Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 79

Tema: Gjegjeza

 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  AuGuSt!
  Mirembrema!
  Termometri?

 2. #22
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  LoLloLOLlOlLOL Jo
  skerdigodo@hotmail.com

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Kalofshi nje nate te bukur!
  Duket se nuk ja them dot.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  C'fare te perbashket ka Urina edhe Rakia?


  Te shofim a do ta gjeni.
  po per ta dit e dim ne qe pijm raki
  po po e lej dhe pak te vazhdoj
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-02-2008
  Vendndodhja
  akoma me kembe ne toke
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  C'fare te perbashket ka Urina edhe Rakia?


  Te shofim a do ta gjeni.
  Perpunohen para se te dalin. :P

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-02-2008
  Vendndodhja
  akoma me kembe ne toke
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^AngeL^ Lexo Postimin
  perse thone dembelat
  i dome arrat e qurrume?
  se jane dembela

 7. #27
  Me!
  Anėtarėsuar
  18-08-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  297
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ulur ne gjunje
  Shtyn perpara
  futet shume thelle
  tek e cara...
  Kush eshte ?
  My Code is Honer & Pride!

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-02-2008
  Vendndodhja
  akoma me kembe ne toke
  Postime
  103
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga dibrani2006 Lexo Postimin
  Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyer?

  Kush eshte?.
  derrasa e zeze ne shkolla
  ja futa kot me duket. tani neper shkolla jane te bardha. :P

 9. #29
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga orieta Lexo Postimin
  Perpunohen para se te dalin. :P

  jo

  kush e pin rakin mund ta gjej
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  C'fare te perbashket ka Urina edhe Rakia?


  Te shofim a do ta gjeni.
  Hajt se po e them un mi izadora qe e pij rakin

  Si rakia dhe ur....a jan qe te dyja qe dalin nga rrushi
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 11. #31
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Wink

  Citim Postuar mė parė nga goca-bules Lexo Postimin
  Hajt se po e them un mi izadora qe e pij rakin

  Si rakia dhe ur....a jan qe te dyja qe dalin nga rrushi


  e gjete

  turp per burrat qe su shkoi mendja
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 12. #32
  Me!
  Anėtarėsuar
  18-08-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  297
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hapet,
  Nxirret,
  Futet brenda,
  dhe ajo nga nxehtesia leshon leng ... kush eshte?


  (shume e shishme, e bejme te gjithe spesh ate gje )
  My Code is Honer & Pride!

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Solomoni
  Anėtarėsuar
  18-10-2008
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  mund te pėrdoren ose si ilaē

  [QUOTE=Izadora;2053812]C'fare te perbashket ka Urina edhe Rakia?


  E perbashketa eshte se te dyja mund te pėrdoren ose si ilaē ose nga mėndė e kokes. Shpresoj mos i dhėmbė ndonjėrit dhėmballa!!! Ha ha ha thjesht shaka...

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Solomoni
  Anėtarėsuar
  18-10-2008
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Eshte Pyka

  Gjeagjėza lur ne gjunje
  Shtyn perpara
  futet shume thelle
  tek e cara...

  Pėrgjigje: Me duket e njejte me gjeagjezat e tjera tuaja ndaj po u jap te njejten pergjigje: Eshte Pyka - edhe do ulur punetori i shkrete ne gjunje edhe do skuqur e nxehur vendi nga goditjet.

  Mund te beni gjegjeza me te bukura dhe te kuptueshme. Keni talent!

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-03-2008
  Vendndodhja
  kosov
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shytet e mbytet del e rrezitet kush e gjen bravo

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga olisa Lexo Postimin
  shytet e mbytet del e rrezitet kush e gjen bravo
  hija e njeriut?

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e artaa
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  diten ri tre fishe
  naten mbulon mish..

  kushe eshte?

 18. #38
  ... qė gjithnjė falė ... Maska e BIBIU
  Anėtarėsuar
  25-04-2008
  Vendndodhja
  Periferi e Prishtines
  Mosha
  50
  Postime
  388
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga artaa Lexo Postimin
  diten ri tre fishe
  naten mbulon mish..

  kushe eshte?
  JORGANI..............
  Jeta jep dhe merr

 19. #39
  e ėmbėl - pa sheqer :) Maska e Yllėza*
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  2,315
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga olisa Lexo Postimin
  shytet e mbytet del e rrezitet kush e gjen bravo
  Kova e ujit (qe nxjerr uje nga pusi)
  Thank God I'm a woman!!!

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e artaa
  Anėtarėsuar
  07-03-2008
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  67
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Gjegjeza

  Citim Postuar mė parė nga BIBIU Lexo Postimin
  JORGANI..............
  po e sakt eshte jorgani te flm shum...

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. [sfida me e madhe] Gjegjeza e Ajnshtajnit
  Nga [xeni] nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 08:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •