Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
  1. #1
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anėtarėsuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460

    Si duhet te jete djali/vajza juaj ideal/e?(si karakter dhe fizikisht)

    Te gjithe ne kemi nje ideal femre/mashkulli. Vajza ime ideale fizikisht duhet te jete brune syte te zinj, dhe trup te bukur dmth(sexy). Si karakter duhet te jete agresive dhe provokuese kur duhet(si i thonejella me kripe kripa me karar), dhe jo shume invadente, pasi duhet t'me lej te lire (nuk duhet t'me bezdise)ne disa momente te dites.
    Po ju a keni ndonje ideali femre/mashkulli,nese po pershkruajeni!
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  2. #2
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Eshte hapur edhe here te tjera kjo teme!

    Shiko se mund te jete akoma ne forum.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Po ti c'kundershtim ke me blondet?
    Ignore List: Den Bossi

  4. #4
    MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
    Anėtarėsuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
    Postime
    605
    Gio, mos ja merr per keq djalit. Une vete njoh shume bjonde dhe te gjitha si shpirt jane (me perjashtim te ndonjeres). Problemi eshte se qarkullojne shume basaleta me bjonde verdalle, dhe kjo i ben njerezit te mendojne pak ndryshe per bjondet...dmth i pembahen shprehjes ku ka ze seshte pa gje...

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Citim Postuar mė parė nga Antipatrea
    Gio, mos ja merr per keq djalit. Une vete njoh shume bjonde dhe te gjitha si shpirt jane (me perjashtim te ndonjeres). Problemi eshte se qarkullojne shume basaleta me bjonde verdalle, dhe kjo i ben njerezit te mendojne pak ndryshe per bjondet...dmth i pembahen shprehjes ku ka ze seshte pa gje...
    Iiiiiiii, po une atij ja thashe me shaka, nuk ja marr per keq. Po edhe bjondet sot, bjonde jane nga zgjedhja e tyre (rrofte Clairoli).

    Sa per temen, e kam thene edhe te tema time dhe po e them prape: Mashkulli/Femra ideale nuk egziston, keshtu qe beni me ca te keni perpara!!!
    Ignore List: Den Bossi

  6. #6
    MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
    Anėtarėsuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
    Postime
    605
    Citim Postuar mė parė nga Gio
    Sa per temen, e kam thene edhe te tema time dhe po e them prape: Mashkulli/Femra ideale nuk egziston, keshtu qe beni me ca te keni perpara!!!
    Une i permbahem plotesisht kesaj thenies tende Gio...ca te me dali perpara vallai...

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Po nuk e dija qe doje pergjigje ti! Pergjigjja do ishte:
    S'ka rendesi tiparet ne vecanti vetem te jete nje cike simpatik se jeta s'kalohet me nje njeri po se pelqeve fare.
    Nga ana tjeter me pelqejne burrat me karakter te heshtur (po te forte ama). Ata burra qe te gjithe te tjeret mendojne se jane te keqinj (mean - se se mbaj mend), por une do e dija karakterin e tyre se si jane tamam brenda. A ishte pergjigja qe po pritje?
    Ignore List: Den Bossi

  8. #8
    Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
    Anėtarėsuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Amerik - Miami
    Postime
    404

    Wink

    Citim Postuar mė parė nga matteo
    Te gjithe ne kemi nje ideal femre/mashkulli. Vajza ime ideale fizikisht duhet te jete brune syte te zinj, dhe trup te bukur dmth(sexy). Si karakter duhet te jete agresive dhe provokuese kur duhet(si i thonejella me kripe kripa me karar), dhe jo shume invadente, pasi duhet t'me lej te lire (nuk duhet t'me bezdise)ne disa momente te dites.
    Po ju a keni ndonje ideali femre/mashkulli,nese po pershkruajeni!
    ........................................
    ..........ESHTE VERTET QE NJERI IDEAL NE KET BOT NUK KA NUK EXISTON, per ket arsye siq thot dhe Gio duhet te jemi sado pak te bindur sa i perket kesaj teme...

    .........po ti djal mir i vendose deshirat e tua si deshiron te jet Vajza e jote ideale, por nese do te kesh fat ta gjesh nji te bukur ideale, do ti mungon diqka, sepse vet jam e bindur dhe po e shof se AS IDEALJA dhe AS IDEALI NUK EXISTON.....
    ....keshtu qe une do te jem e gezushme nese do ti ket sado pak disa gjera basike...bukurin e Mashkullit e la ne vendin e dyt...vetem mos te jet aq i keq te me vie marre te heci me te rruges... .... dua te them me intereson shum Karacteri i Mashkullit ( mua me pelqejn jo me karakter te fort,por te fort ne Dashuri...)... Selljet...Edukata...Sinqeriteti...Romantik...dhe te di te Duaj dhe vetem te Duaj...
    .... ............JU DESHIROJ TE GJITHVE SUKSESE....
    "Dashuria e vertetė dhe e sinqertė nuk shuhėt kurrė"

  9. #9
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    e kam pershkruar me duket ne nje teme tjeter punen e mashkullit si karakter.Per qejf te ketij Bobit ketu po pershkruaj dhe fizikun qe do me pelqente :P

    1.83- 1.85 m
    (gjatesia ngelet e njejta,ne gjatesi s'bej kompromise ,meshkujt e shkurter s'me terheqin shume:P )
    Sy geshtenje,te medhenj
    Floke geshtenje e erret,kacurrela
    Brun
    ... :P
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Blue_sky : 25-04-2006 mė 05:49
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  10. #10
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    per mua eshte ajo vajze qe nuk ta pret mendja edhe nje dite e gjen veten me dhimbje stomaku edhe me shume mendime ne koke per ate !!! asnjehere nuk del plani ,mbase edhe ngaqe nuk egziston ajo vajze ideale qe kerkon ti !!!ia kalofshi sa me mire edhe zoti iu bekofte !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  11. #11
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Per mua djali ideal do te ishte nje person qe eshte shume i matur ne cdo gje...Nje person qe di te ndaje shakane nga realiteti..Nje person qe di ti fale dashuri femres ne menyre te pamase...qe di te beje surpriza te kendshme...(jo materialet jane akoma me te bukura) dhe sigurisht te kishte nje zemer te paster..

    nga fiziku..te ishte brun..sy zi.. me trup normal dhe te formuar...jo ndonje preference te vecante ketu...Me shume per mua ka vlere dhe rendesi karakteri i njeriut sesa pamja e tij

  12. #12
    ~mistrece~ Maska e Baby^Doll
    Anėtarėsuar
    17-06-2005
    Vendndodhja
    U.K
    Postime
    132
    un e kam gjet, i permbush te gjitha normat )
    ?

  13. #13
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    sy zez e gjat te pakten 1.70 brune bjonde np
    Partizoni

  14. #14
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Karakteri: konfident, karriere (career man), protective, i dashuruar marresisht me mua, sens humori, romantik dhe passionate.

    Fiziku: 1.8+ m, brun me sy te jeshil ose blue, shpatulla te gjera (jo keq po te vente ne gym).

  15. #15
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542
    Si tjet e majr si du gjo qeter.

Tema tė Ngjashme

  1. Video me karakter Islam!!!
    Nga SilenT-Killer nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 394
    Postimi i Fundit: 22-03-2015, 13:22
  2. Ilirėt - diskutimi mbi ta
    Nga Leonard Alili nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 111
    Postimi i Fundit: 10-10-2006, 16:02
  3. Sfida nga Pr-Tech: Pėrpuethshmėria e vargjeve
    Nga edspace nė forumin Arti i programimit
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 02-03-2005, 04:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •