Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  39
  Postime
  11,956

  ertifikat nga Pentagoni pr z. Ali Ahmeti

  Per nder te kryetarit te Bashkimit Demokratik per Integrim, z. Ali Ahmeti, me 28 shkurt 2006, mbi ndertesen e Pentagonit, (Ministria e Mbrojtjes e Shteteve te Bashkuara te Amerikes), eshte ngritur flamuri amerikan. Ky veprim shoqerohet me nje certifikate, te nenshkruar nga Robert W. Taylor, Ushtrues Detyre Drejtor ne Agjencionin per Mbrojtje ne Pentagon, ku thuhet:

  Me kete certifikate deshmohet se flamuri i Shteteve te Bashkuara te Amerikes eshte ngritur dhe ka valuar mbi Ndertesen e Pentagonit per z. Ali Ahmeti, Kryetar i Bashkimit Demokratik per Integrim dhe deputet ne Parlamentin e Republikes se Maqedonise.

  Kryetari Ahmeti shpreh falemnderimin e tij me te perzemert per kete respekt kaq mirenjohes te shprehur nga ana e Shteteve te Bashkuara te Amerikes.

  Ne te njejten kohe, cmojme se ky veprim eshte nje mirenjohje e madhe per rolin dhe punen qe z. Ahmeti dhe Bashkimi Demokratik per Integrim eshte duke e luajtur ne ndertimin e demokracise, paqes dhe stabilitetit ne Maqedoni.


  Tetove, 28 mars 2006
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  ta ruajm amanetin Maska e deqanas
  Antarsuar
  23-03-2005
  Vendndodhja
  diku tjeter
  Mosha
  47
  Postime
  267
  *lol*
  ne njeren ane padyshim qe me vjen mire kur nderohet nje shqiptar ne kete menyre, ne anen tjeter ...

  eshte ketu fjala per te njejtin ali ahmeti, i cili ne zvicer dikur merte pension si njeri i semuar mental?
  dhe per te njejtin person, qe dikur gjendej ne listen e zeze te shba-se?

  pa keqkuptim, nuk kam asgje kunder z. ahmeti (ose me mire te them sme intereson puna e tij), por me duket paksa qesharake loja e armikanve me figuren e tij...

  ndoshta edhe gaboj?!?
  shihemi ngjykate

 3. #3
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  39
  Postime
  11,956
  Citim Postuar m par nga deqanas
  ndoshta edhe gaboj?!?
  Shume e vertete kjo qe thuash ne fund!
  My silence doesn't mean I am gone!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  po mire..ky Ali Ahmeti pse nuk bashkohet me partin e arber thaq xhaferit?
  Ky i kan mos-marrveshjet?

 5. #5
  Check and Balance, miqte e mij, check & balance ...

 6. #6
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  39
  Postime
  11,956
  Citim Postuar m par nga Brari
  po mire..ky Ali Ahmeti pse nuk bashkohet me partin e arber thaq xhaferit?
  Ky i kan mos-marrveshjet?
  Brari, qenke jashta rrjedhave te politikes shqiptare ne Maqedoni!

  Bashkimi Demokratik per Integrim (BDI-ja), eshte parti e dalur nga strukturat e UCK-se, qe ne 2001 bene Luften ne Maqedoni.

  Partia e Thacit dhe Xhaferit, ne kohen kur luftohej ato mbanin kokteje neper institucionet qeveritare sepse ne ate kohe ishin POZITE dmth ishin ne pushtet, dhe idene se kishin se ca trima kane marre kallashin t'i kerkojne te drejtat e tyre...

  Ali Ahmeti do te bashkohet me Thacin e Xhferin, kur Nano dhe Berisha do te formojne sebashku nje parti te re.

  Brar, keto jane historia te gjata....
  My silence doesn't mean I am gone!

 7. #7
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  40
  Postime
  6,846
  Citim Postuar m par nga Xhuxh Xhumaku
  Check and Balance, miqte e mij, check & balance ...
  Me mire edhe une nuk e kisha thene Xhuxh.
  Andej nga forumi i kultures demokratike kam lene edhe nje post mbi check and balance, kush te doj mund ta lexoj.
  Sidoqofte, urime per z.Ahmetin.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 20-05-2009, 21:23
 2. Situata n Kondov, Maqedoni
  Nga Prespar_ n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 19-10-2007, 01:51
 3. Pse Ali Ahmeti ik nga duelet televizive?
  Nga Omari n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 17-09-2007, 10:34
 4. Ali Ahmeti: Nuk jam n opozit
  Nga babadimri n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2006, 05:53
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •