Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 38 prej 38
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Hahahaha si dihet kot se ka ven emrin hot ai apo jo ? leje se e kapi nostalgjia spo fol mo ai Sero . :-p. P.s. Na jep emrin e qafires hoti tja coj selamet .
  Lule, mo se po n'ndoll ty noj gjo, selamet kom me i qu vete, nese jam ende gjalle.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #22
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Hahaha me shkrit . mos hapni kshu idesh Amani se mdjeg ndonje Durrsin as deti se shpeton dot . Lol. Sero a thu te jet i pafajshem hoti ?! Un them eshte ai shkaktari jo ajo .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Sero nese nigjon noj here, qe jam vetem afer Istogut lajmeroi zjarrfiksat se ka me i hi flaka.

  Lule, po po une kam faj, se e kam dashte pertej dimensioneve t'njohura e t'panjohura.
  Ihhh, tash ja filloi me m'dhimte zemra, shkoj ta pi ni sherbet se pom lshon.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  Lulke (07-03-2015)

 5. #24
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Hahahhaah Hot u shufsh ti jarebiii po si mo te ka lene vajza that
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #25
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Sero nese nigjon noj here, qe jam vetem afer Istogut lajmeroi zjarrfiksat se ka me i hi flaka.

  Lule, po po une kam faj, se e kam dashte pertej dimensioneve t'njohura e t'panjohura.
  Ihhh, tash ja filloi me m'dhimte zemra, shkoj ta pi ni sherbet se pom lshon.
  Gjithmon kan ekzistuar les amour impossible .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #26
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Buse qiqja, jo nuk m'la that, po me zemer t'pergjakur, ehh sa kam vujt duke i myll vrimat.
  Ashtu eshte Lule, dhe ato do t'existojne gjithmone.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 8. #27
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  A i mylle ?? apo do ndihme hot
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #28
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Buse se di, ndoshta u mesova me to, apo ndoshta mbesin kujtim t'kemi kujdes ndaj tjetrit.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 10. #29
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Asnjehere harrohen sidomos ato qe te kane lenduar
  EEE duhet te kesh kujdes
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. #30
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Ehhh Buse, ku ta dish punen e lendimit, une pastaj u bona merak se e lendova ate, pse e desha aq shume.
  S'kish t'mbaruar puna e kujdesit mi dreq Buse.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #31
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Po kush te tha more hot qe si dime
  Anywayyyyy jan kujdes edhe per ne
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #32
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Iiii Buse, ma theve zemren, t'plast zemra mo.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  Nete (07-03-2015)

 15. #33
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Hemo mo si ben edhe ti tgjithve na ka plas zemra po eshte seru nga ca
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Nete (07-03-2015)

 17. #34
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  OOO sa me kishte marre malli per kete vend kam qene dikur eshte mrekulli
  Duket si fshat...sa banore ka ky fshati?
  Nuk jepet asnje info per atraksione turistike restorante muze
  vende me interes per tu vizituar etj.
  Cfare liqeni/ lumi ka ne kete fshat?
  Po shqipja e tyre merret vesh apo eshte shqipe e bastarduar fare?
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 19. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-04-2014
  Vendndodhja
  prishtine
  Postime
  178
  Faleminderit
  21
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Serafim,
  ne kalofsha nga Istogu, ke me ja pa flaken.
  Hot me mire ta siguroj nje kove plot me uje te ftohte e me mire shuaje flaken
  se sa te pesojne malet e kosoves e te shqiperise

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar eagle7 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 21. #36
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Hotel Trofta ka sipėrfaqe rreth 5 ha dhe shtrihet ne Veri-Perėndim tė Kosovės, pranė maleve tė larta tė Istogut.Hoteli ka njė kuzhinė mjaft tė pasur pėr pėrgatitjen e ushqimit, banakun, separenė, tarasėn , recepsionin si dhe 7 dhoma pėr mysafirė brenda hotelit . Ne kompleksin hotelier gjinden edhe 6 bungallova me 12 dhoma pėr mysafirė, qė janė tė ndėrtuara buzė liqeve me peshq dhe paraqesin njė atraksion pėr vizitorė.
  Category:

  Pretendi ti ketė 4 yje
  Price range:

  Mesatarja e qmimeve tė ushqimit nga 3 -7 euro.
  Accompanying equipment:

  Ne kėtė hotel mund tė organizohen edhe mbledhje, seminare, konferenca etj.Hoteli “Trofta” ka sallėn me njė kapacitet prej 250-280 ulėse dhe njė komoditet tė mirė. Tarasa e jashtme ka njė hapėsirė prej 200m2,Rent a car,Kompania “Trofta” e bėn shpėrndarjen e peshkut deri nė vendin e destinimit. Kryesisht mbulohet tregu vendor ndėrsa blerėsit zakonisht janė: restorantet, hotelet si dhe marketet e ndryshme dhe parking pėr 50 vetura.Nė vitin 2006 prodhimi i peshkut ishte rreth 230.000 kg.
  Direction:

  Istog-Qendra
  Rooms:

  Nė vazhdim tė kompleksit ėshtė e pamundur qė tė mos vėrehen edhe 6 bungallovat me gjithsej 12 dhoma tė cilat sė bashku me dhomat e hotelit pėrbėjnė kapacitetin e pėrgjithshėm prej 19 dhoma pėr akomodim .Bungallovat shtrihen buzė liqeneve tė mbushur me peshqi e qė janė njė ndėr atraksionet e Kompanisė Trofta.
  Restaurant:

  Nė kėtė objekt, nėn restorantin kryesor ėshtė ndėrtuar Caffe bar Trofta i cili ėshtė njė bar ultra modern, me njė dizajn tė rrallė, i pėrshtatshėm edhe pėr ndeja gjatė orėve tė vona .Pėr specialitetet e kuzhinės nė Hotelin Trofta kujdeset stafi profesional i kuzhinierėve.Kjo kuzhinė ofron njė meny mjaft tė begatshme tė ushqiemeve ku vend tė rendėsishėm zė edhe pėrgaditja e peshkut me afro 20 specialitete tė ndryshme.Restoranti veror pėrfshinė njė pjesė tė kompleksit tė Kompanisė “Trofta” e cila jo vetėm qė i joshė mysafirėt me bukurinė e parkut apo me liqenin artificial me plot peshqi, por ky restorant posedon edhe dy kuzhina me paisje moderne pėr klientelėn. Restoranti veror ka sallen kryesore me rreth 100 ulese si dhe nje kapacitet prej rreth 270 uleseve te shperndara buze liqenit, kanalit te ujit, aleve dhe oazave te gjelberuara.Poashtu ka edhe parkun me lodra (kendin e fėmijėve) si dhe njė liqe natyral me shpezė tė ndryshme qė i japin bukurinė kėsaj natyre.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 23. #37
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  You have no selfie control my friend, because
  you are possesed from forumi shqiptar,
  albumi fotografik,you are possesed from Istogu,
  dhe mega korporatat e google,samsung,apple I phone5,6,
  facebook,yahoo email,instagram,
  Skype dhe T mobile/boost mobile lol,por data eshte
  ok with that.You have no control on your selfie anymore.
  Ate qe ti e sheh si reflektim une e shoh si oportunitet,nejse.
  Dikush buzeqesh sepse nuk ka asgje dhe nuk ka aspak selfie kontroll.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 10-03-2015 mė 00:11
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 24. #38
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Nje vend i vogel qe vlen te vizitohet

  Benseven per ke ishte kjo ???
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Fantazmat! Shpirti dhe mishėrimi nė njė trup tjetėr
  Nga White_Angel nė forumin Fenomene Paranormale
  Pėrgjigje: 250
  Postimi i Fundit: 01-06-2011, 12:16
 2. 15 Web Faqet qe kan ndryshuar boten...!!!
  Nga new-man nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 21:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •