Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 46
 1. #1
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185

  Cili Eshte Kengetari Juaj I Preferuar

  GRUPI IM I PREFERUAR ESHTE EVANESCENCE
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gabriela_athine : 12-05-2006 mė 09:25

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e GJESIKA
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  57

  Cool ciao

  kengetari im eshte dhespina vandhi

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  shakira full life rythem and reall voice!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DEA27 : 12-05-2006 mė 09:38
  failure is not an option!

 4. #4
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Edhe Mua Me Pelqen Shum Shum Dhespina Vandhi

 5. #5
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,248
  Bon Jovi per mua.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Marinela_Greqi
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Postime
  230
  per mua eshte drilona kur kendon ne banjo,ma kenaq shpirtin te puth fort gabi.

 7. #7
  Beni Maska e alpin com
  Anėtarėsuar
  11-03-2006
  Vendndodhja
  Selanik Greqi
  Postime
  10
  er mua eshte rapsodi i njohur,ndue mark nikoll bardhok zef prenga i fundit te mbylle deren

 8. #8
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  pse moj kur kendoj jasht banjos nuk te pelqej ha ha haaaaaaaaa

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Marinela_Greqi
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Postime
  230
  si do te kendosh me pelqen,hahaha
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marinela_Greqi : 15-05-2006 mė 08:24

 10. #10
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Postime
  473
  Per mua ketu ne ne gr eshte

  Pasxalis Terzis

 11. #11
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Esht Pak Plak PASXALIi Po Kendon Bukur

 12. #12
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Postime
  473
  Plak eshte, po e ke degjuar live apo jo?

 13. #13
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Po E Kam Degjuar Dhe Te Thash Qe Ka Ze Te Bukur

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Marinela_Greqi
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Postime
  230
  mamit tim i pelqen shume paskali,mua me pelqen sfakianakis,paskali terzi.mazonaki,thanos petrelis,natasha theodhoridhou etj

 15. #15
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Postime
  473
  Marinela keta qe the ti mua vetem mazonaki sme pelqen dhe aq shum a mos harrojme edhe Ploutarxos eshte i mire!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Marinela_Greqi
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Postime
  230
  Citim Postuar mė parė nga Angjelini
  Marinela keta qe the ti mua vetem mazonaki sme pelqen dhe aq shum a mos harrojme edhe Ploutarxos eshte i mire!
  u per kry tem e harrova ma te mirin,qe sa here e nigjoj me bahet mishi kokerr plutarhos asht ma i miri

 17. #17
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Ke Te Drejt Plutarxos Eshte Me I Miri

 18. #18
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Postime
  473
  Une per veti se kam degjuar akoma live dhe se di pse jo por ama sa te filloje te kendoje do shkoj ta degjoj.

 19. #19
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Te Shkosh Se Kendon Bukur

 20. #20
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Postime
  473
  Antonis Remos ju pelqen? mua me pelqen dhe ky kendon mire

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 347
  Postimi i Fundit: 22-01-2024, 05:05
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 148
  Postimi i Fundit: 16-11-2023, 14:49
 3. Kėngėtari juaj i preferuar i gjithė kohėrave!
  Nga Visage nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 08:40
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 06:20
 5. Berisha, mė i preferuar si kryeministėr
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •