Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 79

Tema: Gjegjeza

 1. #41
  ... qė gjithnjė falė ... Maska e BIBIU
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Periferi e Prishtines
  Mosha
  50
  Postime
  388
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Disi ngadale po ecen kjo teme.Po shpejtoni ritmin pak se e di qe keni me shume energji , prandaj.....
  Jeta jep dhe merr

 2. #42
  ... qė gjithnjė falė ... Maska e BIBIU
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Periferi e Prishtines
  Mosha
  50
  Postime
  388
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  SI DUKET QENKAN HARXHUAR TE GJITHA GJEGJEZAT,QOFSHIM SHENDOSH NE.
  Jeta jep dhe merr

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Lol po me kujtohet nje nga gjimnazi po e tregoj ...
  Vete njeri (ne nje shtepi) zhvishet vishet ..i hypen ... e fut ... e tund ... e nxjerr ... e shkund.. zbret ... zhvishet ...vishet dhe iken.

  Ci e ?
  Oxhakfshirėsi .
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 4. #44
  UCK Maska e Djal-Kosove
  Anėtarėsuar
  20-04-2005
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyer?
  une mendoj se eshte drrasa e zez e shkolles
  UCK

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Endri
  Anėtarėsuar
  09-05-2002
  Vendndodhja
  New York
  Mosha
  32
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga dibrani2006 Lexo Postimin
  Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyer?

  Kush eshte?.
  une mendoj se e=sht tabela
  Endri

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e fadili
  Anėtarėsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  belgjik
  Mosha
  50
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga artaa Lexo Postimin
  diten ri tre fishe
  naten mbulon mish..

  kushe eshte?
  ėshtė jorgani

 7. #47
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Nje luge tlun krejt boten e perlyne?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Nje luge tlun krejt boten e perlyne?
  Mos eshte VAJI...Sueda!?  Ara e bardhe e fara e zeze...kush eshte?

 9. #49
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Mos eshte VAJI...Sueda!?  Ara e bardhe e fara e zeze...kush eshte?
  Letra e lapsi ndoshta!?
  Nina nana,djali i djalit tem,vlla me burrin tem??
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 10. #50
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Mos eshte VAJI...Sueda!?  Ara e bardhe e fara e zeze...kush eshte?
  Jo e nderuar.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2010
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mi hanger ma leht

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2010
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos asht dielli

 13. #53
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga luli_simbol Lexo Postimin
  mos asht dielli
  Po luli nse e ke fjalen per postimin tim.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2010
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
  Nje luge tlun krejt boten e perlyne?
  mos asht dielli

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Pashku
  Anėtarėsuar
  27-01-2010
  Vendndodhja
  Rreshen
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush e blen se blen per vete
  kush e ben se ben per vete
  ai qe e perdor se sheh
  kush e gjen?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pashku : 24-02-2010 mė 08:15

 16. #56
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  QUOTE=Pashku;2612762]kush e blen se blen per vete
  kush e ben se ben per vete
  ai qe e perdor se sheh
  kush e gjen?[/QUOTE]

  ARKIVOLI?????
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 17. #57
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga luli_simbol Lexo Postimin
  mos asht dielli
  Pergjigjja e sakt...
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Mos eshte VAJI...Sueda!?  Ara e bardhe e fara e zeze...kush eshte?
  Duhet te jete:

  Fleta,faqja e bardhe dhe bija qe shkruajme e zeze.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga florjola Lexo Postimin
  Nje Arap i Zi mishin e gjakun e ka flori.

  kush e gjen bravo.
  po se gjekeni dot " ullirin " ju ca behet keshtu

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endri Lexo Postimin
  une mendoj se e=sht tabela
  derrasa e zez e shkollave

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. [sfida me e madhe] Gjegjeza e Ajnshtajnit
  Nga [xeni] nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 08:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •