjyq ata maskarenjt greke.

  Kam degjuar historira per burgjet greke qe prekin dhe gurin jo me njeriun.

  Skishte faj Jezusi qe tha per ata qe nuk ja vlen me ua hedh perlat derrave..
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,599
  Citim Postuar mė parė nga Aragorn I
  roja e burgut kur e ka marr vesh ka filluar te kendoj: s'anazitwww... s'anazitw ston korydhalo ksimeromataaaa... leipei to vlema sou ap'tis filakis ta xrwmata...
  LoooooooooooL.
  Te gjithe qe ishin ne ate turne jane shkarkuar nga puna edhe drejtori i Burgut.Kjo nuk eshte gje por ne nje qytet afer Selanikut 5 femije te moshes 11 deri ne 13 vjec 3 prej tyre jane shqiptar kane vrare nje djal 11 vjec me orrigjin nga Ukrania,trupi i te cilit akoma nuk eshte gjendur nje dicka qe policia greke dyshon qe nje ne moshe te madhe i ka ndihmuar per te varrosur trupin ne nje pallat qe po prishej.Kjo gje ka ndodhur para 4 muajsh i cili adoleshti me emer Aleks i cili eshte i zhdukur ishte nje nga nxenesit me te mire te klases edhe keta adoleshentet te cilet akuzohen jane 3 shtepi me poshte shtepise te Aleks edhe te te njejten klase.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Diana Ēuli: Ndjesė familjes sė poetit tė pushkatuar..
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 18:30
 2. Lista e shkrimtarėve tė persekutuar nga rregjimi komunist
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2007, 23:15
 3. Shqiperia,mbreteri Apo Republike?
  Nga Vjosa nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 137
  Postimi i Fundit: 09-07-2003, 08:00
 4. Te Akuzoj!
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 11-11-2002, 17:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •