Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 41
  1. #21
    Buzeqesh optimist ! Maska e Miremengjes
    Anėtarėsuar
    28-02-2004
    Vendndodhja
    -xyz-
    Postime
    261
    Pershendetje

    A mund te na jepni nje link nga ku mund te marrim programin Kaiowass se po e kerkoj per nuk po e gjej dot ?
    Koha eshte jeta!
    Koha eshte si shpata po se preve te pret ajo ty.
    Ditet jane si shigjeta kurse njerzit jane shenjestrat e tyre!
    Dora qe nuk shkruan eshte kembe!

  2. #22
    Olsi
    Anėtarėsuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    231

    Program per salla interneti

    pershendetje te gjitheve.

    jam i interesuar per nje program salle interneti.njof shume programe po do doja ndonje sugjerim nga ata antar qe marrin vesh nga kjo pune.dua qe te jet i kontrollueshem qe mos te ket mundesi abuzimi nga puntoret.kusha ka mundesi i lutem te me sugjeroj dicka.

  3. #23
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    EasyCafe nga Tinasoft eshte softueri me i mire qe mund te ekzistoj per kete veprimtari. Kete e them edhe nga pervoja ime, edhe nga ajo qe kam lexuar rrethe ketyre Internet Cafe Management Software.
    My silence doesn't mean I am gone!

  4. #24
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Ka disa te tille.

    Easy Cafe: te cilin e ka permendur me larte Davius.
    Nese personi qe do te punoje tek kompjuteri i cili ka serverin, merr vesh nga Microsoft Access mund te beje modifikime ne databasen ku ruhen te dhenat e xhiros ditore.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  5. #25
    Olsi
    Anėtarėsuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    231
    faleminderit te dyve.nese keni mundesi mund te me jepni ndonje link ku mund ta shkarkoj dhe cfar versioni eshte me i miri.se trial ka gjithkund po eshte e veshtire te gjesh serialet.

  6. #26
    www.trebit.com Maska e Xemlo
    Anėtarėsuar
    20-09-2004
    Postime
    460
    Sot per sot, Cafesuite eshte programi me i mire qe kam hasur ndonjehere. Ndaj te keshilloj vetem ate. Easycafe eshte shume i ngarkuar, te prish pamjen e kompjuterit me ate sidebar e sme duket shume i kontrollueshem sa mund te jete Cafesuite

  7. #27
    Olsi
    Anėtarėsuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    231
    xemlo puna eshte jo te bukuria.une dua nje program te jet efikas.qe puntori te mos kete mundsi abuzimi.dhe ky a ka opsion per kontrollin e nr te printimeve qe jane bere,te oreve qe ka punuar serveri,sepse sallen dua ta bej non stop 24 ore.dhe e ke parasysh shqiptari ka pak qejf te abuzoj.se kam par dhe te nje shoku im qe ka salle dhe ka ndodh shume here qe serveri ska llogarit oret e disa pc qe sapo mbylleshin.

  8. #28
    If i ruled the world... Maska e GinoTheGodFather
    Anėtarėsuar
    01-02-2004
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    313
    Citim Postuar mė parė nga Olsir
    xemlo puna eshte jo te bukuria.une dua nje program te jet efikas.qe puntori te mos kete mundsi abuzimi.dhe ky a ka opsion per kontrollin e nr te printimeve qe jane bere,te oreve qe ka punuar serveri,sepse sallen dua ta bej non stop 24 ore.dhe e ke parasysh shqiptari ka pak qejf te abuzoj.se kam par dhe te nje shoku im qe ka salle dhe ka ndodh shume here qe serveri ska llogarit oret e disa pc qe sapo mbylleshin.
    EasyCafe eshte nje nga keto programe qe ne menyren se si i llogarit leket ne fund le per te deshiruar. Une nuk do ta keshilloja.
    "Me??? I always tell the truth, even when I lie..."

  9. #29
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-10-2007
    Vendndodhja
    zwitzerland
    Postime
    29

    rida

    po tina soft esht shum i mir po nje te keqe, sepse nuk me ben ne windows visten a ka naj shpjegim pse ,,,pres pergjegje ok klm ,,,,tungiiiiii ggooooo kosovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-10-2006
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    300

    Ndihme per Easy Cafe

    Une kam Easy Cafe versioni 2.0.0 Por me ka dale nje problem dhe me kerkon register dhe thote:
    Unregistered Version Suports
    5 Users and 2 Clients
    Kush mund te me ndihmoje se si mund ta regjistroj ose te me dergoje linkun e programit te plote.
    Po bashkangjit edhe nje foto.
    http://rapidshare.com/files/10824698..._cafe.JPG.html

    Faleminderit & respekte per gjithe forumistat e F.Sh.

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    280
    Kam programin cafesuite 3.44c ne nje salle, dhe dua te me ndihmoni si mund te gjeje kohen e punes per ēdo kompjuter brenda dites, kjo me duhet per te bere kontrollin e puntoreve qe punojne ne salle per ēdo turn.
    Ne ēofte se dikush me ndihmon do ja dija per nder pasi me duhet shume.
    Faleminderit

  12. #32
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    19-05-2002
    Postime
    1,230
    Citim Postuar mė parė nga Leonso Lexo Postimin
    Kam programin cafesuite 3.44c ne nje salle, dhe dua te me ndihmoni si mund te gjeje kohen e punes per ēdo kompjuter brenda dites, kjo me duhet per te bere kontrollin e puntoreve qe punojne ne salle per ēdo turn.
    Ne ēofte se dikush me ndihmon do ja dija per nder pasi me duhet shume.
    Faleminderit
    Hapi i pare: Identifikohesh si Administrator ne Cafe Suite.

    Shiko imazhin: Se te shpjegon se si futesh ne Reports and Statistics.

    Kliko tek tabela qe te kam nxjer me imazh:



    Hapi i dyte: Ndiq te gjitha udhezimet e dhena nga imazhi (I ke te ilustruara se si duhet te veprosh).



    Hapi i trete: Ben zgjedhjen e statistikave te operatorit, dhe shikon si ka qene ecuria ne turnin e punes.

    Shiko imazhin: I ke te ilustruara dhe me shpjegime se si duhet te veprosh.



    Suksese!

    P.s Kujdes me menun e aplikimeve, hiqi po thuaje se te gjithe opsionet e Operatorit, sepse ka mundesi ta hapi kompjuterin dhe mos te rregjistroje asnje leke ne account. Hyre ne Client Setup, dhe beja disable opsionet te gjitha, dhe nuk ka mundesi te te vjedhi punetori.

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    280
    Faleminderin per ndihmen dhe shpejtesin e pergjigjes,
    po e provoje dhe po pata ndonje pyetje tjeter a ka mundesi te pyes perseri.
    Thanks

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-02-2009
    Postime
    7
    Pershendetje ihere te gjitheve....sa per keto programet te gjithe jane kot nga cdo ane ,njeri ska pamje disa te tjere demtohen nqs e fik kompjuterin me programin e pambyllur....cafestation eshte me i mire me i sakti,me i bukuri ,ca eshte ky cybercafe ky ihere te nxjerre minus po them per ato qe punojne puntor ,e di une se me nxirrte minus cdo dite,i llogarit vete,ose naj here kur ngecte koha e conte deri ne 10mije leke nje pc qe ishte ne perdorim nga nje klient...Shkur fare perdorni cafestation edhe per ju qe keni qendra internet qe mos ta hane edhe puntoret kot ,se kujtoni se jane tu vjedhe leke....

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-10-2007
    Postime
    833
    Citim Postuar mė parė nga piercing_boy Lexo Postimin
    Pershendetje ihere te gjitheve....sa per keto programet te gjithe jane kot nga cdo ane ,njeri ska pamje disa te tjere demtohen nqs e fik kompjuterin me programin e pambyllur....cafestation eshte me i mire me i sakti,me i bukuri ,ca eshte ky cybercafe ky ihere te nxjerre minus po them per ato qe punojne puntor ,e di une se me nxirrte minus cdo dite,i llogarit vete,ose naj here kur ngecte koha e conte deri ne 10mije leke nje pc qe ishte ne perdorim nga nje klient...Shkur fare perdorni cafestation edhe per ju qe keni qendra internet qe mos ta hane edhe puntoret kot ,se kujtoni se jane tu vjedhe leke....

    Une perdor Handy caffe, dhe jam i kenaqur nga te gjitha aspektet!
    Si nga pamja vizive, per menaxhimin e pagesave, etj...

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    02-12-2008
    Postime
    29
    Cafesuite. Pas 10 vjetesh me internet cafe.

  17. #37
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Postime
    76
    po perdor kete cafesuite dhe jam shume i kenaqur se shume i thjesht per te perdorur .. e kam perdorur vet nuk e kam vene re ngaqe e kam administrator por kur mbyllen nje kompiuter me cancel dmth jo me free comp nuk mi shenon leket ..dhe po te shohesh grafikun del si me nuk punuar fare ate ore..

    si hiqet ky butoni cancel kur krijon nje user ..se dhe me user te njejten gje ben nuk i shenon leket.

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-03-2009
    Postime
    5
    Une kam perdorur nje program Cafe Manila po qe ka disa mangesira te vogla. Me sa pashe Kaiowass ishte me e mira. Ku mund ta gjej kete program.

  19. #39
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-02-2006
    Postime
    280
    Kafe suite eshte ne disa gjuhe por ne gjihen shqipe nuk eshte, kush me jep perkthimin edhe ne gjuhen shqipe do ja dija shume per nder.
    Jam ne pritje

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e Aldi1
    Anėtarėsuar
    30-09-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    401
    Citim Postuar mė parė nga genxi Lexo Postimin
    po perdor kete cafesuite dhe jam shume i kenaqur se shume i thjesht per perdorur .. e kam perdorur nuk e kam vene re ngaqe e kam administrator por kur mbyllen nje kompiuter me cancel dmth jo me free comp nuk mi shenon leket ..dhe po te shohesh grafikun del si me nuk punuar fare ate ore..

    si hiqet ky butoni cancel kur krijon nje user ..se dhe me user te njejten gje ben nuk i shenon leket.
    uroj qe dhe mbas nje viti tja vlej pergjigjja, ne mos per ty te pakten per ndonje kalimtar qe do ta lexoi.
    Shkurt se jam nga celulari.
    Options>security> dhe aty do gjesh nje opsion qe thote no cancel time after ... Minutes
    pra minutat do ti percaktosh ti dhe do ta kesh selektuar si opsion...
    Aldi Shuli

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Ē'mendim keni pėr internetin?
    Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
  2. Shqiperia nė internet, pa ".al
    Nga PORTI_05 nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 28-01-2007, 18:54
  3. Philadelphia, qyteti me wireless Internet per te gjithe
    Nga Albo nė forumin Lajme nga informatika
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 01-09-2004, 11:34
  4. Microsoft, thotė se do tė mbyllė dhomat bisedore nė internet
    Nga Hek nė forumin Lajme nga informatika
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 01-10-2003, 19:35

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •