Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 48
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    po perzote .....mos te foli me teper ....me mundon kjo qka po ndodh me te rijt shqiptar ....
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    aahahahahhaahhahahahaha u pa puna kush do me nejt angli po kap nai lesbikse
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-07-2010
    Postime
    59
    Ja keshtu ta shpifin keta ore....
    deklarohu gay ose lesbian dhe fiton qendrimin ,ne shqip kjo do te thote "vetem pakez" degjenerohu ,apo jo? lol.
    sa ka me mijra shqipetare me familje, punetore ,qe mundohen te integrohen ne shoqerine e atjeshme ,por jo keta jane teper normal ... ncncncn

  4. #24
    New York Maska e mario_kingu
    Anëtarësuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    pfff injorancia shqiptare ska kufi
    Partizoni

  5. #25
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    04-07-2010
    Postime
    227
    Po,por kur thua qe jam gay vetem per te fituar ca letra ,me duket se ka menyra tjera per te treguar vertetesine e GYI-it.Aty ne zyre mbajne nje zezak lakuriq si mjet per prova ,dhe vaj halli per ata qe prezantohen si te tille.

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e par
    Anëtarësuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Thumbs down

    Citim Postuar më parë nga Dorontina Lexo Postimin
    Ah te shkretet shqiptar disa ndrun fen disa seksin disa rrin ne te zezen pa pa famile me vite te tera.

    qka na ndodhi ? a ma mir mu ngrit apo sejcili per vete me u gjind....
    mjer mjer, une e njof nji mashkull per ta ba dokumentat asht martu me nji gay ...o zot runa qka pranojn njerzit se ku mi marr 20.000 euro per tu rregullu ?
    ---------------
    ku jan gazetart
    ku jan politikanet
    ku jan ata qe nji dit kur ishin vet ne disapor ...jetonin ne krahet tona e sot kan zen karrike per me nau kajt me mirê nana .....

    Ku e lam e ku na mbeti vaj vatani Vaj Mileti
    komplimente per emrin
    eshte e vertet ajo qe shkruan ti,
    po pse duhet te martohesh per dekumente me nje plake, gay,apo gjithcfare eshte ai apo ajo, pse mua qe me kthej shteti ku emigrova nuk po arrij te jetoj ndoshta dhe me mire ketu ne vendin tim
    do te shkruaja shume raste nga trevat tona qe pranojne te bejne te tilla ( dashuricka ) por jane njerez te tille interesagji mendoj dhe nuk ja vlen te godasesh

  7. #27
    E omel Maska e EnderrA
    Anëtarësuar
    18-11-2010
    Vendndodhja
    Te kthesa Xhanes
    Postime
    81
    Normal qe do rrije...anglezet e duan keto lloj njerzish te dy gjinive...gjysma anglezeve jane vet kshu.
    Ati im që je në qiell mshelma gojën kur skam asgjë për të thënë!

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e landi45
    Anëtarësuar
    10-04-2008
    Postime
    1,711
    a keta duan plumin,,,po ska m,e trima sot,,,,,

  9. #29
    sylar Maska e Jackie
    Anëtarësuar
    21-10-2010
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    539
    Citim Postuar më parë nga par Lexo Postimin
    komplimente per emrin
    eshte e vertet ajo qe shkruan ti,
    po pse duhet te martohesh per dekumente me nje plake, gay,apo gjithcfare eshte ai apo ajo, pse mua qe me kthej shteti ku emigrova nuk po arrij te jetoj ndoshta dhe me mire ketu ne vendin tim
    do te shkruaja shume raste nga trevat tona qe pranojne te bejne te tilla ( dashuricka ) por jane njerez te tille interesagji mendoj dhe nuk ja vlen te godasesh
    N'pikpamje t'pare eshte shume e lehte ta gjykosh. Por ku e mendon thelle thelle ka 1001 arsyje qe kto njerez arijne te bejne dicka te tille.

    Mund t'jene kushtet e mjerueshme ne vendin e origjines?
    Ndoshta jeton ne fshat ku dhe dhia zbret me frena dore?
    Ndoshta eshte jetime?
    Ndoshta ska meshtetjen e duhur nga familja? E plot e plot arsyje tjera.

    Psh ne 97 dikush qe kishte ik ne Usa ose angli do bente c'mos mos kthehej se shqiperia ishte ne kaos. Njof njerez qe kane pagujt deri ne 30.000 dollar per ti sjelle n'shqiperi per t'bo dokumentat. Varferia dhe mjerimi jane gjonat me t'kqija qe i detyrojne njerzit te marrin ksij vendimesh.
    Against all odds..

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    bunny

    Citim Postuar më parë nga bunny Lexo Postimin
    ?!?- me vjen keq qe mendoke dicka te tille, por thjeshte mund te shtoj qe keto njerez qe i quan ti (anti-natyral) jane pjese e kesaj bota si une edhe ti. Mbase forumet Shqiptare po perplasin goxha me kete lloj 'debati' pasi njerezit shqiptare po ndjehen me te rehatshem te bisedojne pre rreth kesaj. Mbase kur keto lloj njerez (anti-natyral) te pranohen ne Shqiperi si ne cdo vend tjeter- athere do e shikoshe qe tema te atilla nuk do hapen- pasi do duket gje normale.

    Persa i perket temes- me pelqeu vendimi- edhe me pelqeu pergjigja qe kan dhene Gjygjtaret- pasi nuk kane diskriminuar - e kan aplikuar ligjin ashtu sic eshte. Artikulli 8 i Drejtave te Njeriut- mbron jeten private te nje individi- edhe Shteti Britanik (qekur e ka firmosur ate Akt- ne 1998) ka te drejte te mbroj cdo individ kundra atij Artikullit- ose cdo artikulli tjeter.

    Shpresoj qe ky cifti (sado i sinqerte te jete) te kalojne nje jete sa me te kendshme ne UK.
    shteti britanik esht shtet qe 300 vjet qysh ne vitin 1998 ka vendos ne fafor te bederave pra ne duhet te presim edhe 250 vjet ... me ni fjal homosexualat duhet ti ndalojm me ligj nuk na duhen ne shoqeri mjaft kemi probleme ekonomike tash edhe kta mbeturina na mungokan

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    kam degjuar se per tu fut kosova ne eu duhet te mbahet nje parad e pederave ne shesh nena terez hahaha ahther eurpa dote thot se ja jaarritem qellimit e degjeneruam ket shoqeri ne kosove

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    eurpa nuk i don shqiptaret e shkolluar por mundesisht homosexuala e kshtu diqka

  13. #33
    i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
    Anëtarësuar
    16-08-2007
    Postime
    3,216
    PRISHTINË, QENDRA E HOMOSEKSUALËVE, LEZBIKEVE, BISEKSUALËVE, TRANSGJINORËVE.

    KRYETARI: KAM LINDUR HOMOSEKUAL!

    Janë rreth 200 persona që janë homoseksualë dhe me ata takohemi shumë shpesh, organizojmë ndeja një herë në muaj, të cilat i bëjmë nëpër shtëpi private”, tregon K.Z., 21-vjeçar. Në këtë qendër janë të inkuadruar 5 persona homoseksualë e lezbike që janë aktivë, të moshës 18-35, të gjithë nga Prishtina, mirëpo ka edhe anëtarë të tjerë nga qytetet e tjera të Kosovës, por që nuk janë aktivë. “Qendra për Emancipim Shoqëror”, është një qendër për homoseksual, lezbike, biseksualë dhe transgjinorë, e cila është formuar në muajin prill të këtij viti.
    Edhe me ligj eshte aprovuar! do grumbulloen tani nga gati gjithe Europa ne Kosove
    Sa per parada piif mos ja keni dert!
    Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    biligoa

    Citim Postuar më parë nga biligoa Lexo Postimin
    PRISHTINË, QENDRA E HOMOSEKSUALËVE, LEZBIKEVE, BISEKSUALËVE, TRANSGJINORËVE.

    KRYETARI: KAM LINDUR HOMOSEKUAL!

    Janë rreth 200 persona që janë homoseksualë dhe me ata takohemi shumë shpesh, organizojmë ndeja një herë në muaj, të cilat i bëjmë nëpër shtëpi private”, tregon K.Z., 21-vjeçar. Në këtë qendër janë të inkuadruar 5 persona homoseksualë e lezbike që janë aktivë, të moshës 18-35, të gjithë nga Prishtina, mirëpo ka edhe anëtarë të tjerë nga qytetet e tjera të Kosovës, por që nuk janë aktivë. “Qendra për Emancipim Shoqëror”, është një qendër për homoseksual, lezbike, biseksualë dhe transgjinorë, e cila është formuar në muajin prill të këtij viti.
    Edhe me ligj eshte aprovuar! do grumbulloen tani nga gati gjithe Europa ne Kosove
    Sa per parada piif mos ja keni dert!
    un nuk di se ku mblidhen kta te smuret psikik por lus qe te mos dalin publik se doti marr lumi nuk besoj qe doti lejojn qytataret e prishtines apo te ndonje qyteti ne kosove q kta te defilojn si ne berlin apo ndonje qytet ne europ se pse edhe atje kta kan probleme pra dote debohen me dhun kta qelbesira

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    biligoa

    Citim Postuar më parë nga biligoa Lexo Postimin
    PRISHTINË, QENDRA E HOMOSEKSUALËVE, LEZBIKEVE, BISEKSUALËVE, TRANSGJINORËVE.

    KRYETARI: KAM LINDUR HOMOSEKUAL!

    Janë rreth 200 persona që janë homoseksualë dhe me ata takohemi shumë shpesh, organizojmë ndeja një herë në muaj, të cilat i bëjmë nëpër shtëpi private”, tregon K.Z., 21-vjeçar. Në këtë qendër janë të inkuadruar 5 persona homoseksualë e lezbike që janë aktivë, të moshës 18-35, të gjithë nga Prishtina, mirëpo ka edhe anëtarë të tjerë nga qytetet e tjera të Kosovës, por që nuk janë aktivë. “Qendra për Emancipim Shoqëror”, është një qendër për homoseksual, lezbike, biseksualë dhe transgjinorë, e cila është formuar në muajin prill të këtij viti.
    Edhe me ligj eshte aprovuar! do grumbulloen tani nga gati gjithe Europa ne Kosove
    Sa per parada piif mos ja keni dert!
    ju dukeni ne pamje te par si lesbeke nese kjo esht foto juaj kuptohet

  16. #36
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    me ni fjal homosexualat duhet ti ndalojm me ligj
    e kam hasur disa here kete mendim.
    thjeshte nuk arrij ta kuptoj se si mund te behet.
    si mund ta ndalohen homoseksualet me ligj sipas teje???
    une me te vertete nuk e perfytyroj nje ligj te tille...
    Vasudhaiva Kutumbakam

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    the admiral ligjin e bejn nejrzit pse pos ta bejm kunder ktyre mbeturinave homoxexuale

  18. #38
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    the admiral ligjin e bejn nejrzit pse pos ta bejm kunder ktyre mbeturinave homoxexuale
    si pra? kete desha te dij.
    cfare ligji do te propozoje ti per shembull?
    si ndalohen homoseksualet me ligj?
    une nuk arrij ta imagjinoj nje ligj te tille.

    mund te ndalosh martesen mes tyre. ok.
    por si mund te ndalosh homoseksualet?
    ti vrasesh?
    Vasudhaiva Kutumbakam

  19. #39
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    keto po shumohen
    ska ligj per keta se sta lejon logjika ti ndalosh eshtre sikur te na ndalosh neve te duam nje vajze
    JO SEKS PARA MARTESE

  20. #40
    Kerrar
    Anëtarësuar
    15-02-2009
    Postime
    120
    Per fat te mire nuk kemi mase te madhe te homoseksualeve ne trojet Shqiptare.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Martesa Ne Islam!!
    Nga Shpirt Njeriu në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 131
    Postimi i Fundit: 08-06-2009, 13:30
  2. Dashuria dhe Martesa
    Nga aluando në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 26-05-2006, 15:12
  3. Fetva te dijetareve islame ne lidhje me ceshtjet Islame
    Nga aluando në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 29-03-2005, 14:50
  4. C'ka eshte Shqiptaria?
    Nga Eni në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •