Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 40
 1. #1
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120

  Heuuu Se kam bo un kete Prezantim kshu??

  Me raft nji pik mu qe nuk qenkam prezantu ketu un mer ca bohet kshu ehh nejse nejse ckemi njiher si keni qon me halle me probleme me dashnira me pun me familje shyqyr zotit un mir jam

  Emrin: Hec se po ja u them se e kam te bukur jo per gjo Xhesika
  Vendodhja: Atje mer Atje ju kam thon doni te vini hajdeni
  Mosha: 21 kumblla i kom nuk qahem

  Ka mo eee vllahi sdi ca me thon mo vetem qe ju pershendesh te gjithve ene mos e vrisni menjen jetojeni jeten sic doni ju!

  Te iki njehere un Hajde ju Puc Puc Te Gjithve
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 27-03-2006 mė 03:20 Arsyeja: foto e tepert
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 2. #2
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  36
  Postime
  1,116
  Hajt mir se u prezentove bofsh qef ne F.Sh
  M&M

 3. #3
  Mire se na gjete!

 4. #4
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  40
  Postime
  473
  Citim Postuar mė parė nga ||_BeJbi_||
  Me raft nji pik mu qe nuk qenkam prezantu ketu un mer ca bohet kshu ehh nejse nejse ckemi njiher si keni qon me halle me probleme me dashnira me pun me familje shyqyr zotit un mir jam

  Emrin: Hec se po ja u them se e kam te bukur jo per gjo Xhesika
  Vendodhja: Atje mer Atje ju kam thon doni te vini hajdeni
  Mosha: 21 kumblla i kom nuk qahem

  Ka mo eee vllahi sdi ca me thon mo vetem qe ju pershendesh te gjithve ene mos e vrisni menjen jetojeni jeten sic doni ju!

  Te iki njehere un Hajde ju Puc Puc Te Gjithve lulja3

  PERSHENDETJE NGA UNE
  Ne radh te pare mos te rafte as nje pik ty ,
  Ne radh te dyte gzohem qe je mire ti,
  Ne radh te trete emrin shum te bukur e paske , (po ti je e bukur) shaka kjo,
  Ne radh te katert ( Vendodhja: Atje mer Atje ju kam thon doni te vini hajdeni) po po do vijm po na prit ti
  Ne radh te te peste po te peshendes un per te gjith,


  RADHA E FUNDIT TE PUCIM EDHE NE TY
  KALOSH SA ME MIRE

 5. #5
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Flm Slimi Flm Romeoo Edhe ju gjithashtu

  Citim Postuar mė parė nga Angjelini
  PERSHENDETJE NGA UNE
  Ne radh te pare mos te rafte as nje pik ty ,
  Ne radh te dyte gzohem qe je mire ti,
  Ne radh te trete emrin shum te bukur e paske , (po ti je e bukur) shaka kjo,
  Ne radh te katert ( Vendodhja: Atje mer Atje ju kam thon doni te vini hajdeni) po po do vijm po na prit ti
  Ne radh te te peste po te peshendes un per te gjith,


  RADHA E FUNDIT TE PUCIM EDHE NE TY
  KALOSH SA ME MIRE

  PERSHENDETJE ENE TY NA UN

  Ne radhe te pare nuk e gjen gjo gjon e keqe :P
  Ne radhe te dyte edhe un gezohem qe je mir ti
  Ne radhe te trete Flm per komplimentin e emrit ene qe me the jam e bukur :P
  Ne radhe te katert Pres un Pres Hajde ti
  Ne radhe te pest Flm per pershendetjen

  Radha e fundit ene un ju puc prap
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 27-03-2006 mė 03:21
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 6. #6
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Person Negativ kuuuuuuuuuuuuu te kammmmmmmmmmmmm o kumblla imeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihihihhih thank u thank u kenaqem qe ju pelqejne temat flm Muaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 7. #7
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Mire se u prezantove se per te ardh ke kohe qe na ke pushtu
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 8. #8
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Hahahhahah Clay More Ca me bo plako harrova per kok te Ijes Ja e bona ene un
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 9. #9
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Anėtarėsuar
  07-11-2002
  Mosha
  45
  Postime
  3,394
  Bejbi mire se erdhe dhe kalofsh mire ketu. Forumi i Ne kerkim te romances e ka ndjere mungesen tende me se shumti, sepse me temat e dashurise qe hap, i ke rrit frekuentueshmerine atij forumi shume, bravo bejbi. Studion per dashurine ti?
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 10. #10
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Citim Postuar mė parė nga ^lukas^
  OOOOO Bejbi, mire se na erdhe iher, po ke bo gabim qe je regjistru me ket emer, se kam ra n`dashni me ty periher sa te kam pa emrin, ishalla po bje edhe ti me mu! Hahahahaha! Kalofsh sa me mire ne forum edhe te shkofte vaj ngado qe te jesh!
  Pekte Lukas!


  hahahahhahhahahahhaha do vdes do vdes po ca me bo bejbi jena akoma :P Muahh flm per postimin dhe ti ja kalofsh sa me mir ne FSH!

  Citim Postuar mė parė nga dodoni
  Bejbi mire se erdhe dhe kalofsh mire ketu. Forumi i Ne kerkim te romances e ka ndjere mungesen tende me se shumti, sepse me temat e dashurise qe hap, i ke rrit frekuentueshmerine atij forumi shume, bravo bejbi. Studion per dashurine ti?

  HAhhahahahah flm flm po edhe antaret e tjer me sa shof un i jan pershtatur me tema shume interesante NE KERKIM TE ROMANCES!

  Jo nuk studjoj per dashurine hahah mir do ishte...po thjesht me pelqen tema e DASHURISE ngaqe i kam kaluar te gjitha vet dhe thjesht dua te mesoj sa me shume me postimet qe bejne antaret te ajo tem...Dashuria eshte gje e madhe dhe te mesosh per te sa me shume atereh do e kuptosh dhe me mire!

  Flm per postimin te uroj tja kalosh sa me mire ne FSH!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 27-03-2006 mė 03:23
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 11. #11
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  OOOOO Bejbi, mire se na erdhe iher, po ke bo gabim qe je regjistru me ket emer, se kam ra n`dashni me ty periher sa te kam pa emrin, ishalla po bje edhe ti me mu! Hahahahaha! Kalofsh sa me mire ne forum edhe te shkofte vaj ngado qe te jesh!
  Pekte Lukas!


  Uuuuuuu si me boni me u dridh nga koka gjer te kembet kjo mua, sa te embel e paske ate muahhhhh mi aman. Paaaaa tani me bone me ra mrena kok e kembe me ty, bo ca te dush, shko nga te dush, vetem se dije qe une nuk te ndahem, per mbrapa me ke ngado qe te shkosh, deri kur te perfundosh ke gropa ku kam rene une edhe tine! Kiiisssss kisssss kissssss ble aman!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 27-03-2006 mė 03:23
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #12
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Me raft nji pik mu qe nuk qenkam prezantu ketu .............

  Te drejte ke....te rafte pika.....edhe mireseerdhe....

 13. #13
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  hahahahahha lukas me shkrive

  antipatrea flm flm ta paca borxh
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 14. #14
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  39
  Postime
  1,537
  LooL sa e lumtur qenke shyqyr. Mire se erdhe ene ja kalofsh mire.

 15. #15
  DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
  Anėtarėsuar
  04-03-2006
  Vendndodhja
  aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
  Mosha
  36
  Postime
  120
  Michi hahahah ca me bo plako u ngrita mir so te mengjes plus kshu jam gjithmon

  Ju pershendes te gjthve
  LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

 16. #16
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mirse u prezantove ate moshen mos te ka shkar gje dora dhe ke ven 2 pare ?
  B

 17. #17
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  39
  Postime
  1,537
  Citim Postuar mė parė nga FsHaTaRi
  Mirse u prezantove ate moshen mos te ka shkar gje dora dhe ke ven 2 pare ?

  e pra ashty mu duk ene mua sikur ka ngaterruar : ne vend qe te shkruaj 12 e ka bere 21 kumlla. Hajt se qeka kalamo i lumtur i falet

 18. #18
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  45
  Postime
  1,491
  bejbi ke shume humor zemere
  ta befte zoti hallall dhe mbare ashtu sic ke shpirtin
  bukuroshe

  ciao!
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  mir se na u prezentove thekthi :P ja kalofsh sa me mir ne forumin shqiptar
  #VamosArgentina

 20. #20
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga ||_BeJbi_||
  Emrin: Hec se po ja u them se e kam te bukur jo per gjo Xhesika
  Vendodhja: Atje mer Atje ju kam thon doni te vini hajdeni
  Mosha: 21 kumblla i kom nuk qahem
  mir se erdhe xhesi

  si mund te vij atje ku je ti qe t`bohena bashk

  ps : mos ke 21 **** se kumblla jan mir
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Prezantim me foto
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 30-08-2006, 14:53
 2. Po bej nje prezantim per her te dyte(2)
  Nga HoteL-MadriD nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 03-10-2005, 22:13
 3. Shen Justini: Prezantim ne jetet e shenjtoreve
  Nga Seminarist nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2004, 06:33
 4. Ja dhe nje Prezantim i ARBRIT
  Nga Arbri_uk nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-08-2003, 07:53
 5. Njė Prezantim me vonesė ....
  Nga Sirena_E_Vogel nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 10-08-2003, 12:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •