Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Liburne Maska e Urijan
  Anėtarėsuar
  16-07-2004
  Vendndodhja
  United States of Albanian
  Mosha
  43
  Postime
  104

  Ndihme per ne ambasaden kanadeze

  me nevoitet formularet per aplikim per vize per ne ambasaden kanadeze kush do te mundeshte qe te me ndihmonte sepse ketu ne shtetin ku ne jetoj nuk ka ambasad kanada.... ju lutem nje link ku do mundem qe ti zbres...
  “Ēdo ditė qė jetojmė ėshtė njė mundėsi e veēantė”

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,556
  Citim Postuar mė parė nga Urijan
  me nevoitet formularet per aplikim per vize per ne ambasaden kanadeze kush do te mundeshte qe te me ndihmonte sepse ketu ne shtetin ku ne jetoj nuk ka ambasad kanada.... ju lutem nje link ku do mundem qe ti zbres...

  urijan po na thuaj ku rri te pakten!

 3. #3
  Liburne Maska e Urijan
  Anėtarėsuar
  16-07-2004
  Vendndodhja
  United States of Albanian
  Mosha
  43
  Postime
  104
  ne Maqedoni - Struge
  “Ēdo ditė qė jetojmė ėshtė njė mundėsi e veēantė”

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,556
  https://www.immigrationexpert.com/re...anadian%20Visa

  kontrollo ket linkun ktu se jep informacion te pergjithshem per viza per ne kanada!

  nqs do me shum info me thuaj e do mundohem te gjej dicka tjeter!

  te kjo faqe ke nje tip pyetesori te vogel qe mbasi e ploteso te tregon ne je e i lejushem per vize ne kanada apo jo!

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-02-2021, 13:33
 2. Varfėria dhe mizerja.
  Nga DI_ANA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 05:25
 3. Ēlirimi i Frymės
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 12-08-2005, 12:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •