Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Orfeu Maska e heron
  Anėtarėsuar
  07-10-2005
  Vendndodhja
  karrik para kompjuterit
  Postime
  225

  Thumbs up Sqarim per scandisk

  Pershendetje kam deshir te ja bej nje Check Now PC tim ta kontrolloj pra diskun per gabime mos ka ndokund .
  Ne rast se ja bej a mund te damtoj ndonje gje ne PC apo mund te me fshihet ndonje informacjon ne kompjuter ne rast se gjen ndonje gabim ne disk.
  Apo a mund te me tregoni diq me shum ne ket opcjonin Check Now sepse nuk e kam bash te qart funksjonin e ti se qfar sherben dhe si mund ta perdor pres pergjigjjen tuaj flm per mirkuptim ?????

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e kelcyra4ever
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Postime
  94

  lere keshtu si ne foto dhe scandisc-u do gjej problemet por nuk do ti regulloj

  kurse po bere check si ne foto do gjej problemet dhe do ti regulloj  Citim Postuar mė parė nga heron
  Ne rast se ja bej a mund te damtoj ndonje gje ne PC apo mund te me fshihet ndonje informacjon ne kompjuter ne rast se gjen ndonje gabim ne disk.
  po i le si ne foton e pare nuk do pesoshe gje (scandisc-u nuk ben ndryshime ne HD)
  po i vure si ne foton e dyte atehere rezikohen modifikime ne HD qe mund te jene te padeshirushme (modifikime ne txt.mp3.etj qe smund ti anullosh)

  mua me ka ndodhur 1 modifikim ne mp3 e u detyrova ti delete gjithe mp3
  dhe qe atehere s'perdore kure scandisk te windows-it por programe te tjere

  keshille: cfaredo qe te veprosh bej 1 backup qe te jeshe i siguruar 99,9999%

Tema tė Ngjashme

 1. Njė Sqarim rreth Forumeve nė Internet
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 10:29
 2. Access - Sqarim
  Nga little-boy nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 03:51
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 12:47
 4. Sqarim i dyshimeve nė lidhje me risitė
  Nga hasanii nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-05-2005, 11:21
 5. Sqarim
  Nga shigjeta nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-01-2003, 11:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •