Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 79 prej 79

Tema: Gjegjeza

 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje thes shites shiste thas ne nje shesh i thash thes shitesit me shit nje thes nga ata thast qe ti shet? kush e lexon me shpejt eshte me i mir ne mesime

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking kush e lexon me shpejt eshte i mir ne mesime do mari 10

  nje thes shites shiste thas ne nje shesh, i thash thes shitesit me shit nje thes nga ata thast qe ti shet

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  gjeli kur rri ne kembe ecen :

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tabela e shkolles

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos u fikso te i fiksuari se i fiksuari te fikson ate qe ke fiksuar
  kush e lexon dhe arrin ta mesoje???????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????? merr 10

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  cfare ka deti ne fund????
  (ka shkronjen i )

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush i di gjithe gjuhet e botes (telefoni)
  si del zezaku nga uji (i lagur)
  pre nuk pine kafshet cingare (sepse digjet pylli0

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos u fikso te i fiksuari se i fiksuari te fikson fiksimin e fiksuar

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ecen pra se nuk ben veze

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me ke jeni me pd opo ps
  cfare mendoni per greven e edi rames <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
  duhet me ken me pd
  klmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sps kam pune

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  hgjbjhfgjvbhugfjhgf

  bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ermir-eri : 18-05-2010 mė 10:59 Arsyeja: kot ca te duhet ty

 12. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush e lexon merr 10 cnvkszjfhbvskewbioirQWERTYUIOPLKBC GFSDAEHFDSJHFGCKJHBKLHHNICASDFHVSEIFVAOWIYETAWPIUR ETYBAPEIURTYBHERUGYHAEIUTYABVEROBN;OETRTYERYGERJGN M,DVNBMNCVBNJDHRUITENRGJGUERYT8YQE456Y54Y36-2467AHABVGERTGB>hnRDt>nSER)NSDERYJ VTNZOSIETVH skjer Nklsdjf NSD FVSKDJGFN SLKDJLSDKJFN LSKDJFNSKDJNF LKJDSNLKJDSNF SDKJFNDLKJN SDKJFGEIRUSTYOIUWARYTWAO34892Y62087YOUIANVIJNZRIOU VNZIUSDRVMDIUVHXDIUTHNSZP9EURTHVN PXZDBNPZDORIUONB ZSRIPUTVN

  BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 13. #73
  Jetoje jeten mos ki frike Maska e PrincessRF
  Anėtarėsuar
  12-05-2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Arrow

  Citim Postuar mė parė nga dibrani2006 Lexo Postimin
  Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyer?

  Kush eshte?.
  Tabela e shkolles
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PrincessRF : 22-05-2011 mė 12:08 Arsyeja: Vetem nje gabim i vogel.!.

 14. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2008
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  C'fare te perbashket ka Urina edhe Rakia?


  Te shofim a do ta gjeni.
  NJONA DEL E TJETRA HYN

 15. #75
  i/e regjistruar Maska e florjan
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  cfare mund te them???

 16. #76
  i/e regjistruar Maska e florjan
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ke dhet hiq dhet mbeten dhet


  tmujshit me gjet bravoooooooooo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga florjan : 21-05-2012 mė 12:27
  cfare mund te them???

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e florjan
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ke dhet hiq dhet mbeten dhet
  cfare mund te them???

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  gishtat e dores besoj..

 19. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-09-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Gjegjeza

  1- Gjithe diten rri me diellin qe te pervelon, po ta vesh ne faqe ajo te freskon.
  2-Si fabrike a uzine kush punon dhe korent aspak s harxhon. Cila eshte e cprodhon ti po na e tregon.
  3- E vogel eshte, veshe s'ka, po ta shkruash te ben ze, kur e lidh me shoqe te tjera, duke qeshur thote: -Erdh pranvera.
  4-Qe ta flasesh duhet ta shohesh, qe ta shkruash, stilolapsin ta ngrohesh.

  Kush i gjen keto?

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. [sfida me e madhe] Gjegjeza e Ajnshtajnit
  Nga [xeni] nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 08:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •