Close
Faqja 2 prej 18 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 341
 1. #21
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Citim Postuar mė parė nga Leila
  Une kam fobi humbjen e lap topit, my life.
  S'di c'do beja pa te... do jem si vejushe
  Big deal... ble tjeter mi. Ca ti besh atyre fobive qe nuk i zgjidh dot kaq kollaj

 2. #22
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Phthiriophobia – Frika nga morrat. (Pediculophobia)
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #23
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Kom pas i qen ke lagja , kur isha anej nga mosha 11-12 vjeē sa her qe kalojsha anej i gjujsha me shkelm , 1 her , 2 her , 3 her . Nji dite tjeter sa desha me i gjujt , sikur i kishte dhon nanjoni redbull , lol , kishte mor zemer zagari ma ka fut i t'kafshume , po jo te kafshume , me shtrriu pertoke , Kaē ke e djathta Kaē ke e majta deri sa nxorri dhe ai dufin e vet , qe ate dite , titi se kaloi mo ate rrugice deri sa qeni ngordhi

  Ndersa tani ne ket moshe fobi kom vetem Motorrat se e kom thy qafen i her qe atehere skom hyp mo , edhe semundjet , sa her qe smurem paramendoj gjonat me te kqija (kuptohet ato after life )


  hajt shnet

 4. #24
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  jashte teme!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga nausika : 09-05-2006 mė 10:33

 5. #25
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime nė 36 postime
  Para disa vitesh gjate notit ne det pata nje shtangim te muskujve dhe.... kuptohet u dasht te aktivizohet ekipi per shpetim te me nxjerr nga deti se mbeta as poshte e as larte ujit
  Prej atehere e kam shume frike thellesine, me e keqja jo qe une nuk futem dot ne thellesi te ujit,por edhe kur dikush i aferm i imi shkon ku eshte thellesi e madhe une dridhem nga frika,dhe e paramendoj me te keqen.

 6. #26
  Pa_Prespektive Maska e KNFC
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Vendndodhja
  N'shpi_Time
  Mosha
  38
  Postime
  422
  Faleminderit
  8
  45 falenderime nė 36 postime
  Gjarperinjte kam pas tmerr gjithmone une.Me shume ideja se eshte dicka qe te afrohet pa e ndjere dhe tinez sesa frike nga lloji species.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga KNFC : 09-05-2006 mė 09:20
  THINK SMALL LIVE SMALL DIE SMALL

 7. #27
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  vuaj nga fobia e degjimit te zerave nga hici. psh ndersa po shkruj ket mesazh sapo degjova i ze nga majtas tu me thirr ne emer. sapo nigjoj nji ze tjeter nga djathtas qe thot "dil nga aty se do digjesh". tani po nigjoj i sirene zjarrfiksje. kam edhe araknofobi mduket po ket e kuroj me araknocid.

 8. #28
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une kam fobi nga Dj-Gabrieli..lool

  Fobia ime lidhet me vetetimat,bubullimat,aq shuyme brengosem kur ka kesi procese natyropre sa dridhem e tera dhe qaj.
  Perndryshe trishtohem nga insektet e ndryshme,nga gjaku dhe qente por besoj se kjo nuk ka te bej me ndonje estra-fobi!
  ArsGothicė

 9. #29
  Parlamenti Rinor Maska e Failed Rapper
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  32
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Frika nga bubullimat - Trontofobia

  Frika nga gjaku - hemofobia
  Cdo gje qe nuk na vret na ben me te forte

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  une kam tmerr minjte ! po me pate inat me mua tregome nje dhe shifemi ne boten tjeter!!!!!
  failure is not an option!

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime
  Nuk vuaj nga ndonje fobie e caktur, por desheroj te ua sjell nje shembell kur jam friguar aq shume sa me jane ngritur floket.
  Isha nxenes ne kl.Vdhe isha nisur per ne shkolle fillikat vetem. Sa dola ne rrugen kryesore me dalin perpara nja pese-gjashte qen duke ardhur drejt meje. Une as mund te vazhdoja, as guxoja te ktheja mbrapa. Jam frikesuar teper,aq sa nuk mundet me shume. Fatmiresisht andej kaloi nje autobus dhe ndaloi te me marre, keshtu shpetova nga me e keqja. Ndoshta shkaku i kesaj pervoje here-here edhe kam frike nga qente, kur jane ne grumbull.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 12. #32
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  thon se aq keq sa mund ti besh vetes askush nuk te ben

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Marinela_Greqi
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Mosha
  34
  Postime
  230
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  une kam gabin hahaha.pa shaka une nga e nesermja,se nuk e di si do te jete!

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e GJESIKA
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  une kam frike nga shtrigat, ndersa zotin nuk duhet ta kemi frike por ta duajme

 15. #35
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kur kam qene e vogel, kisha frike te bija ne dashuri me dike me mbiemer te shemtuar Frika mbiu (a.) si pasoje e mbiemrave te bukura qe ishin te rralla ne Shqiperi, dhe (b.) nga besimi im se njeriu nuk e zgjedh dot se me ke bie ne dashuri, kshq kur bie, medeomos i fal atij personi shume gjera (dhe une vetem mbiemrin s'e falja... lol). Jam rritur me 2 mbiemra qe i kam konsideruar shume te bukur, te pakten ne krahasim me shumicen e emrave Shqiptare (Hoxha, Xhaferri, Bajraktari, Shosha, Dhima, Lleshi, Hasani, Shehaj, Qerreti, Mullaj, Ramadani, Sinani, Halili, Haxhihasani, Lushi, Isufi, Berisha, Nano... lol, ose c'do emer tjeter qe mbaron me -aj) kshq toleranca ime ishte zilch. Apapapa... te kisha emrin dhe ndo nje mbiemer te tille nga pas. U kurova kur gjeta dike me mbiemer akoma me te bukur se te dy te mijte. Kush ma shan friken e ka mbiemrin ne listen me siper
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Leila : 28-05-2006 mė 16:53
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  Pa Pa Pa


  Fantazmat!!!!!!!!!!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga nausika : 31-05-2006 mė 10:15
  failure is not an option!

 17. #37
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  un vuj ka fobia "sdu me u martu"
  no glove no love

 18. #38
  Unquestionable! Maska e Cupke_pe_Korce
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,602
  Faleminderit
  0
  15 falenderime nė 15 postime
  vemjet.

  Edhe ne enderr me varen mbi koke.
  Summertime, and the livin' is easy...

 19. #39
  alpha dominant Maska e D@mian
  Anėtarėsuar
  20-09-2005
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  1,171
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kam pak frike nga lartesite e medha (dmth kat i 3te e lart). Ne fakt, frika me del vetem ne ndertesa dhe jo p.sh. ne avion.
  FLUCTUAT NEC MERGITUR

 20. #40
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 6 postime
  Kafshet ne pergjithsi..ti shoh se kam shum problem po ti kem afer ose ti prek..puuu alergji ikam, te cdo lloji qofshin.
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

Faqja 2 prej 18 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •