Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29

Tema: Jehona Sopi

 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  899
  Jehona duket kengtare e theshte dhe pa komplekse , eshte simpatke dhe ka nje zź shume te embele , kenget e saja i ndegjoje qdo here , keshtu jeta private neve shqiptarev na interson si shume andaj me vije keq per ndarje , pore nese eshte gabimi i saj ateher leta perballon dhe lete msohet nga gabimet qe nuk falen dote te na shqiptaret.

 2. #22
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,577

  Jehona Sopi: Nuk jam penduar pėr asgjė nė jetė

  Intervista

  Kėngėtarja Kosovare, Johona Sopi, rrėfehet pėr jetėn, muzikėn dhe dashurin tre vjeēare me tė dashurin e saj. Cilat janė misteret e Johonės.


  Ajo ėshtė gjithmonė e veēantė, sharmante, seksuale, shpesh edhe e fortė, duke u radhitur tek ato femra qė zor se rrėzohen nga froni i tyre. E kemi fjalėn pėr kėngėtaren Kosovare, Jehona Sopi. Galeria e kėngėve tė saj, ka ardhur gjithmonė me finesė dhe elegancė te publiku, duke lenė njė shije tė mirė pėr ēdo publikim muzikor. Tė gjithė e mbajnė mend muajin e "mallkuar" tė Jehonės, Janarin. Mos mendoni se kėngėtarja ka ndonjė "hatėr mbetjeje" me kėtė muaj, ėshtė thjesht koincidencė. Nė njė intervistė pėr SH2-shin, Sopi rrėfehet, por kėtė herė ndryshe, duke na treguar gjithēka pėr jetėn e saj: fillimet nė muzikė, shkollėn pėr psikologji dhe dashuria tre vjeēare qė po pėrjeton me njė djalė, duke u shprehur qė shpreson tė zgjatė pėrjetėsisht. Me kėtė rrėfim kuptohet qė ajo nuk ėshtė vetėm njė vajzė e bukur qė di tė kėndojė, por edhe njė person qė nuk kėnaqet me pak dhe pėr mė tepėr, njė vajzė qė ka pasur synime tė qarta qė nė fillesat e veta. Tashmė Jehona ėshtė njė nga kėngėtaret mė tė pėlqyera nė Kosovė por edhe nė Shqipėri. Pėr tė mėsuar mė tepėr pėr Jehonėn dhe jetėn e saj ju servirim njė intervistė, brenda sė cilės nuk mungojnė as batutat.


  Me ē'farė po merret Jehona momentalisht, cilat janė angazhimet e saj?
  Momentalisht pėrqendrimin e kam drejtuar te studimet ku jam nė prag tė pėrfundimit tė tyre dhe jam duke u angazhuar pėr diplomimin.
  Kam disa koncerte gjatė kėtij sezoni verorė dhe shpresoj qė t'i realizoj me sukses.


  Jehona, kur janė fillesat e tua nė muzikė, e keni pasur pasion qė e vogėl
  kėngėn apo ka ardhur mė vonė?

  Po filloj ta kėndoj edhe unė refrenin e famshėm, qė kam qenė fėmijė i talentuar (qesh). Jo, me tė vėrtet kėngėn edhe aktrimin i kam patur pasion qė e vogėl, shumė e vogėl...dhe kėshtu vendosa tė shkoj nė shkollėn e mesme tė muzikės, ndėrsa karriera ime si kėngėtare filloj qė nga viti 1997.

  Na tregoni pak pėr fėmijėrinė tuaj, si ka kaluar ajo, e kishit menduar se njė ditė do tė ishit kaq e famshme?
  Kam kaluar njė fėmijėri fantastike, kam qenė fėmijė i entuziazmuar... Sa i pėrket famės kam menduar qė do tė jem edhe shumė mė e famshme (qesh). Kur kam qenė e vogėl kam parė nė Tv tė gjitha ngjarjet botėrore qė i pėrkisnin botės sė artit (ende vazhdoj t'i pėrcjell) dhe ndonjėherė se bashku me dy shoqet e mia luanim lojėn e ndarjes sė shpėrblimeve (unė isha protagonistja e lojės...qesh) dhe mundoheshim t'i kopjonim nė mėnyrėn tonė gjestet e yjeve botėrore... pėr atė them nuk jam aq e famshme, sa e kam luajtur rolin e lojės nė fėmijėri ....(qesh)


  Keni njė luk (look) vazhdimisht tė kuruar, sa kujdesni pėr veten?

  Mund te them se i jap pėrparėsi pėrshtatshmėrisė. Mundohem t'i jap ngjyrė kreativitetit tim varėsisht nga konditat qė paraqiten, duke mos i ikur asnjėherė shijes sime personale.


  Ka ndonjė person tė cilit ia dedikoni kėtė sukses?
  Po sigurisht, tė gjithė atyre qė mė kanė ndihmuar dhe vazhdojnė tė mė ndihmojnė dhe tė mė pėrkrahin nė tė gjitha vendimet dhe veprimet e mia.


  Pėr ēfarė arsye do tė mund ta braktisnit karrierėn tuaj?

  Mund tė them se ka disa gjėra nė jetėn time qė kanė prioritet mė shumė se profesioni dhe karriera ime...


  Pėrveē Muzikės, ju studioni edhe psikologji, pse zgjodhėt kėtė degė?
  Mė ka nxitur dėshira pėr ta njohur mė mirė veten dhe tė tjerėt...

  Do t'iu shohim nė tė ardhmen si psikologe?
  Nė atė drejtim po mundohem tė punoj, por do tė mundohem qė muzikėn mos ta lė anash...


  Ēfarė ėshtė mė e rėndėsishme pėr ty nė kėto momente?

  Tė ishte temperatura pak me e ulėt, se shumė vapė. (qesh)

  Cilėt janė miqtė e tu mė tė ngushtė?
  Kam shumė dhe jam shumė e lumtur pėr kėtė gjė...

  Ēfarė vlerėsoni me shumė nė njė miqėsi?
  Nuk mė mjafton teoria qė miqtė e mirė shihen nė kohen e vėshtirė, dua qė sė bashku me ta t'i ndaj edhe momentet e bukura tė jetės sime dhe t'i gėzohemi suksesit tė njėri-tjetrit...


  Po nė njė lidhje dashurie, ēfarė vlerėsoni?
  Dashurinė, duke mos e ngatėrruar me nevojėn...

  Cilat janė ambiciet e tua nė muzikė?
  Tendenca ime, ėshtė tė ruaj atė qė unė konsideroj sė ėshtė me vlerė dhe ta ruaj me shumė fanatizėm, duke u pėrpjekur qė tė kem progres nė muzikėn qė bėj.

  Ēfarė tipi ėshtė Jehona, qanė shpesh?

  Natyra ime karakterizohet nga ndjeshmėria dhe butėsia. Qaj kur kam nevojė dhe kur e ndjej...

  Ka Jehona njė mashkull pranė momentalisht?
  PO, kam tė dashur, tani janė bėrė tri vite qė jemi bashkė. Shpresoj qė tė zgjasė pėrjetėsisht..


  Lė tė imagjinojmė pėr njė moment. Nėse bashkėshorti juaj do t'ju tradhtonte, do ta falnit?

  Nuk e kam pėrjetuar asnjėherė, ėshtė situate e panjohur pėr mua, nuk e di se si do tė kisha reaguar, shpresoj tė mos ta pėrjetoj kurrė...

  Ju jeni njeri i skenės, do tė pozonit nudo nė njė revistė, nė shkėmbim tė njė shumė tė madhe lekėsh?

  J0 nuk do tė pranoja.

  Jehona, cilat janė planet tuaja pėr mė vonė?

  Shumė shpejt do tė realizoj njė kėngė tė shoqėruar me njė videoklip, ndėrsa pėr planet afatgjata ka shumė dhe shpresoj tė realizohen tė paktėn gjysma, ashtu siē i kam planifikuar.


  Sipas jush, ēfarė ndryshimi ka muzika shqiptare nga ajo kosovare, kjo pasi shpesh nė Shqipėri rrėmbeni ēmimet neper festivale?

  Ne jemi dy vende dhe njė popull, por nuk mendoj se mundem ta gjeneralizoj muzikėn qė kultivohet nė Shqipėri dhe tė bėj dallimin duke e gjeneralizuar muzikėn qė bėhet nė Kosovė...Vetėm mundem tė them se, si nė Kosovė ashtu edhe ne Shqipėri, ka kėngėtarė qė kultivojnė vlera tė mirėfillta. Unė mendoj qė ėshtė individuale, tendenca ime gjithmonė ka qenė qė tė jem origjinale, shpresoj qė t'ia kem arritur qėllimit.


  PYETSORI I PRUSTIT
  "Gjarpri qė nuk mė ha mua le tė jetojė 1000 vjet!"

  Ēfarė ėshtė lumturia absolute pėr ju?
  Arritja e njė stabiliteti emocional.

  Ēfarė ju bėn tė zgjoheni nė mėngjes?
  Dėshira pėr tė jetuar.

  Hera e fundit qė keni qeshur me shpirt?
  Shumė shpesh, unė mendoj qė disponimin pozitiv e kam tė lindur.

  Tipari kryesor i karakterit tuaj?

  E ndjeshme.

  Defekti juaj kryesor?

  Analizoj pa nevojė. Gjykuese edhe nė veprimet mė tė thjeshta te vetja ime.

  Ndaj cilave gabime jeni mė tolerante?
  Gabimet e mia i gjykoj ashpėr, nuk jam aspak tolerante, ēfarėdo qofshin ato, ndėrsa ndaj gabimeve tė tė tjerėve mund tė them se jam tolerante.

  Hera e fundit qė u pėrlotėt?
  Nuk ka shumė kohė.

  Udhėtimi juaj i preferuar?

  Ēdo udhėtim qė bėhet me dėshirė.

  Shkrimtarėt tuaj mė tė dashur?
  Paulo Coelho, Sidney Sheldon etj.

  Cilin virtyt vlerėsoni mė shumė tek njė burrė?
  Burrėrinė.

  Tek njė grua?

  Aftėsinė e tė qenurit nėnė dhe njėkohėsisht e suksesshme.

  Kėnga qė fėrshėlleni kur bėni dush?

  Ajo qė mė ngelet nė vesh para se te hyj nė dush.

  Libri qė ju la mbresė tė pashlyeshme?
  Veronika vendos tė vdesė, Zahiri ( Paulo Coelho)

  Filmi qė ju la mbresė tė thellė?

  Realizimi i filmit "Parfumi."

  Ngjyra juaj e preferuar?
  Tė gjitha...

  Pija juaj e preferuar?
  Momentalisht pijet freskuese.

  Ēfarė ėshtė ajo pėr tė cilėn pendoheni mė shumė?
  Nuk ka ndonjė gjė qė jam penduar shumė nė jetėn time, gjithēka qė kam kaluar ka qenė eksperiencė dhe mė ka bėrė qė tė jem kjo qė jam sot dhe shpresoj tė bėhem ashtu si synoj tė jem.

  Ēfarė urreni mė shumė nė kėtė botė?
  Vetminė.

  Frika juaj mė e madhe?
  Nga vetmia...

  Nė ēfarė rastesh zgjidhni tė thoni gėnjeshtra?
  Nė raste shumė tė veēanta, kur gėnjeshtra ime nuk do tė dėmtonte njeri, por do tė mė ndihmonte tė dilja nga disa situata qė janė tė sikletshme.

  Keni dhėnė ndonjėherė ryshfet?

  Asnjėherė.

  Cila ėshtė motoja juaj?

  Gjarpri qė nuk mė ha mua le tė jetojė 1000 vjet!

  Si do tė dėshironit tė vdisnit?
  Sė pari do tė doja tė jetoja gjatė, mė pas do tė kisha dėshiruar vdekje tė shpejtė, pa vuajtur ndonjė sėmundje...

  Po tė ndodhte tė takonit Zotin, ēfarė do t'i thoshit?
  Do ta falėnderoja ashtu siē e falėnderoj ēdo natė pėr jetėn qė ma dha.

  Nė ēfarė gjendjeje shpirtėrore gjendeni kohėt e fundit?
  Tė shkėlqyer.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205
  E Mrekullueshme JEHONA ! Cdo prezantim shume i arrire ne cdo element ! Artiste e Vertete !!! 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,688
  Citim Postuar mė parė nga Flora82 Lexo Postimin
  Jehona duket kengtare e theshte dhe pa komplekse , eshte simpatke dhe ka nje zź shume te embele , kenget e saja i ndegjoje qdo here , keshtu jeta private neve shqiptarev na interson si shume andaj me vije keq per ndarje , pore nese eshte gabimi i saj ateher leta perballon dhe lete msohet nga gabimet qe nuk falen dote te na shqiptaret.
  Zerin e ka te trash,nejse secili shijen e vet ka,keto kengetaret tona e kan hobi ti reklamojne te dashurit pak si teper,e nuk e bejn mend se hop bie ndarja tani e thone te kunderten

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pėr: Jehona Sopi

  Jeta mes psikologjisė, muzikės dhe punės nė bankė

  Nga Valeria Dedaj

  Jeona Sopi, kėngėtarja simpatike nga Prishtina rikthehet sėrisht nė Tiranė. Pas festivalit tė fundvitit si anėtare jurie, ēdo javė ajo vjen nė Tiranė pėr tė vlerėsuar talentet e fėmijėve, qė kanė dėshirė tė bėhen kėngėtarė. Gjatė njė bisede me tė, teksa na rrėfen pėr kėtė pėrjetim, shprehet se e ka pranuar me shumė pėrgjegjėsi, duke u munduar qė tė mos i lėndojė, pėr shkak tė brishtėsisė sė tyre. Por kėtė eksperiencė Jehona, e sheh me rėndėsi tė veēantė, jo vetėm pėr qėllimin qė ka, por mbi tė gjitha pėr hapėsirat dhe lidhjet, qė tashmė mund tė krijojė, veēmas nė marrėdhėniet mes artistėve tė dy vendeve. Sipas saj, ėshtė ndierė mungesa e politikave, mbi tė gjitha sepse jemi njė popull.

  Artistja ndalet edhe te bashkėpunimi i saj mė i fundit pėr kėngėn “Ēaje Shukarije” me kėngėtaren rome Esma Redzepova, duke e cilėsuar atė si njė nga gratė mė humane qė ka njohur.

  Tashmė njė vend tė veēantė nė jetėn e Jehonės, zė dhe familja e saj, veēanėrisht vajza.

  Jehona, nga skena e madhe, si ajo e Festivalit tė Kėngės nė RTSH, si anėtare e jurisė, rikthehesh pėr njė format, qė punon me talente tė rinj. Si ndryshon pėrjetimi?

  Sigurisht qė ėshtė njė pėrjetim shumė i veēantė, meqenėse nuk ka qenė pjesa e parė pėr formate tė tilla, por ndoshta dhe sepse unė jam tėrhequr pak pėr shkak tė vajzės qė e kam tė shenjtė. Por erdhi koha qė unė tė pranoja njė detyrė, qė shkon me tė gjithė karrierėn time muzikore. E kam pranuar me shumė pėrgjegjėsi festivalin e fundvitit, por sidomos dhe “Gjeniun e Vogėl”, sepse kėta janė fėmijė tė brishtė dhe duhet qė tė mundohemi qė tė mos t’i lėndojmė. Por kėshtu ėshtė gara dhe ata duhet tė mėsohen.

  Ėshtė e vėshtirė, qė tė vendosh pėr vazhdimėsinė e ėndrrės sė kėtyre fėmijėve, si kėngėtarė tė ardhshėm?

  Unė mendoj qė kėta fėmijė janė me shumė fat, qė kanė njė skenė tė tillė ku tė mund tė prezantojnė veten. Sigurisht qė, ne jemi katėr anėtarė, edhe do t’i themi mendimet, duke u bazuar nė profesionalizmin tonė. Por, edhe nėse ata nuk kualifikohen nuk do tė jetė fundi i botės pėr ta. (qesh) Por unė u uroj tė gjithė atyre, qė skena e “Gjeniut tė vogėl”, tė mos tė jetė skena e fundit.

  Ēfarė rėndėsie kanė pėr ty kėto bashkėpunime artistike nė Tiranė?

  Kanė rėndėsi tė veēantė, sepse kėto emisione janė shumė tė shikuar edhe nė Kosovė. Ėshtė shumė mirė, qė kemi ndėrlidhje tė tillė. Nė fund tė fundit, sepse pėr shkak tė politikave qė kemi pasur kjo mungesė ėshtė ndierė, por ne jemi njė popull. Dita-ditės kemi raste tė njihemi mė shumė, dhe tė bėjmė atė lidhje, qė ėshtė dashur qė ta kishim bėrė mė parė.

  Ėshtė kjo njė mėnyrė pėr tė shkėmbyer artin e Kosovės me tė Shqipėrisė?

  Sigurisht qė po, muzika qė bėhet nė Shqipėri ėshtė jashtėzakonisht e pranishme nė Kosovė, edhe kėshtu ka qenė qysh prej hapjes sė kufijve. Ne mėsojmė prej njėri-tjetrit nė edukimin profesional. Kjo ėshtė tendencė apo influencė, qė ju e keni pasur nga Italia, sepse jeni afėr, por dhe pėr shkak tė medies. Ndėrsa ne e kemi pasur nga Amerika, apo nga mediet botėrore, prandaj tani mendoj se po edukohemi njėlloj. Besoj se, aq pak sa jemi ne, kemi muzikė aq tė bukur saqė lirisht mund ta konsideroj muzikėn shqiptare, mė tė mirėn nė Ballkan.

  Interpretimi i kėngės “Ēaje Shukarije” me Esma Redzepova, ėshtė njė nga videoklipet e tua tė fundit. Ēfarė do tė veēosh prej kėtij bashkėpunimi, ka qenė kjo njė dėshirė e jotja pėr tė bashkėpunuar me kėtė kėngėtare, edhe pse?

  Ka qenė e rastėsishme, sepse unė jam e angazhuar nė njė biznes nė youtube, ku e kam kliente. Pas njė dreke tė rastėsishme, unė i thashė pėrse mos ta bėjmė njė kėngė. Ajo mė tha: Do ta bėjmė bashkė. Edhe kėshtu ndodhi. Unė jam shumė e lumtur pėr bashkėpunimin me tė, sepse ajo ėshtė kėngėtarja mė e mirė e komunitetit romė. Ajo ka shkelur nė tė gjitha skenat botėrore. Ėshtė jashtėzakonisht shumė humane dhe nuk kam takuar asnjė tjetėr si ajo. Nėse nuk gaboj ajo ka adoptuar rreth 68 fėmijė dhe ka 125 nipa dhe mbesa. Imagjinoni! (qesh) Ėshtė njė grua me profesionalizėm tė jashtėzakonshėm, me pėrgjegjėsi tė madhe nė punėn e saj.

  Motoja jote ėshtė “Secili njeri qė ka dėshirė tė realizojė njė ėndėrr, nėse ka vullnet tė madh, dėshirė tė flaktė dhe nėse punon shumė, do ta realizojė”. Por ti personalisht, sa pėr qind tė ėndrrės tėnde pėr kėngėn mendoni se ke realizuar?

  Ne jemi tė predispozuar, qė mos tė kėnaqemi. Por unė jam shumė e lumtur me atė qė kam realizuar deri mė tani.

  Ke pėrfunduar studimet pėr psikologji dhe ke punuar nė bankė. Si ėshtė kalimi nga shkenca nė art?

  Kam nisur me muzikė qė nė vitin 1996, kam marrė pjesė nė njė festival, edhe mė pas kam punuar pėr albumin tim tė parė. Nga viti 2001-2004 kam punuar nė bankė. Por ėshtė interesante se nė kohėn qė unė kam qenė e angazhuar me muzikė dhe kam punuar, sepse kisha marrėdhėnie shoqėrore nė bankė. Por unė besoj se kam njė logjikė shumė tė mirė matematikore dhe kėtė e kam nga familja ime. Logjika matematikore tė shėrben nė tė gjithė jetėn.

  A ke menduar qė ta ndėrtosh jetėn larg Prishtinės, nė Londėr, bashkė me vajzėn edhe bashkėshortin?

  Nuk kam menduar qė ta lė asnjėherė Prishtinėn pėr asnjė vend tė botės, sepse ėshtė e pamundur qė unė tė jetoj pa prindėrit, motrat, vėllanė dhe shoqet e mia. Jam shumė komode me jetėn qė bėj.

  Vajza mė ka ndryshuar shumė, sepse ėshtė shumė e gjallė. Sot fėmijėt alfa po na befasojnė. (qesh) Duke e parė Gjeniun bashkė mė pyeti nė anglisht: “A e dėshiron qė ta bėsh kėtė?” “Po”, i thashė unė. “Pse”, mė tha. “Sepse ėshtė puna ime”. “Po ti tani ke njė shtėpi tė re” mė tha. “Ku”, i thashė? “Kėtu me mua”, mė tha. Shqipen e ka mėsuar qė tetėmuajshe. Por gjuhėn angleze nuk ja kam mėsuar unė, por nga telefonat. E kam parė, qė ajo nuk rri 20 minuta nė njė vend.

  Dhe sė fundmi, a keni projekte muzikore nė duar?

  Kam disa gjėra nė duar, por unė muzikėn nuk do ta lė. Ajo qė mua mė ka pėlqyer ka pasur pėrherė pėrparėsi pėr mua, madje nė kohėn qė po jetoj ndoshta jam duke bėrė diēka, qė ndoshta nuk do tė pėrshtatet me shijen e momentit, por pėr shijen time ėshtė shumė mirė.

  Biografia

  Jehona Sopi ėshtė njė kėngėtare. Ka mbaruar studimet pėr Psikologji nė Prishtinė. Ka marrė pjesė nė shumė festivale dhe ka fituar mjaft ēmime. Si njė kėngėtare e afirmuar, Jehona Sopi, ka arritur tė pushtojė skenėn muzikore dhe zemrėn e adhuruesve. Ka filluar tė kėndojė qė e vogėl, e njėkohėsisht ėshtė paraqitur dhe nė spektakle tė ndryshme bukurie. Me zėrin e kėndshėm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tėrheqėse skenike, ajo nuk ėshtė vetėm e pėlqyer dhe adhuruar nė Kosovė, por edhe nė Shqipėri, Maqedoni etj. Nė vitin 2007 me kėngėn "Pėrvjetori" fitoi ēmimin "Videoklipi me stylingun mė tė mirė". Po nė kėtė vit paraqitet te "Kėnga Magjike" me "Fustani i bardhė" merr ēmimin "Best Vokal", si dhe ēmimin e pestė. Nė vitin 2009 merr pjesė nė festivalin "Top Fest" me kėngėn "Unė e ti" ku merr ēmimin "Best Female".

  http://www.shekulli.com.al/p.php?id=404079
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-03-2016 mė 09:05

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pėr: Jehona Sopi

  Ne pritje te nje hiti te ri .....


 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pėr: Jehona Sopi  Ju jeni rritur bashk...
  Me sy kuptoheni
  Ditėn e natėn bashk
  Vetėm s'martoheni...

  Ajo qesh,ti bėhesh diell
  Thua se pėr tė i lindur je...
  Nuk di mua pse mė ke...

  Dhe ēdo gjė qė jetės e takoni
  Bashk e qani ,bashk e festoni
  Mua nuk mė ftoni...

  E unė i laj kėmishat tua
  Nga komplimentet e saj
  Gjersa ēahen duart
  Sa duroja sa tė jem gjallė...

  Dhe do ti laj kėmishat tua
  Ashtu si ti kėrkon...
  Tapetin e kuq unė do t'ja shtroj
  Para jetės tėnde hapat kur ja dėgjoj

  Vetem se tė dashuron......

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pėr: Jehona Sopi

  Shume Stil ne artin e saj !


 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,205

  Pėr: Jehona Sopi

  Jehona Sopi - Koncerti "Jehonė"  Jehona Sopi & Orkestra Simfonike

  Shtator 2023
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-09-2023 mė 22:36

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 109
  Postimi i Fundit: 30-11-2009, 05:18
 2. Shkėlqimi dhe rėnia e shokut Nano
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 571
  Postimi i Fundit: 20-09-2007, 11:46
 3. Analiza dhe komente pėr zgjedhjet lokale, 18 shkurt 2007
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 230
  Postimi i Fundit: 11-04-2007, 16:14
 4. Jehona e Kosovės!
  Nga drenica martire nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2003, 15:04
 5. Jehona
  Nga Dita nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-01-2003, 13:03

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •