Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Warranted Maska e Qerim
  Anėtarėsuar
  06-12-2003
  Vendndodhja
  Home
  Postime
  1,641

  Si formohen shtetet?

  A ka nje formule te caktuar per te formuar nje shtet ? A nderhyjne kriteret ekonomike dhe sociale ne formimin e shteteve ? Kush i krijon shtetet ?A mund te ndryshojne shtetet ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Qerim : 26-04-2006 mė 03:04

Tema tė Ngjashme

 1. Kryeministri belg pėr krijimin e Shteteve tė Bashkura tė Evropės
  Nga Davius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-12-2005, 16:41
 2. Nė Luginėn e Preshevės, formohen mini-stacionet policore
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2005, 11:03
 3. "Buldozeri" i Pavarėsisė sė Kosovės : Shtetet e Bashkuara tė Amerikės
  Nga Kosovari_78_Ca nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 09:19
 4. Kreu i OKB: Pushtimi i Irakut i paligjshėm
  Nga bunny nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-10-2004, 10:03
 5. Politika e SHBA-se karshi Shqiperise
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2002, 22:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •