Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300

  Seriali televiziv"Rome"

  Jam ne kerkim(te deshperuar )te serialit "Rome"ne format mpeg2 ose formate te tjera,mjafton te arrij ta download nga dikush.
  Ne vendin ku banoj nuk e kane nxjerrur akoma ne DVD dhe mua me duhet keto dite.Mundesia tjeter ishte ta porosisja nga nje shtet tjeter por ashtu do zgjaste teper.

  Flm paraprakisht.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 2. #2
  toXic Maska e ridy85
  Anėtarėsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  37
  Postime
  339
  pse nuk e ndjek me satelit ? kanali italian "rai due" e jep ēdo te premte ne oren 21

  apo mbase ty te duhet komplet seriali pasi nuk ke ndermend ta ndjekesh....
  firm e?????......ahuuuuu pertokam !!!

 3. #3
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Citim Postuar mė parė nga ridy85
  pse nuk e ndjek me satelit ? kanali italian "rai due" e jep ēdo te premte ne oren 21

  apo mbase ty te duhet komplet seriali pasi nuk ke ndermend ta ndjekesh....
  E kam satelitin por e kriptojne,keshtu e bejne perhere kur ka ndeshje te rendesishme ose kur ka filma/seriale qe ndiqen shume
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 4. #4
  toXic Maska e ridy85
  Anėtarėsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  37
  Postime
  339
  ah tani qe ma kujtove.... rai due e mbyll sinjalin kur esht ROME, ne fakt dhe mua me duhet ta shoh me val toksore ktu.
  firm e?????......ahuuuuu pertokam !!!

Tema tė Ngjashme

 1. Reagimet tuaja mbi anėtarėsimin e Shqipėrisė nė NATO
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 264
  Postimi i Fundit: 23-01-2010, 12:41
 2. Seriali "Incantessimo"-ne Raiuno
  Nga hope31 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 10-06-2006, 15:51
 3. Seriali "Bold and Beautiful"
  Nga donna76 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-05-2006, 17:43
 4. Seriali "The Simpsons"
  Nga forever nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 26-09-2003, 21:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •