Close

Rezultati i Sondazhit: Sa makina keni qelluar (pa qellim) :P

Votues
40. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1

  17 42.50%
 • 2

  13 32.50%
 • 3

  2 5.00%
 • 4

  3 7.50%
 • 5 - 5+

  5 12.50%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 54
 1. #-19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,262

  Sa makina keni goditur (pa qellim :P)?

  Qe te ndihem mire per ato dy makina qe kam qelluar keto kohet e fundit...(rrall e nis makinen skam faj)
  me thoni sa makina keni qelluar kur mundoheni te dilni nga parking-u, apo kur futeni...dhe keni pas witnesses, apo jeni akuzuar nga "zotria" e makines :P
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #-18
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  805
  Une asnji jam shofere Veterane.........lol

  Me/ kush tja kete gervisht driten e majte Bejbit time.........?
  ****************************************

 3. #-17
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,516
  un jam perplasur me nji makin.Por jo un..lool por vllai.Po iknim tek tezja ne tepelene e diku afer ne memaliaj nuk pushoja duke i kerkuar vllait nji cigare e ky ma hedh tan inat paketen mbrapa e humb kontrollin ja rras nji makine te ndalume qe shiste shalqin ne cep te rruges...Asnji gja nuk ndodhi por fdaji me mbeti mu ama se vllai e ka shume per ofendim ta quash fajtor..

  Une une ...une e bera...e pranova...cfare te besh
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 4. #-16
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  Me makina kshu sjam perplas ndonjehere .. vetem ja fus koshave te plerave . lol

  Sa here e nxjerr makinen nga garazhdi ... bam koshave me plera (kur eci mbrapsht ) . Ose trotuareve kur parkoj. Ndonjehere ja hypi siper ... troturit .
  Kjo ndodh vetem kur se kam mendjen hic , kur fluturon ... ehhhh everywhere . lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 5. #-15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Une njeher ja futa nje buldozeri. Kishte rene bore perjashta, njera me ndaloi perpara pa pritur, dhe ngaqe nuk doja ta qelloja ate, ja futa buldozerit. Asnje gervishtje tek buldozeri, makina im $8,000 demtim qe me pikoi zemra apo sa se kisha marre, COL...
  Ignore List: Den Bossi

 6. #-14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,796
  a vlonjate mos ma kujto se para ca ditesh duke dal na shkolla makinat ne korsin time ishin te ndaluara kurse te korsia tjeter po hecnin avash avash...une duke u munduar te gjej nje cd me kenge greke per nje shoqe koka posht te cd-te dhe nevend te shtyp avash avash frenin qe te ndaloja shtypa avash avash gazin dhe...BUM!...kur ngre koken une ai kishte dal na makina dhe po qeshte! shyqyr qe ishte njeri qe kam ne klas dhe se beri ceshtje..po qe ju gervisht pak makina ju gervisht! (te e imja u thye targa para)


  ps. pastaj makinen e vellait e godita nje here te parkingu si po dilja...ai po kerkon akoma te gjej kush i ka gervishtur makinen! apo se ka dhe skrop te zeze nje gervishtje e vockel duket na 100 km larg!

 7. #-13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,262
  Citim Postuar mė parė nga FierAkja143
  a vlonjate mos ma kujto se para ca ditesh duke dal na shkolla makinat ne korsin time ishin te ndaluara kurse te korsia tjeter po hecnin avash avash...une duke u munduar te gjej nje cd me kenge greke per nje shoqe koka posht te cd-te dhe nevend te shtyp avash avash frenin qe te ndaloja shtypa avash avash gazin dhe...BUM!...kur ngre koken une ai kishte dal na makina dhe po qeshte! shyqyr qe ishte njeri qe kam ne klas dhe se beri ceshtje..po qe ju gervisht pak makina ju gervisht! (te e imja u thye targa para)


  ps. pastaj makinen e vellait e godita nje here te parkingu si po dilja...ai po kerkon akoma te gjej kush i ka gervishtur makinen! apo se ka dhe skrop te zeze nje gervishtje e vockel duket na 100 km larg!
  lool ah mi laluce me fat jemi qe sna ka kapur njeri

  un keto parking lots te shkolles i kam inat pasi makinat jan shume afer njera tjetres, ne katin e kater te vjen te shkosh pasi atje nuk parkon njeri, por kur po dilja dhe gervisha nje makin te zeze, apo sishte edhe e re, plus tek shkolla ime ka kamera ne cdo ane, po ja mbathe duke shpresuar se mos me pa njeri ...kurse sot ne mengjes fare, sic erdha nga libraria, desha te parkoja sa me afer konviktit, dhe ishte nje "spot" shume e ngusht u perpoqa te futesha por godita nje makin te bardh, "e thash" ska problem se ska kamera jasht, dhe ika gjeta nje tjeter per bukuri ...

  well anyways i think i learned my lesson
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 10-04-2006 mė 17:11
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 8. #-12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2006
  Postime
  10
  Nje kam nderur une,po nuk e morri me veten e ndjera.
  Born Under a Bad Sign

 9. #-11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Postime
  1,084
  hmmm keni gjet teme...lol
  2 here ne gjashte muaj e fundit. para 3 javes e ktheva me rrota perpjete(i meant u kethy vet).

 10. #-10
  satyr Maska e Gunnar
  Anėtarėsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  490
  kam 3 vjet qe leviz me makine neper Shqiperi dhe kam bere vetem 4 cikje po fatmiresisht te gjithe pa ndonje dem te madh. vetem se nje here i rashe nje benzi super te ri nga mbrapa dhe me ngriu gjaku kur dolen ata bobat nga makina. Targa ishte TR po nga e folura u dukshin qe ishin nga Fieri. Nejse dolen cuna fiks, dmth cuna katalogu keshtu qe u ndame paqesisht (se makines se tyre s'u ndodhi gje prandaj)
  To look life in the face....

 11. #-9
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Postime
  2,071
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~*
  Qe te ndihem mire per ato dy makina qe kam qelluar keto kohet e fundit...(rrall e nis makinen skam faj)
  me thoni sa makina keni qelluar kur mundoheni te dilni nga parking-u, apo kur futeni...dhe keni pas witnesses, apo jeni akuzuar nga "zotria" e makines :P
  ne fillim kur mora patenten dhe mora makinen time kam goditur nje makine ke Bashkia "isha vetem" shqyr zotit sme pa njeri dhe ikaaa

 12. #-8
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Postime
  1,491
  nje here po para 3 vjetesh po shikoja nje qe po kalonte ja futa asaj para... jane momente te poshtra shume .je e ftohte nga koka te kembet ..me dridhet mishi kur e kujtoj
  dhe para nje jave po dilja nga nje parkexh me kishte strukur njeri dhe per ta nxjerre makinen bera nje vize te times
  e kam share per lezet
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 13. #-7
  ga ga Maska e bunny
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  hehe quhen ato qe na kan goditur??? ..une asnje nuk i kam rene - e kam makinen merak prandaj e levizi shum avash kur jam neper parking etj- por kur po merja kthese me kane rene nga mbrapa. ..si per fat te mire vetem pjata u thy ..lol..
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 14. #-6
  alpha dominant Maska e D@mian
  Anėtarėsuar
  20-09-2005
  Vendndodhja
  Boston, MA
  Postime
  1,170
  Kam goditur vetem nje here nje Peugeot nga prapa. Fatmiresisht grekja qe e ngiste reagoi me qetesi.
  Me kane goditur nje here me nje Fiat, koincidentalisht edhe ata qe e ngisnin ishin shqipo

 15. #-5
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Ore,s'keni ndonje teme "sahere ju kane qelluar te tjeret?"
  S'ka shume qe duke dalur nga universiteti shoh nje makine tjeter qe perplaset me timen ne parking...shkoj aty,kur c'te shoh?Makina e tija perballe i ishte mbledhur fare(makine e vjeter),si firzamonike,e imja vetem se ishte gervishur pak.Ai me jep te dhenat e siguracionit i gjori etj.,me pas e coj ke nje garazh per ti bere estimimin e demit, 3000 Euro qe do me paguante siguracioni i tije Kam qeshur!Te ja shisje makinen e atij fatziut as 1000 Euro si kapte.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Blue_sky : 11-04-2006 mė 11:24
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 16. #-4
  i/e regjistruar Maska e Labeati
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Vendndodhja
  North America
  Postime
  1,232
  Citim Postuar mė parė nga sonnyinter
  po ju si me qen kineza mer jahu jo shqipo, qekeni myt tu u tok me robt. hajde hajde
  tamam po thue; edhe une kam ndigju se kinezet bajne shum aksidente, dikush thote kjo vjen se i kan syte ma te ngushte dhe prandaj nuk shofin dot anash aq sa te tjeret.

  po shpjegimi ma i besushem asht se nuk kane pas ndojhere makine atje ne Kine... vetem bicikleta gjith jeten, keshtuqe nuk ja kane haberin....

  Tamam tamam askush se di

 17. #-3
  mbushem me pafundesi.. Maska e ABIGAIL
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  785
  Asnje. Sepse skam fare makine

 18. #-2
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Me kan ra 1 here kur isha ne Montreal por pa deme,pupu si ecnin ato, tamam si te cmendur , kurse per ti ren fal Zotit nuk me ka ndodhur asnjehere, mbase eshte kjo qe parkoj 1 km larg grumbullit te mizave....lol

  Citim Postuar mė parė nga vagabondo_nyc
  hmmm keni gjet teme...lol
  2 here ne gjashte muaj e fundit. para 3 javes e ktheva me rrota perpjete(i meant u kethy vet).
  Prandaj e dashke kusurin e shpenzimeve ti eee?.lol Ve bast nqs nuk e kishe mendjen tek komshit e mi kur te fluturuan rrotat perpjete
  Mendjen here tjeter:-)

 19. #-1
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Postime
  2,551
  zero sjam ber ende shofer megjithse i kam dhen disa her makines por skam pasur asnje makin perpara qe ti bie :P

  Flori
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 20. #0
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Postime
  1,084
  Citim Postuar mė parė nga Gjallica

  Prandaj e dashke kusurin e shpenzimeve ti eee?.lol Ve bast nqs nuk e kishe mendjen tek komshit e mi kur te fluturuan rrotat perpjete
  Mendjen here tjeter:-)

  goce mos me ngatrro me komshit e tua dhe se kisha mendjen anej jo po kisha nje cuc paralel ene ja boja me sy dhe vetem kur e pashe veten me koke posht qe athere sja boj me sy me gocave.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lidhja Shqiptare e Prizrenit
  Nga dodoni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 00:29
 2. Makina e kohes !
  Nga Pratolini nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2007, 10:44
 3. Shkaqet e mjerimit tė Shqipėrisė
  Nga Iceberg nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 19-03-2005, 18:56
 4. LDK-ja nėn terrorin e pol-potistave
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-01-2004, 14:00
 5. Pyetje pėr Besimtarėt Shqiptarė tė Krishterė dhe Islam
  Nga dodoni nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 06-07-2003, 20:11

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •