Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

  ne fillore, tetevjecare dhe gjimnaz...cuditerisht kane qene personat e pare me te cilet kam folur, lidhem menjehere me njera tjetren. me dy te parat takohemi rralle, por kur takohemi duket sikur koha nuk ka kaluar fare... ndersa me shoqen e trete banojme ne te njejten lagje

 2. #22
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

  Me shokun tim me te mire jam njohur qe ne kopesht e doja aq shume sa e rrihja perdite kur u rritem hyrem ne te njejten shkolle dhe vazhdoja ta doja me te njejten dashuri deri ne klase te 5
  Me pas ne gjimnaz u ndam me shkolla por nuk u ndame pasi ne shpi time e leja aty e gjeja prap ahahah ne gjimnaz takova shoqen time qe tashme mbas 9 vitesh u ka bere i motra ime.E dua shume dhe perkedhelemi shume me njera tjeren fjalet qe shprehim dashurine jane nga me te ndryshme si My little piece of sh..t dhija ime ngordhesire pler haaha.Kryesorja eshte qe ky shoku im me kte shoqen time shum shpejt do na bejne nje bebush bashke pasi une si shkes bera punen time nga dy shoke vec i bera cift bashke dhe i dua te dy fooooort
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si i takuat shoqet/shokėt?

  me celular
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 500
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 14:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •