Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 95
 1. #1
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  far sht puthja, ndjenj apo pasion?

  Shume njerez i shof qe puthen pa e pas problem edhe pse jane te panjohur.Por edhe shume njerez i shof qe puthen sikur nuk e kan patur prane njeri-Tjetrin prandaj doja te dija sipas jush Cfare eshte Puthja ne realitet?

 2. #2
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Antarsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  39
  Postime
  137
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nje ndjenje e pa pershkrueshme, nje ndjenje qe te merr ne vende te pa imagjinuara ne jeten tende (te ndihmon po te jesh duke puthur Cameron Diz he, he, he)

 3. #3
  LarG Maska e Flava
  Antarsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per mua ndjenje e mpleksur me pasion..
  Te dua se s'te urrej dot......

 4. #4
  Larguar!
  Antarsuar
  02-02-2006
  Postime
  448
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  eshte e veshtire ta vecosh. Eshte pak nga te dyja. Njeriu puth dhe nga sentimenti dhe nga pasioni. Duhet nje pergjigje ne mes.

  Mendoj qe me shume anon nga sentimenti. Po pa diskutim, varet nga lloji i puthjes. Ka puthje romantike, dhe gjithashtu pasionante.

  une nuk do puthja dot nje njeri per te cilin nuk ndjej. Puthja me duket shume intime. Megjithate, kete njeriun nuk do ta puthja me sentiment githe kohes. Ka i her, edhe me pasion :P Ka i her cik me shpesh :P
  Ignore List: Snow~Drop 5. #5
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga IL__SANTO
  Shume njerez i shof qe puthen pa e pas problem edhe pse jane te panjohur.Por edhe shume njerez i shof qe puthen sikur nuk e kan patur prane njeri-Tjetrin prandaj doja te dija sipas jush Cfare eshte Puthja ne realitet?
  kjo pyetja jote eshte po aq e thelle dhe e ngaterruar sa pyetja e partizanit a eshte prifti popull apo jo? lol

  varet ilsanto, mund te jete ose njera, ose tjetera, ose te dyja; s'eshte e thene

 6. #6
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga IL__SANTO
  Shume njerez i shof qe puthen pa e pas problem edhe pse jane te panjohur.Por edhe shume njerez i shof qe puthen sikur nuk e kan patur prane njeri-Tjetrin prandaj doja te dija sipas jush Cfare eshte Puthja ne realitet?

  Me duket se nuk e paske marre akoma puthjen e pare

  Te dyja sebashku.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 7. #7
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  44
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  puthjen s'na e ka mesuar asnje ne shkolle dhe na ka ardhur natyrshem ,besoj te gjithe.
  eshte pergjigjia qe kerkojme nga tjetri dmth me pranon dhe me do afer
  eshte nje nevoje sipas meje si ushqimi
  si i thojne puthja te zgjat jeten ...jo ishte e qeshura po puthja ja kalon apo jo???
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 8. #8
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE
  Me duket se nuk e paske marre akoma puthjen e pare

  Te dyja sebashku.
  Clay more o derman po aman mer mendon se 27 vjec jam akoma ne Kome?Une iden time e kam por dua te dij dhe iden e te tjereve.

 9. #9
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Pasioni nuk eshte sentiment?
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 10. #10
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Puthja : Provokim ne veri, shperthim ne jug.....

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e forever
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Leila
  Cfare eshte pasioni, atehere? Dhe cfare eshte sentimenti?

  me duket se ai e ka fjalen per pasionin seksual ..sigurisht qe pasioni eshte sentiment/ndjenje e fuqishme ...

  nejse, pyetje idiote..puthja midis dy njerezve qe pelqehen eshte gjithshka qe ata duan ti thone njeri tjetrit pa perdorur fjale/renkime
  Liebe! liebe, lass mich los!

 12. #12
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Ps

  Citim Postuar m par nga donna76
  puthjen s'na e ka mesuar asnje ne shkolle dhe na ka ardhur natyrshem ,besoj te gjithe.
  eshte pergjigjia qe kerkojme nga tjetri dmth me pranon dhe me do afer
  eshte nje nevoje sipas meje si ushqimi
  si i thojne puthja te zgjat jeten ...jo ishte e qeshura po puthja ja kalon apo jo???

  E vertete eshte qe puthjen nuk na e ka mesuar njeri por eshte nje instikt i lidur qe me kalimin e kohes perfeksionohet duke kaluar ne praktike .Thjesht ne e dime qe duhet te puthim dhe e bejme kete gje pastaj perfeksioni eshte gje tjeter
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. #13
  KLIKO Maska e katerinka
  Antarsuar
  17-03-2006
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  GJITHKA ESHTE RELATIVE DHE NUK MUND TE PERGJIGJEM NE MENYRE TE PRERE. pER MUA ESHTE MIRE Q E PUTHJA TE JETE DHE PASION DHE NDJENJE.

 14. #14
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Citim Postuar m par nga Antipatrea
  Puthja : Provokim ne veri, shperthim ne jug.....
  Na kujtove 97-ten mer me keto veri-jug
  Per mu nuk ka puthje pa pasion dhe pa ndjenje,apo tia bejme edhe ne si Sander mafishja qe kshu ne korespodence puth gjith diten une

 15. #15
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  ................per mua puthja nuk eshte nji pasion, pasione per mua jan gjerat e tjera.............!!!!!!!!!!!!!!!!.............
  ...mund te them qe eshte sentimentale..........a me kuptoni ... pershendetje apo nji puthje shoqerore apo dy........
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 16. #16
  ________
  Antarsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Puthja nuk esht as sentiment as pasion prandaj kujdes se kur thua ca asht x,ypsylon apo zetta i bi qe njini tjete i sigurte.Nderkohe qe nuk asht asnjini.

  Puthja eshte nje bashkim buzesh dhe dy llape qe ferkohen kaq.
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 17. #17
  hajdut zemrash
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  uk
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per mendimin tim


  puthj eshte ferkimi qe krijon zjarrin
  te vjedhesh 1 zemer 2 here me teper se sa te falesh 1

 18. #18
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Antarsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  806
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Puthja e kam shkru edhe nje here tjeter kete shkrim ( ca boni ju merr 100 here te njetat tema hapni ) edhe une 100 here te njetin shkrim do shkruaj.........

  Puthja eshte dashuri
  Puthja eshte pasjon
  Puthja eshte ajo qe zemren ta ndryshon
  Puthja eshte jete dhe fryma qe jetojme
  Puthja eshte vete ajo qe Enderrojme
  .....

  Per puthjen te shkrujm dite edhe nate sa frymezohen njerzit nga Puthja...........
  ****************************************

 19. #19
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  Puthja esht ne dashuri ne pasion te jen me njeriun qe do ..

 20. #20
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  per mua, sic thashe edhe me pare puthja mund te jete pasion, ose afeksion, ose pasion plus afeksion, ose asnjera por thjesht shtirje ose force zakoni.
  Ndryshuar pr her t fundit nga bunny : 07-04-2006 m 05:54

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Kuptimi i fjals "Pasion"!
  Nga DI_ANA n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 19:16
 2. Puthja magjike.......
  Nga DI_ANA n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 17-07-2008, 08:57
 3. Puthja Fatale
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2005, 04:22
 4. Dashuria, ndjenje hyjnore apo deshire.
  Nga sed n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-08-2005, 05:44
 5. Dashuria nje ndjenje e "vetme" apo nje kompleks ndjenjash ..!!
  Nga AuGuSt_ n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-04-2005, 18:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •