Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
  1. #21
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

    ne fillore, tetevjecare dhe gjimnaz...cuditerisht kane qene personat e pare me te cilet kam folur, lidhem menjehere me njera tjetren. me dy te parat takohemi rralle, por kur takohemi duket sikur koha nuk ka kaluar fare... ndersa me shoqen e trete banojme ne te njejten lagje

  2. #22
    Omelsin me krip Maska e Busy Girl
    Anėtarėsuar
    04-02-2012
    Vendndodhja
    Here and there I'm everywhere
    Postime
    4,491

    Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

    Me shokun tim me te mire jam njohur qe ne kopesht e doja aq shume sa e rrihja perdite kur u rritem hyrem ne te njejten shkolle dhe vazhdoja ta doja me te njejten dashuri deri ne klase te 5
    Me pas ne gjimnaz u ndam me shkolla por nuk u ndame pasi ne shpi time e leja aty e gjeja prap ahahah ne gjimnaz takova shoqen time qe tashme mbas 9 vitesh u ka bere i motra ime.E dua shume dhe perkedhelemi shume me njera tjeren fjalet qe shprehim dashurine jane nga me te ndryshme si My little piece of sh..t dhija ime ngordhesire pler haaha.Kryesorja eshte qe ky shoku im me kte shoqen time shum shpejt do na bejne nje bebush bashke pasi une si shkes bera punen time nga dy shoke vec i bera cift bashke dhe i dua te dy fooooort
    "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Elian70
    Anėtarėsuar
    30-07-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    1,938

    Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

    me celular
    Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 500
    Postimi i Fundit: 16-10-2009, 14:46

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •