Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-11-2006
  Vendndodhja
  astana
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dija eshte pasuri shume e madhe...Por po dite dhe nuk ben asgje ne jete je akoma padituri...

 2. #42
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Te Dish E JO Te kesh eshte mendimi im

 3. #43
  Cobra1 Maska e Cobra1
  Antarsuar
  18-01-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nje hektar plot me pare te kesh po nuk dite jan barabar me 0 o mik
  Sic kan thenur dhe paraardhsit tan me mir te dish sesa te kesh se po ne qofte se dite duart dhe shpin do ta kesh perher plot oo mik.
  Dhe ske perse te robrohesh me 2 poun ne dit mjafton qe tete pounoj mendja.hahahahaha lollol

 4. #44
  Cobra1 Maska e Cobra1
  Antarsuar
  18-01-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mundou Qe Te Jesh Me Shum Ore Ne Kontakt Me Familjen Se Do Ti Humbasish Shum Shpejt

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-07-2009
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dija nuk humbet kurre dhe mbi te gjitha nuk zhvleresohet kurre, te pasurit mund te humbase, pasi mund te prishet, te zhvleresohet, te vidhet, etj....

 6. #46
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime n 95 postime

  Pr: T dish apo t kesh?

  Edhe pse pyetja eshte pak kondradiktore pasi nuk mund te kesh pa ditur, do vleresoja te dije.
  Silence is golden.

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: T dish apo t kesh?

  ..te dish eshte shkalle superlative e ndjenjes te kesh, por nuk do te thote qe te dish eshte ylberi i plote i vleres! sepse te pushtosh apo te fitosh dihet qe eshte shume me e veshtire sesa te dish dhe qindra ushtri me shkencetare thyhen edhe para asgjeje!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •