Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 55
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,744
  Postimet n Bllog
  3

  Lista e 813 personave n krkim nga Interpoli

  Lista e re e 813 personave n krkim nga Interpoli

  Interpol Tirana ka publikuar n datn 13 mars t ktij viti listn e re t personave t shpallur n krkim ndrkombtar. N listn e re sht ulur numri i t krkuarve n krahasim me disa jav m par. Gazeta "Tirana Observer" boton listn e re q punonjsit e Interpol Tirans do t krkojn n shtetet e tjera, e cila sht 813 person. Kta t fundit kan marr nga gjykata shqiptare mas sigurie, por numrin m t madh e zn personat q kan nj vendim t forms s prer nga gjykata.

  1. Adem Izet Mara 01.01.1946 Al Shkodr Denim Me Burg
  2. Adil Mehmet Axhami 02.11.1982 Al Shtiqen (Kuks) Arrest Me Burg
  3. Adivie Xhelal Tasha 30.01.1982 Al Shtushaj (Bulqiz) Denim Me Burg
  4. Admir Agron Haruni 07.04.1979 Al Gramsh Denim Me Burg
  5. Admir Ferik Beqiri 24.02.1984 Al Sarand Denim Me Burg
  6. Admir Hetem Capunaj 01.01.1976 Al Patos (Fier) Denim Me Burg
  7. Admiral Alemi Tafa 01.01.1983 Al Fier Denim Me Burg
  8. Adrian Osman Gokaj 09.09.1958 Al Tiran Arrestim
  9. Adriatik Beqir Budani 30.08.1970 Al Novosele (Vlor) Ndalim
  10. Adriatik Hajdar Shosha 26.09.1979 Al Berat Denim Me Burg
  11. Adriatik Mustafa Toslluku 13.03.1974 Al Katundisht (Prmet) Denim Me Burg
  12. Adriatik Petro Buzaj 16.02.1986 Al Xarre (Sarand) Kerkim
  13. Adriatik Shaban Coli 14.03.1971 Al Durrs Ndalim
  14. Afrim Islam Tomini 05.04.1965 Al Pollozhan (Peshkopi) Denim Me Burg
  15. Afrim Nazmi Shehu 14.01.1975 Al Mbers (Fier) Denim Me Burg
  16. Afrim Skender Laboti 01.01.1985 Al Lushnj Denim Me Burg
  17. Agim Belul Kamberaj 19.02.1959 Al Fier Denim Me Burg
  18. Agim Hajri Hoxha 01.01.1974 Al Durrs Arrest Me Burg
  19. Agim Haki Cela 11.03.1985 Al Larushk (Kruj) Denim Me Burg
  20. Agim Irfan Ahmetaj 01.01.1962 Al Vlor Denim Me Burg
  21. Agim Veli Ndoja 01.01.1973 Al Shkodr Arrest Me Burg
  22. Agim Xhemal Kacorri 01.05.1973 Al Lure E Vjeter Arrest Me Burg
  23. Ago Coman Rabaj 31.12.1961 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  24. Agostin Mitro Dhima 23.08.1983 Al Xarre (Sarand) Denim Me Burg
  25. Agron Eqerem Hena 25.05.1972 Al Berat Denim Me Burg
  26. Agron Namik Bardhoshi 28.07.1968 Al Berat Denim Me Burg
  27. Agron Zef Kalthi 13.02.1971 Al Lac Arrest Me Burg
  28. Agustin Pjeter Lleshi 20.03.1966 Al Prosek Me 25 Vjet Burg
  29. Ajdhom Jani Shtuka 27.10.1977 Al Sarand Ndalim
  30. Ajet Hajdar Pashollari 01.06.1979 Al Kor Denim Me Burg
  31. Alban Flamur Islamaj 24.09.1972 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  32. Alban Gezim Agai 03.06.1972 Al Kruj Arrest Me Burg
  33. Alban Ramadan Muja 19.01.1974 Al Berat Arrest Me Burg
  34. Alban Rauf Skendaj 29.01.1976 Al Skrapar Denim Me Burg
  35. Albenc Anderson Ago 05.11.1968 Al Tiran Arrestim
  36. Albert Abaz Ulliri 10.02.1979 Al Nikel (Kruj) Denim Me Burg
  37. Albert Preng Domgjoni 18.03.1971 Al Domgjon (Mirdit) Denim Me Burg
  38. Aldi Thanas Cane 10.11.1984 Al Kor Denim Me Burg
  39. Aleks Ndok Boka 25.07.1975 Al B.curri Denim Me Burg
  40. Aleksander Bibe Doda 08.06.1968 Al Kuzhnen (Mirdit)
  41. Aleksander Fejzo Liaj 20.03.1977 Al Cakran (Fier) Denim Me Burg
  42. Aleksander Muhamet Koleci 05.02.1979 Al Berat Denim Me Burg
  43. Aleksander Pjeter Lleshaj 29.01.1968 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  44. Aleksander Polizoi Zhulati 03.05.1980 Al Berat Denim Me Burg
  45. Aleksandra Dhimiter Tarelli 21.10.1977 Al Elbasan Arrest Me Burg
  46. Alfons Sokrat Ago 02.04.1981 Al Vlor Denim Me Burg
  47. Alfred Enver Siqeca 03.03.1964 Al Fier Denim Me Burg
  48. Alfred Preng Shtia 20.05.1966 Al Tarazh (Mirdit) Arrest Me Burg
  49. Alfred Vate Prendi 20.10.1953 Al Bushat (Puk) Denim Me Burg
  50. Alfred Xhelal Troksi 02.11.1982 Al Tiran Ndalim
  51. Ali Daut Rabaj 08.08.1979 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  52. Ali Niman Osmanaj 04.11.1984 Al B.curri Denim Me Burg
  53. Alket Vizhdan Llanaj 07.02.1974 Al Tiran Arrest Me Burg
  54. Alketa Eqrem Rondo 22.06.1972 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  55. Altin Dali Kacaj 24.06.1973 Al Lac Ndalim
  56. Altin Dolor Arapi 23.01.1971 Al Vlor B. Te Perjeteshem
  57. Altin Fiqiret Lami 11.10.1977 Al Shkodr Arrest Me Burg
  58. Altin Hamit Ajdini 01.01.1972 Al Zharres (Fier) Denim Me Burg
  59. Altin Suri Muca 27.03.1979 Al Maqellare (Peshkopi) Denim Me Burg
  60. Alush Fiqiri Xhihani 07.04.1964 Al Shijak (Durrs) Arrest Me Burg
  61. Andi Alfred Prendi 18.03.1971 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  62. Andrea File Sinollaraj 15.04.1974 Al Visoke (Mallakastr) Ndalim
  63. Andrea Josif Mazniku 15.08.1952 Al Peshkopi Arrest Me Burg
  64. Andrea Jovan Papa 26.09.1964 Al Berat Denim Me Burg
  65. Andrit Gjergj Prenga 24.06.1982 Al Puk Arrest Me Burg
  66. Anesti Filip Xharra 30.08.1980 Al Durrs Arrest Me Burg
  67. Anila Agim Kashari 05.10.1982 Al Burrel (Mat) Ndalim
  68. Arben Adem Xhafa 19.02.1976 Al Berat Denim Me Burg
  69. Arben Bardhok Pergjoni 18.11.1974 Al Kurbnesh (Mirdit) Denim Me Burg
  70. Arben Elmas Sefa 28.08.1969 Al Lushnj Ndalim
  71. Arben Isa Muda 21.02.1976 Al Lac Kerkim
  72. Arben Ismail Daci 01.01.0001 Al Arren (Kuks) Denim Me Burg
  73. Arben Jak Doda 12.07.1972 Al Mirdit
  74. Arben Mustafa Boduri 22.07.1980 Al Mbrakull (Berat) Denim Me Burg
  75. Arben Ramiz Lika 10.06.1967 Al Shkodr Arrest Me Burg
  76. Arben Sadin Sava 13.05.1985 Al Fushe idhen Denim Me Burg
  77. Arben Sami Xhelaj 01.01.1961 Al Vlor Denim Me Burg
  78. Arben Sejdin Hasanbashi 31.12.1970 Al Kuov Denim Me Burg
  79. Arben Tasi Cauli 21.08.1968 Al Lushnj Denim Me Burg
  80. Arben Xhemal Buzani 23.05.1968 Al Durrs Arrest Me Burg
  81. Arben Zaim Xhaxhaj 17.08.1984 Al Fier Denim Me Burg
  82. Ardian Gani Zote 10.05.1973 Al Konispol (Sarand) Arrest Me Burg
  83. Ardian Ibrahim Daizi 01.01.1956 Al Denim Me Burg
  84. Ardian Laver Bregasi 01.01.1976 Al Shkodr Arrest Me Burg
  85. Ardian Ndre Cukaj 01.07.1977 Al Puk Arrest Me Burg
  86. Ardian Nezir Meta 09.10.1972 Al Elbasan Arrest Me Burg
  87. Ardian Zef Gjergji 24.02.1972 Al Shkodr Arrest Me Burg
  88. Ardian Zenel Domi 20.04.1974 Al Shijak (Durrs) Denim Me Burg
  89. Ardit Bajram Hysi 04.03.1977 Al Qesarat (Tepelen) Denim Me Burg
  90. Ardjan Llesh Kocli 01.11.1986 Al Lac Arrest Me Burg
  91. Ardjan Xhezmi Shushari 05.02.1973 Al Roskovec (Fier) Denim Me Burg
  92. Argent Nazif Koca 09.10.1983 Al Panjohur Denim Me Burg
  93. Arian Azem Hoxhaj 20.12.1985 Al Fier Denim Me Burg
  94. Arian Kadri Xhemali 07.04.1973 Al Lac Ndalim
  95. Arian Nikolle Kola 06.02.1984 Al Puk Denim Me Burg
  96. Arjan Isa Mai 09.02.1987 Al Gjirokastr Arrest Me Burg
  97. Arjan Qani Sina 13.02.1969 Al Qesarat (Tepelen) Denim Me Burg
  98. Arjan Sali Sakajeva 25.07.1982 Al Durrs Denim Me Burg
  99. Arjan Suat Yzi 17.03.1971 Al Berat Denim Me Burg
  100. Arjan Sulce Malaj 02.05.1982 Al Lushnj Denim Me Burg
  101. Arjan Thoma Turtulli 01.06.1980 Al Fier Arrest Me Burg
  102. Arjan Xhevat Hoxhaj 01.03.1969 Al Patos (Fier) Denim Me Burg
  103. Armand Astrit Bogdani 11.09.1980 Al Librazhd Arrest Me Burg
  104. Armand Luan Seferi 06.10.1983 Al Shkodr Denim Me Burg
  105. Armand Rexhep Hasani 31.01.1985 Al Elbasan Ndalim
  106. Armand Zef Frroku 05.11.1974 Al Lac Arrest Me Burg
  107. Artan Llazar Tumani 10.10.1974 Al Berat Denim Me Burg
  108. Artan Nezir Yzeiri 28.01.1970 Al Berat Denim Me Burg
  109. Artan Petrit Tusha 01.01.1977 Al Burrel (Mat) Arrest Me Burg
  110. Artan Robert Sulstarova 30.08.1980 Al Pogradec Arrestim
  111. Artan Syrja Koka 15.07.1979 Al Salari (Tepelen) Denim Me Burg
  112. Artur Ali Sulejmani 28.03.1966 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  113. Artur Haxhi Sharka 25.04.1977 Al Lushnj Denim Me Burg
  114. Artur Korab Mejdani 20.11.1963 Al Durrs Denim Me Burg
  115. Artur Ramadan Kordalli 23.07.1978 Al Kor Denim Me Burg
  116. Artur Sali Gjoka 21.01.1964 Al Kor Denim Me Burg
  117. Artur Sami Suci 18.04.1978 Al Mat Arrestim
  118. Artur Shaqir Bejolli 30.06.1979 Al Hamallaj (Durrs) Denim Me Burg
  119. Artur Zenel Shemsho 10.01.1971 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  120. Astrit Bektash Dule 26.01.1971 Al Fier Denim Me Burg
  121. Astrit Ndue Lleshi 13.03.1983 Al Lurth (Mirdit) Denim Me Burg
  122. Aulon Agim Sejdiraj 24.10.1982 Al Vlor Denim Me Burg
  123. Aurel Ali Xhakoj 01.03.1985 Al Elbasan Denim Me Burg
  124. Aurjon Fran Kola 14.10.1985 Al Mirdit Ndalim
  125. Avdi Rexhep Murati 05.06.1946 Al Gure Lure (Peshkopi) Denim Me Burg
  126. Avdyl Adem Gjoka 01.01.0001 Al Kuks Arrest Me Burg
  127. Avdyl Martin Sokolaj 01.01.1953 Al Shkozet (Kavaj) Denim Me Burg
  128. Avenir Perparim Medolli 06.01.1982 Al Durrs Arrestim
  129. Avni Jaho Abazi 17.02.1964 Al Durrs Denim Me Burg
  130. Avni Petrit Metra 30.01.1963 Al German (Mat) Arrestim
  131. Avni Syrja Gii 01.01.1980 Al Lushnj Denim Me Burg
  132. Baki Musa Barashima 11.03.1965 Al Kurcaj (Kruj) Arrest Me Burg
  133. Bardhok Dede Kola 01.01.1971 Al Puk Denim Me Burg
  134. Bardhok Ndrece Ndoj 24.01.1964 Al Xhuxhe (Mirdit) Ndalim
  135. Bardhyl Naun Kolici 30.09.1971 Al Fier Denim Me Burg
  136. Bastri Razip Bejaj 08.06.1955 Al Sevaster (Vlor) Denim Me Burg
  137. Bedri Bashkim Mykaj 18.02.1974 Al Mallakastr Denim Me Burg
  138. Bedri Hetem Jaupaj 17.10.1979 Al Tepelen Denim Me Burg
  139. Bedri Mehmet Cala 29.09.1975 Al Berat Denim Me Burg
  140. Bedri Mehmet Shehaj 26.03.1983 Al Kute (Mallakastr) Denim Me Burg
  141. Bedri Mehmet Velikaj 03.02.1984 Al Fier Denim Me Burg
  142. Bedri Skender Sula 20.10.1973 Al Rrogozhine (Kavaj) Denim Me Burg
  143. Bedri Tafil Zdrava 15.05.1955 Al Kuov Denim Me Burg
  144. Bego Mitat Likaj 09.03.1981 Al Gjorm (Vlor) Ndalim
  145. Behar Muhamet Bajri 22.02.1980 Al Dobra (Shkodr) Arrest Me Burg
  146. Bekim Fetah Ahmetllari 07.11.1940 Al Gramsh Denim Me Burg
  147. Benard Gjeto Biba 31.05.1979 Al Puk Arrestim
  148. Benard Sinan Gaba 26.04.1974 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  149. Beriljan Kosta Mitri 19.03.1971 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  150. Berti Dede Hila 04.04.1985 Al Shkodr Ndalim
  151. Besart Pellumb Shehu 14.08.1987 Al Tiran Ndalim
  152. Besim Idajet Ymeri 19.02.1987 Al Durrs Ndalim
  153. Besmir Bilbil Plaku 01.01.1972 Al Rromanat (Durrs) Denim Me Burg
  154. Besmir Ruzhdi Kaloti 02.08.1985 Al Peqin Ndalim
  155. Besmir Shahin Sahitaj 10.06.1986 Al Kuks Arrest Me Burg
  156. Besnik Gjin Lekgega 15.03.1984 Al Perlat Eperm (Mirdit) Arrest Me Burg
  157. Besnik Kurt Shytaj 25.03.1970 Al Bushnesh (Kruj) Denim Me Burg
  158. Besnik Musa Saka 20.03.1968 Al Memaliaj (Tepelen) Arrestim
  159. Besnik Qani Zela 10.08.1987 Al Elbasan Ndalim
  160. Besnik Rushit Dervishi 07.07.1968 Al Lushnj Denim Me Burg
  161. Besnik Shyqyri Greca 01.04.1969 Al Peqin
  162. Besnik Tomorr Cerriku 24.10.1974 Al Elbasan Arrest Me Burg
  163. Besnik Xhemal Sekaj 18.01.1965 Al Shkodr Denim Me Burg
  164. Bilal Shaqir Haxhi 04.10.1962 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  165. Bilal Vath Shima 10.01.1967 Al Durrs Denim Me Burg
  166. Bilal Xhevair Meo 26.01.1975 Al Berat Denim Me Burg
  167. Bledar Flamur Zylali 01.02.1982 Al Uznova (Berat) Denim Me Burg
  168. Bledar Gani Hoxha 04.09.1980 Al Durrs Denim Me Burg
  169. Bledar Ilfan Dajlanaj 21.04.1981 Al Zhepove (Prmet) Denim Me Burg
  170. Bledar Mynyr Duro 12.04.1976 Al Ballsh (Mallakastr) Arrest Me Burg
  171. Bledar Nazmi Qereti 04.12.1974 Al Shkodr Denim Me Burg
  172. Bledar Veiz Sinani 15.05.1973 Al Lushnj Denim Me Burg
  173. Blendi Bashkim Haxhi 10.04.1978 Al Kor Arrestim
  174. Blerim Agim ela 13.12.1985 Al Lushnj Ndalim
  175. Blerim Petrit Tuda 26.01.1987 Al Gjepalaj (Durrs) Arrest Me Burg
  176. Briken Pjeter Kola 19.02.1985 Al Lezh Ndalim
  177. Bujar Bardhyl Veliaj 17.10.1979 Al Berat Denim Me Burg
  178. Bujar Fejzi Maze 15.03.1971 Al Durrs Denim Me Burg
  179. Bujar Nazim Gjuzi 19.09.1979 Al Kavaj Denim Me Burg
  180. Bujar Shaban Sulollari 01.01.1960 Al Pogradec Denim Me Burg
  181. Bujar Vath Salia 21.02.1970 Al Gjuricaj (Durrs) Denim Me Burg
  182. Dalan Selfo Merko 20.01.1976 Al Vlor Arrest Me Burg
  183. Dalip Ali Xhakoj 10.07.1969 Al Elbasan Denim Me Burg
  184. Dallandyshe Skender Muca 01.01.1968 Al Peshkopi Denim Me Burg
  185. Dashamir Avdul Cenalia 17.10.1977 Al Vranisht (Has) Denim Me Burg
  186. Dashamir Mehmet Bylyku 12.01.1973 Al Gramsh Arrest Me Burg
  187. David Gjergj Makaj 02.09.1963 Al Lezh Denim Me Burg
  188. Defrim Rexhep Deda 26.02.1963 Al Rrogozhine (Kavaj) Arrest Me Burg
  189. Denis Arben Metaj 07.02.1983 Al Durrs Arrestim
  190. Denis Fatmir Meta 28.07.1982 Al Tiran Ndalim
  191. Denis Gezim Bilbili 29.04.1981 Al Tiran Arrest Me Burg
  192. Denis Myslim Lana 10.08.1980 Al Tiran Denim Me Burg
  193. Dervish Hazir Demiraj 19.10.1980 Al Borje (Kuks) Denim Me Burg
  194. Dhimiter Mersin Shuli 20.10.1969 Al Pogradec Denim Me Burg
  195. Dhimiter Thoma Bishka 04.08.1956 Al Berat Denim Me Burg
  196. Dhimitraq Llambi Voda 01.01.1962 Al Fier Arrest Me Burg
  197. Dhimitraq Llambi Voda 01.01.1962 Al Fier Arrest Me Burg
  198. Dhimitri Kristaq Buzo 15.12.1959 Al Pogradec Denim Me Burg
  199. Dhimitri Kristofor Xhallo 06.02.1952 Al Permet Denim Me Burg
  200. Dhimitri Stavro Baruha26.07.1980 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  201. Dilaver Abaz Hoxha 28.08.1982 Al Lalez (Durrs) Denim Me Burg
  202. Dilber Kamber Memishaj 01.07.1968 Al Kuks Denim Me Burg
  203. Dod Zef Toma 20.12.1973 Al Puk Denim Me Burg
  204. Dode Mark Ndoci 10.01.1967 Al Koplik Denim Me Burg
  205. Dode Nikoll Markvukaj 27.05.1968 Al Lezh Ndalim
  206. Donaldo Shefqet Ahmetaj 26.02.1985 Al Mallakastr Denim Me Burg
  207. Dorjan Frrok Lalaj 17.07.1976 Al Mirdit Ndalim
  208. Dorjan Thanas Shahaj 10.02.1988 Al Vlor Denim Me Burg
  209. Dorjan Yzedin Avdyli 01.04.1983 Al Berat Denim Me Burg
  210. Dragush Hysni Qevani 26.04.1980 Al Orgjost (Kuks) Denim Me Burg
  211. Dritan Abedin Sheme 09.03.1974 Al Elbasan Arrest Me Burg
  212. Dritan Et'hem Blushi 04.05.1980 Al Mjaltas (Kor) Denim Me Burg
  213. Dritan Ethem Hoxhaj 10.03.1968 Al Selenice (Vlor) Denim Me Burg
  214. Dritan Fari Kodra 03.10.1980 Al Berat Ndalim
  215. Dritan Gezim Xhebexhiu 13.11.1986 Al Hyzgjokaj (Lushnj) Arrest Me Burg
  216. Dritan Llesh Shkurti 05.11.1975 Al Kurbnesh (Mirdit) Denim Me Burg
  217. Dritan Llesh Syziu 04.09.1971 Al Malaj (Mirdit) Denim Me Burg
  218. Dritan Lutfi Koi 03.11.1979 Al Tiran Denim Me Burg
  219. Dritan Maksut Domi 10.05.1975 Al Rubjeke (Durrs) Ndalim
  220. Dritan Pelivan(luan) Rexhepi 10.04.1980 Al Vele (Vlor) Arrest Me Burg
  221. Dritan Petrit Ramsaliu 27.10.1983 A l La (Mat) Arrest Me Burg
  222. Dritan Qamil Barci 11.01.1981 Al Mat Arrestim
  223. Dritan Shpetim Gjenkollari 13.05.1979 Al Kor Denim Me Burg
  224. Dritan Zenel Gashi 23.06.1973 Al Bilaj (Kruj) Denim Me Burg
  225. Dule Beqir Caka 06.11.1955 Al Lushnj Denim Me Burg
  226. Durim Arshim Isufi 24.08.1967 Al Pogradec Arrest Me Burg
  227. Durim Fiqiri Domi 15.04.1970 Al Bilalas (Durrs) Denim Me Burg
  228. Edmir Sami Thaaj 17.10.1985 Al Shkodr Denim Me Burg
  229. Edmond Fadil Xhani 07.08.1984 Al Durrs Denim Me Burg
  230. Edmond Namik Sakaj 10.04.1986 Al Fier Denim Me Burg
  231. Edmond Nazo Lutaj 03.02.1977 Al Trevllazer (Vlor) Denim Me Burg
  232. Edmond Xhemil Menaj 22.01.1964 Al Vlor Denim Me Burg
  233. Eduard Riza Veliu 04.05.1981 Al Vore (Tiran) Ndalim
  234. Eduart Argjir Bardhi 13.03.1974 Al Fier Denim Me Burg
  235. Eduart Bilal Karoqi 15.12.1967 Al Durrs Denim Me Burg
  236. Eduart Destan Sallaku 06.10.1978 Al Peshk (Mat) Denim Me Burg
  237. Eduart Fan Mino 11.10.1987 Al Lushnj Denim Me Burg
  238. Eduart Luan Xhezo 19.04.1985 Al Vlor Ndalim
  239. Eduart Mete Sadushi 25.05.1976 Al Berat Denim Me Burg
  240. Eduart Ndue Ndreu 16.04.1979 Al Tarazh (Mirdit) Arrestim
  241. Eduart Salih Arifaj 06.10.1978 Al Puk Denim Me Burg
  242. Eduart Sami Krosi 26.04.1976 Al Mat Denim Me Burg
  243. Eduart Shpetim Cuni 24.08.1981 Al Mamurras (La) Denim Me Burg
  244. Eduart Sulejman Kenga 01.01.1979 Al Bulqiz Ndalim
  245. Edvin Agim Gorezi 08.05.1982 Al Berat Denim Me Burg
  246. Edvirt Elmaz Hodo 02.11.1983 Al Permet Denim Me Burg
  247. Elion Abaz Hidaj 01.01.1986 Al Bruz Zalle (Kruj) Denim Me Burg
  248. Elis Gjon Gjoni 30.12.1987 Al Lezh Denim Me Burg
  249. Elson Bari Hoxha 18.05.1980 Al Durrs Arrest Me Burg
  250. Elton Irakli Mukaj 29.11.1976 Al Fier Ndalim
  251. Elton Kol Bardhi 05.04.1981 Al Gramez (Kruj) Arrest Me Burg
  252. Elton Selim Bakia 04.07.1986 Al Tepelen Ndalim
  253. Emiliano Shpetim Domi 29.07.1979 Al Shijak (Durrs) Denim Me Burg
  254. Emiljano Shkelqim Pema 02.04.1984 Al Berat Denim Me Burg
  255. Emirjan Flamur Rexha 01.12.1977 Al Tiran Denim Me Burg
  256. Enea Dervish Kajtazi 03.04.1980 Al Berat Denim Me Burg
  257. Engjellush Shyqyri Qoku 30.05.1975 Al Kllobisht (Peshkopi) Arrest Me Burg
  258. Enton Pajtim Tahiraj 07.01.1976 Al Fier Denim Me Burg
  259. Eqerem Shaban Dashi 07.07.1954 Al Shkozet (Kavaj) Denim Me Burg
  260. Ergys Pjeter Nika 01.06.1988 Al Lac Ndalim
  261. Ergys Sheqyri Kadiu 21.03.1978 Al Tiran Denim Me Burg
  262. Erion Jashar Shahu 08.09.1981 Al Permet Denim Me Burg
  263. Erion Jorgo Mihali 17.05.1982 Al Tiran Denim Me Burg
  264. Erion Pali Kovai 09.09.1985 Al Elbasan Denim Me Burg
  265. Erjon Flamur Mullaj 27.03.1984 Al Bubes (Prmet) Denim Me Burg
  266. Erjon Sherif Katiaj 05.03.1980 Al Vele (Vlor) Arrest Me Burg
  267. Erjon Vilson Beqiraj 19.01.1985 Al Vlor Denim Me Burg
  268. Erland Sefer Luari 04.03.1980 Al Berat Denim Me Burg
  269. Erlend Shefqet Sherifi 26.11.1985 Al Tiran Denim Me Burg
  270. Ermal Mitat Doko 15.08.1987 Al Polian (Skrapar) Ndalim
  271. Ermal Sherif Memia 26.06.1985 Al B.curri Arrest Me Burg
  272. Ermal Xheladin Muco 05.07.1982 Al Fier Denim Me Burg
  273. Ermonel Zini Gega 20.05.1982 Al Gege (Kuov) Denim Me Burg
  274. Ervin Fiqiret Osmani 08.03.1975 Al Kor Ndalim
  275. Ervin Kalem Shera 14.03.1979 Al Dushk I Madh (Lushnj)
  276. Ervis Bahri Hoxha 25.06.1985 Al Durrs Denim Me Burg
  277. Ervis Bashkim Qarri 23.03.1980 Al Durrs Arrestim
  278. Ervis Petrit Hibraj 04.08.1984 Al Vlor Ndalim
  279. Esat Ramadan Mecaj 03.09.1977 Al Fier Ndalim
  280. Esat Rexhep Deda 16.10.1956 Al Rrogozhine (Kavaj) Denim Me Burg
  281. Etmond Esat Lleshi 25.08.1983 Al Mat Denim Me Burg
  282. Faik Idriz Gaxha 28.03.1967 Al Has Denim Me Burg
  283. Fari Abdi Xhediku 14.03.1954 Al Peshkopi Denim Me Burg
  284. Fatbardh Rexhep Memia 18.07.1985 Al B.curri Arrest Me Burg
  285. Fatbardha Mustafa Protoduari 08.02.1952 Al Berat Denim Me Burg
  286. Fation Prenge Rei 21.09.1987 Al Rreshen (Mirdit) Ndalim
  287. Fation Qerim Collaku 24.08.1981 Al Elbasan Arrest Me Burg
  288. Fatjon Dilaver Hazizi 07.04.1981 Al Vidhisht (Fier) Denim Me Burg
  289. Fatmir Ahmet Bregu 25.02.1965 Al Durrs Denim Me Burg
  290. Fatmir Mustafa Maloku 01.01.1976 Al Fier Arrestim
  291. Fatmir Rakip Bodeci 09.11.1966 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  292. Fatmira Mustafa Beu 23.01.1964 Al Durrs Arrest Me Burg
  293. Fatos Shaban Kapllani 14.08.1962 Al Pogradec Denim Me Burg
  294. Fatos Xhemal Alia 06.01.1977 Al Lezh Arrestim
  295. Ferdije Elmas Ago 30.03.1960 Al Vodez (Berat) Denim Me Burg
  296. Ferdinand Hektor Sporeja 21.07.1971 Al Tiran Arrest Me Burg
  297. Feride Zeqir Ismailisufaj 15.08.1975 Al erem (Tropoj) Arrestim
  298. Festim Hysen Lusha 22.09.1968 Al Fushe Kruj (Kruj) Arrest Me Burg
  299. Flamur Adem Malaj 01.01.1972 Al Fier Denim Me Burg
  300. Flamur Ali Dautaj 25.04.1977 Al Mallakastr Denim Me Burg
  301. Flamur Isuf Metaj 28.11.1978 Al Kuks Ndalim
  302. Flamur Ramiz Kacmoli 04.03.1976 Al Durrs Denim Me Burg
  303. Flamur Xhemal Hida 16.08.1980 Al Tiran Denim Me Burg
  304. Flogert Themi Kola 06.12.1980 Al Sheq (Fier) Denim Me Burg
  305. Florant Ded Shkreta 12.01.1985 Al Fushe-mamurras (La) Denim Me Burg
  306. Flordi Luli Sulaj 30.01.1986 Al Fier Denim Me Burg
  307. Florenc Gjovalin Marku 01.01.1982 Al Shkodr Arrestim
  308. Floresha Nuri Veizaj 31.01.1951 Al Vlor Denim Me Burg
  309. Florian Bahri Shtalbi 27.10.1971 Al Tiran Denim Me Burg
  310. Florian Perparim Kura 07.07.1975 Al Tepelen Denim Me Burg
  311. Florian Ramazan Plaku 14.05.1978 Al Shenavlash (Durrs) Denim Me Burg
  312. Florjan Fadil Duqi 04.03.1981 Al Tiran Denim Me Burg
  313. Florjan Nazif Ferzaj 28.06.1984 Al Ballsh (Mallakastr) Denim Me Burg
  314. Fotaq Stefan Gushi 03.05.1963 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  315. Foto Llukan Laska 30.08.1981 Al Kakoz (Gjirokastr) Denim Me Burg
  316. Fran Gjergji Mema 01.01.1967 Al Fierze (Puk) Denim Me Burg
  317. Francesk Vlash Lala 19.03.1961 Al Durrs Denim Me Burg
  318. Fredi Ritvan Gora 14.05.1974 Al Buimas (Pogradec) Denim Me Burg
  319. Fredi Veli Sinanllari 01.01.1982 Al Elbasan Denim Me Burg
  320. Fredi Xhuma Karimanllari 28.01.1980 Al Tiran Denim Me Burg
  321. Frrok Zef Mehilli 01.01.1970 Al Puk Denim Me Burg
  322. Gani Lame Harizi 24.10.1984 Al Tepelen Denim Me Burg
  323. Gani Qazim Shehu 01.01.1966 Al Fier Ndalim
  324. Gazmend Durim Nurja 13.08.1984 Al Tiran Ndalim
  325. Gazmir Besim Mullaliu 15.02.1982 Al Durrs Arrestim
  326. Gazmir Lavderim Lola 24.08.1983 Al Turan (Tepelen) Denim Me Burg
  327. Gazmir Petrit Bakijasi 22.10.1973 Al Lushnj Ndalim
  328. Genc Refik Meniku 18.03.1971 Al Tiran Arrestim
  329. Genci Sami Dervishi 19.02.1984 Al Tepelen Denim Me Burg
  330. Genci Xhaferr Hysa 10.05.1976 Al Borizane (Kruj) B. Te Perjeteshem
  331. Gentian Ali Hamzaj 01.01.0001 Al Tiran Denim Me Burg
  332. Gentian Halit Siami 06.12.1976 Al Shijak (Durrs) Denim Me Burg
  333. Gentian Haxhi Ademi 25.04.1977 Al Fier Denim Me Burg
  334. Gentian Petrit Lici 06.03.1976 Al Peqin Arrest Me Burg
  335. Gentian Tomor Kane 14.08.1976 Al Fier Denim Me Burg
  336. Gentjan Hasan Keci 23.10.1977 Al Thumane (Kruj) Arrestim
  337. Geraldo Remzi Osmenaj 17.11.1983 Al Lushnj Denim Me Burg
  338. Gezim Adem Kuci 17.02.1951 Al Selenice (Vlor) Arrestim
  339. Gezim Bajram Kobuzi 05.02.1966 Al Berat Ndalim
  340. Gezim Besim Rizvani 20.10.1979 Al Kor Arrest Me Burg
  341. Gezim Ferit ela 01.01.1977 Al Elbasan Denim Me Burg
  342. Gezim Gjon Prenga 04.05.1975 Al Mirdit Arrest Me Burg
  343. Gezim Hamza Dervishi 30.01.1959 Al Durrs Arrest Me Burg
  344. Gezim Hasan Stravecka 02.09.1967 Al Fier Ndalim
  345. Gezim Idajet Coku 07.05.1969 Al Lushnj Ndalim
  346. Gezim Pal Qarkaj 28.03.1976 Al Puk Ndalim
  347. Gezim Riza Plesha 02.10.1970 Al Burrel (Mat) Denim Me Burg
  348. Gezim Sali Blakcori 10.09.1958 Al Tiran Ndalim
  349. Gezim Sulejman Hazizi 13.09.1978 Al Berat Denim Me Burg
  350. Gjelosh Vathi Livadhi 01.01.1976 Al Shkodr Arrestim
  351. Gjergj Luke Babaj 15.01.1960 Al Koplik Arrestim
  352. Gjergj Zef upi 04.02.1969 Al Kainar (Mirdit) Denim Me Burg
  353. Gjergji Rushit Xhihani 19.04.1972 Al Kor Denim Me Burg
  354. Gjin Kol Kulla 15.09.1959 Al Ndrejaj (Shkodr) Denim Me Burg
  355. Gjin Leke Gjoni 24.04.1962 Al B.curri Ndalim
  356. Gjin Llesh Buci 15.02.1960 Al Rubik (Mirdit) Ndalim
  357. Gjok Zef Gjoni 13.02.1949 Al Lezh Arrestim
  358. Gjon Zef Kola 11.04.1955 Al Shkodr Ndalim
  359. Gjovalin Llesh Karraj 29.06.1979 Al Kthelle Eperm (Mirdit) Denim Me Burg
  360. Gjovalin Ndue Gjoka 23.06.1982 Al Mirdit Denim Me Burg
  361. Gjovalin Ndue Lesi 29.03.1969 Al Rrasfik (Mirdit) Denim Me Burg
  362. Gramos Hazis Yzeiri 06.05.1971 Al Fier Arrest Me Burg
  363. Gramos Mustafa Hoxha 08.06.1962 Al Ura Vajgurore (Berat) Denim Me Burg
  364. Gramos Rapo Shkurti 07.01.1978 Al Kuov Denim Me Burg
  365. Gramoz Nuri Sollaku 14.05.1981 Al Lushnj Arrest Me Burg
  366. Gurie Bexhet Koci 03.05.1971 Al Lushnj Ndalim
  367. Hajdar Muharrem Llani 10.07.1952 Al Cudhi Kamit (Kruj) 25 Vjet Burg
  368. Hajri Qamil Selimi 05.03.1963 Al Suke (Prmet) Denim Me Burg
  369. Haki Adem Lugja 08.03.1967 Al Mirdit Ndalim
  370. Halim Rexhep Sulo 08.03.1982 Al Rrajce Fushe Denim Me Burg
  371. Halim Shaban Curra 26.05.1982 Al Berat Denim Me Burg
  372. Hamdi Zenel Koni 03.06.1965 Al Kruj Denim Me Burg
  373. Hamit Dino Malaj 02.03.1975 Al Molisht (Berat) Denim Me Burg
  374. Hamit Sulejman Koi 01.02.1937 Al Tiran Ndalim
  375. Hamit Xhetan Ramadani 30.03.1981 Al Peshkopi Denim Me Burg
  376. Hasan Bajram Sinamati 22.07.1980 Al Bushat (Kuks) Denim Me Burg
  377. Haziz Tafik Xhyra 15.03.1946 Al Peqin Arrest Me Burg
  378. Hektor Agim Mustafa 11.04.1976 Al Vlor Denim Me Burg
  379. Hekuran Bajram Smajli 01.12.1980 Al Strikan (Bulqiz) Ndalim
  380. Helidon Ramazan Becka 07.07.1975 Al Durrs Denim Me Burg
  381. Herman Bexhet Shabanaj 10.03.1970 Al Fier Arrest Me Burg
  382. Hito Sinan Petroshati 20.02.1958 Al Vlor Arrestim
  383. Hyrije Osmen Greku 19.02.1960 Al Berat Denim Me Burg
  384. Hysen Beqir Gjecuka 19.04.1944 Al Mamurras (La) Arrestim
  385. Hysni Ibrahim Calliku 17.09.1948 Al Durrs Arrestim
  386. Hysni Shaban Vatoci 19.11.1968 Al Bujan (Tropoj) Denim Me Burg
  387. Hytbi Reshat Lila 01.08.1957 Al Sukth (Durrs) Denim Me Burg
  388. Idajet Ismail Zeneli 13.11.1972 Al Bulqiz Arrest Me Burg
  389. Idriz Rexhep Pepnika 30.08.1959 Al Lekurtaj (Tropoj) Arrestim
  390. Ilia Fatmir Havo 22.05.1984 Al Libohove (Gjirokastr) Denim Me Burg
  391. Ilir Abdulla Cemeta 27.12.1982 Al Tiran Denim Me Burg
  392. Ilir Azem Xhakja 05.11.1974 Al Durrs Denim Me Burg
  393. Ilir Brahim Metaliaj 07.03.1975 Al Dragobi (Tropoj) Arrest Me Burg
  394. Ilir Bujar Narta 03.12.1970 Al Durrs Denim Me Burg
  395. Ilir Dhamo Gabeta 05.04.1966 Al Kor Denim Me Burg
  396. Ilir Gjon Perndoj 06.02.1986 Al Lezh Denim Me Burg
  397. Ilir Hajdar Shosha 24.12.1974 Al Berat Denim Me Burg
  398. Ilir Hysen Buza 12.03.1973 Al Kruj Denim Me Burg
  399. Ilir Rexhep Sinaj 07.04.1970 Al Kuks Arrest Me Burg
  400. Ilir Rrapo Bazaj 19.02.1971 Al Sinje (Berat) Denim Me Burg
  401. Ilir Servet Sinani 27.06.1973 Al Berat Denim Me Burg
  402. Ilir Shaban Sokolaj 11.04.1976 Al B.curri Denim Me Burg
  403. Ilir Solo Pask 11.09.1979 Al Durrs Ndalim
  404. Ilirian Berhan Tyli 24.07.1976 Al Shkodr Arrest Me Burg
  405. Ilirian Halil Arapi 01.01.1973 Al Tiran Denim Me Burg
  406. Ilirjan Bektash Dragoj 02.01.1982 Al Zhepove (Prmet) Denim Me Burg
  407. Ilirjan Dalan Emini 13.01.1984 Al Shales (Sarand) Denim Me Burg
  408. Ilirjan Piro Topi 02.08.1980 Al Fier Denim Me Burg
  409. Ilirjan Sulejman Cani 01.05.1973 Al Mat Arrestim
  410. Iljaz Rrahim Demaj 19.09.1983 Al Gjinaj (Has) Denim Me Burg
  411. Ilmi Hamid Koi 14.04.1986 Al Tiran Ndalim
  412. Ilmi Shaqir Kila 10.02.1965 Al Durrs Denim Me Burg
  413. Ismail Xhemal Cela 01.01.1959 Al Velan I Mokres Arrestim
  414. Ismet Riza Druci 01.01.1975 Al My (Kuks) Arrest Me Burg
  415. Ismet Riza Oruci 08.04.1975 Al Kuks Arrest Me Burg
  416. Isuf Izet Disha 27.03.1963 Al Fushe Bulqiz Denim Me Burg
  417. Isuf Petrit Xhela 29.10.1981 Al Roskovec (Fier) Ndalim
  418. Izet Idriz Haxhia 09.07.1966 Al B.curri Ndalim
  419. Jak Mark Gjini 10.12.1966 Al Tresh (Lezh) Ndalim
  420. Jani Lytfi Fejzollari 01.01.1953 Al Pogradec Denim Me Burg
  421. Jani Myslim Tollozhina 19.02.1978 Al Buimas (Pogradec) Denim Me Burg
  422. Jani Pullumb Ibro 21.05.1982 Al Fier Denim Me Burg
  423. Jani Trim Onjea 09.06.1979 Al Fushe Bardhe Denim Me Burg
  424. Jani Vladimir Ceco 12.10.1978 Al Gjirokastr Ndalim
  425. Jasim Riza Avdyli 05.09.1968 Al Durrs Denim Me Burg
  426. Jetmir Mexhit Shoti 01.01.1980 Al Lezh Arrestim
  427. Jonuz Abaz Jangulli 01.02.1974 Al Gotvi (Bulqiz) Denim Me Burg
  428. Jonuz Barjam Kullsi 09.06.1962 Al Berat Denim Me Burg
  429. Jorgo Mynyr Tare 05.11.1969 Al Geshtenjas (Pogradec) Denim Me Burg
  430. Jorgo Spiro Drazho 03.11.1956A Al GjirokastrN Ndalim
  431. Julian Lufta Keci 31.10.1978 Al Kuks Arrestim
  432. Julian Xhezmi Abazaj 20.10.1982 Al Vlor Denim Me Burg
  433. Kamber Reshat Kazazaj06.08.1962 Al Patos (Fier) Ndalim
  434. Kastriot Asaf Basho 11.05.1968 Al Lazarat (Gjirokastr) Ndalim
  435. Kastriot Baki Dervishi 15.04.1978 Al Berat Denim Me Burg
  436. Kastriot Guri Jaupi0 01.01.1975 Al Berat B. Te Perjeteshem
  437. Kastriot Haki Bregu 28.03.1954 Al Elbasan Denim Me Burg
  438. Kastriot Imer Brahaj 07.11.1979 Al Kerrnaj (Tropoj) Denim Me Burg
  439. Kastriot Luto Rrokaj 15.11.1975 Al Cakran (Fier) Arrestim
  440. Kastriot Myfit Frasher 15.10.1968 Al Berat Denim Me Burg
  441. Kastriot Selim Hoxha0 08.09.1964 Al Osmenzeze E Re Denim Me Burg
  442. Kel Jaku Deda 01.01.1977 Al Puk Denim Me Burg
  443. Kel ZefLLleshi 23.10.1982 Al Shperdhet 2 (La) Arrest Me Burg
  444. Kelmend AngjelinBABajraktari 09.06.1977 Al Puk Arrest Me Burg
  445. Kimet Gani Xhulaj 30.10.1980 Al Fier Denim Me Burg
  446. Klajdi Astit Arap 04.06.1985 Al Elbasan Denim Me Burg
  447. Klaudio Vath Pipa 30.12.1981 Al Elbasan Arrest Me Burg
  448. Kliton Hysen Dobrani1 15.07.1975 Al Durrs Ndalim
  449. Klodian Hysni Fejzulla 24.02.1976 Al Kuov Denim Me Burg
  450. Klodian Ramazan Leka 18.06.1983 Al Librazhd Denim Me Burg
  451. Klodian Tomorr Cerriku 616.06.1980 Al Elbasan Arrest Me Burg
  452. Korab Sinan Deda 16.05.1977 Al Peshkopi Arrestim
  453. Kosta Filip Dumi 23.07.1983 Al Vlor Arrest Me Burg
  454. Kosta Filip Duni 16.12.1950 Al Vlor Ndalim
  455. Kosta Meleq Tahirka 06.04.1966 Al Kor Ndalim
  456. Kosta Nikolla Papa 10.02.1956 Al Sarand Denim Me Burg
  457. Kostandin Llazar Mone 14.04.1963 Al Durrs Denim Me Burg
  458. Kostandin Sotir Kola 17.05.1963 Al Fier Ndalim
  459. Krenar Dalip Shkurti 29.04.1969 Al Perlat (Durrs) Denim Me Burg
  460. Krenar Pellumb Troka 09.03.1971 Al Frakull (Fier} Denim Me Burg
  461. Krenar Tefik Cobo 01.01.1972 Al Levan (Fier) Denim Me Burg
  462. Krenar Xhelal Binozi 11.10.1968 Al Vlor Arrest Me Burg
  463. Krenar Xhemil Malaj 07.07.1987 Al Fier Denim Me Burg
  464. Kreshnik Arshi Limo 03.01.1984 Al Vlor Denim Me Burg
  465. Kreshnik Fatmir Halilaj 27.08.1981 Al Tiran Ndalim
  466. Kreshnik HekuranLMullameti9.09.06.1985 Al Maqellare (Peshkopi} Denim Me Burg
  467. Kreshnik Reshit Farruku 28.04.1974 Al Shijak (Durrs) Ndalim
  468. Kreshnik Riza Hyka 07.02.1983 Al Kruj Arrest Me Burg
  469. Kreshnik un Ismaili 15.06.1982 Al Puk Denim Me Burg
  470. Kristaq Andrea Caca 21.10.1965 Al Kor Denim Me Burg
  471. Kristina Dede Dushku 20.09.1960 Al Kurbnesh (Mirdit) Denim Me Burg
  472. Kristo Sotir Kotorri 10.07.1975 Al Kreshove (Prmet) Denim Me Burg
  473. Kristo Vasil Goxhaj 02.09.1979 Al Fier Denim Me Burg
  474. Kristo XhevahirJFejzollari1.01.01.1978 Al Pogradec Denim Me Burg
  475. Kujtim Han Gjokola 30.09.1964 Al RLure E Vjeter Denim Me Burg
  476. Kujtim Prele Vukaj 17.12.1973 Al B.curri Arrest Me Burg
  477. Kujtim Preng Nezha 27.07.1976 Al Kruj Arrestim
  478. Kujtim Ragip Vajushi 01.01.1967 Al Shkodr Denim Me Burg
  479. Kujtim Sulejman Lena 15.08.1974 Al Mat Denim Me Burg
  480. Landa Mesut Kerci 30.07.1977 Al Gradishte (Lushnj) Denim Me Burg
  481. Ledian Ali Tira 03.06.1979 Al Durrs Denim Me Burg
  482. Ledian Besnik Vela 10.08.1985 Al Tepelen Ndalim
  483. Lek Gjon Cara 09.03.1952 Al Stojan (Mat) Arrest Me Burg
  484. Leke Mirash Kullaj 01.01.1978 Al Shkodr Denim Me Burg
  485. Leke Nik Pjetri 01.01.1973 Al Puk Denim Me Burg
  486. Leke Tom Ndoj 01.01.1974 Al Oblike E Madhe Denim Me Burg
  487. Leonard Besim Shehu 09.05.1982 Al Shtiqen (Kuks) Denim Me Burg
  488. Leonard Gezim Hajdini 01.01.1973 Al Tiran Denim Me Burg
  489. Leonard Gezim Pikli 23.01.1972 Al Kruj Arrest Me Burg
  490. Leonard Nelo Koi 27.04.1966 Al Gjirokastr Arrest Me Burg
  491. Leonidha Sotiraq Kamburi20.03.1965 Al Kor Denim Me Burg
  492. Liljana Flamur Menga 01.03.1965 Al Tiran Arrestim
  493. Liljana Tetem Elmazi 20.05.1968 Al Fier Denim Me Burg
  494. Llesh Gjon Lleshi 25.02.1965 Al Puk Denim Me Burg
  495. Llesh Prenga Ndreca 26.01.1965 Al Xhuxhe (Mirdit) Denim Me Burg
  496. Lodovik Llesh Syziu 30.09.1977 Al Malaj (Mirdit) Ndalim
  497. Lorenc Agim Zykollari 09 09.03.1983 Al Skrapar Denim Me Burg
  498. Lorenc Bajram Hyseni 01.07.1971 Al Berat Denim Me Burg
  499. Lorenc Lek Gjinaj 20.10.1986 Al Mamurras (La) Denim Me Burg
  500. Lorenc Prek Nikolla 05.05.1969 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  501. Lorenc Qemal Sula 10.12.1985 Al Mat Denim Me Burg
  502. Luan Bajram Qevani 10.08.1967 Al Tiran Denim Me Burg
  503. Luan Fran Kola 24.04.1973 Al Nderfane (Mirdit) Denim Me Burg
  504. Luan Gjergj Bushaj 31.07.1981 Al Durrs Denim Me Burg
  505. Luan Hasan Keci 2.12.02.1971 Al Thumane (Kruj) Arrestim
  506. Luan Ismail Curri 01.01.1967 Al Durrs Denim Me Burg
  507. Luan Sali Sata 01.01.1972 Al Mat Arrestim
  508. Luan Sinan Kupa 10.11.1975 Al Fushe Kruj (Kruj) Denim Me Burg
  509. Luftim Ilmi Topalli 01.01.1973 Al Peshkopi Arrest Me Burg
  510. Lulezim Beqir Hysa 16.12.1967 Al Tiran Ndalim
  511. Lulezim Njazi Ceka 10.10.1960 Al Zerqan (Bulqiz) Denim Me Burg
  512. Lulezim Tefik Cobo 01.01.1975 Al Fier Arrest Me Burg
  513. Lulzim Ali Cuku 01.01.1975 Al Peshkopi Denim Me Burg
  514. Lumije Halit Hoxha 06.05.1964 Al Rreth Kale Denim Me Burg
  515. Lumturi Gafur Boduri 17. 3.1980 Al Shupenze (Bulqiz) Denim Me Burg
  516. Lush Gjon Gjoni 01.01.1971 Al Puk Denim Me Burg
  517. Majlinda Ramazan Lami25.05.1971 Al Kruj Denim Me Burg
  518. Maksim Ilmi Topalli 23.08.1976 Al Peshkopi Arrest Me Burg
  519. Maksim Mitat ai 20.04.1981 Al Peshtan (Kor) Ndalim
  520. Malo Avdi Gremi 10.07.1954 Al Fier Denim Me Burg
  521. Maltin Shefqet Veliu 01.01.1971 Al Mbrostar-ura (Fier) Arrestim
  522. Manuela Llazar Gogu 03.11.1964 Al Tiran Arrest Me Burg
  523. Mariglen Bedri Abazi 22.01.1976 Al Lac Denim Me Burg
  524. Mariglen Kadri Sejdini 27.07.1989 Al Sukth (Durrs) Arrest Me Burg
  525. Maringel Thoma oko 11.11.1979 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  526. Mario Adem Lika 25.08.1988 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  527. Mariol Fatmir Brisku 09.06.1980 Al Elbasan Denim Me Burg
  528. Mark Gjon Marku 01.01.0001 Al Lajthize (Mirdit) Denim Me Burg
  529. Mark Ndrece Nikolli 28.04.1964 Al Domgjon (Mirdit) Denim Me Burg
  530. Markel Dalip Muho 23.03.1979 Al Berat Denim Me Burg
  531. Marsel Feim Kora 05.10.1985 Al Kor Denim Me Burg
  532. Marsel Metan Hida 17.03.1985 Al Elbasan Denim Me Burg
  533. Martin Mexhit Gjuci 04.10.1982 Al Mat Denim Me Burg
  534. Martin Ndrec Ndoj 01.01.1981 Al Mirdit Arrestim
  535. Martin Sefedin Begaj 15.01.1979 Al Berat Denim Me Burg
  536. Martin Zef Kaza 28.05.1971 Al Mashterkor (Mirdit) Denim Me Burg
  537. Medi Aqif Koldashi 15.12.1972 Al Kuks Denim Me Burg
  538. Mensur Rrahman Murrizi 10.06.1956 Al Durrs Denim Me Burg
  539. Mersin Memin Cela 01.09.1974 Al Golem I Madh (Lushnj) Arrest Me Burg
  540. Midat Murat Canaj 01.01.1961 Al Lapardha (Vlor) Ndalim
  541. Miftar Bashkim Xheleshi 07.02.1983 Al Bulqiz Arrest Me Burg
  542. Mihal Mite Puleri 24.07.1979 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  543. Mihallaq Andon Moja 12.10.1949 Al Berat Denim Me Burg
  544. Mikel Bashkim Nazeraj 21.03.1984 Al Cakran (Fier) Denim Me Burg
  545. Mikel Ndue Pellumbi 01.01.1978 Al Fier Denim Me Burg
  546. Miklor Zef oaj 01.01.1984 Al Lezh Denim Me Burg
  547. Miranda Qemal Kalo 05.03.1980 Al Tiran Arrestim
  548. Mirdash Sali Xhani 02.02.1962 Al Panjohur Ndalim
  549. Mirjan Dylber Plaka 04.06.1970 Al Kuov Denim Me Burg
  550. Mirjeta Mustafa Lika 25.05.1983 Al Kruj Denim Me Burg
  551. Mirteza Zenel Shemsho 16.02.1973 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  552. Mirush Tomorr Jareci 21.05.1973 Al Durrs Arrestim
  553. Mondi Shaban Guri 23.08.1978 Al Mes (Shkodr) Denim Me Burg
  554. Muhamet Sadik Kraho 10.05.1966 Al Berat Arrest Me Burg
  555. Muharem Xhezo Mahmutaj 28.12.1982 Al Gjirokastr Ndalim
  556. Musa Rrapi Protoduari 28.08.1945 Al Berat B. te Perjeteshem
  557. Musa Tefit Skrapalliu 23.10.1963 Al Podgoran (Prmet) Denim Me Burg
  558. Musa Zylfo Katirai 13.07.1975 Al Memaliaj (Tepelen) Denim Me Burg
  559. Mustafa Ramazan Xhafa 05.09.1960 Al Zikxhafaj (Kavaj) Denim Me Burg
  560. Myftar Muhamet Myftari 01.01.1950 Al Kryezi (Puk) Denim Me Burg
  561. Myrteza Halit Arifaj 17.07.1977 Al Puk Denim Me Burg
  562. Naim Faslli Kurti 01.01.1978 Al Mat Arrest Me Burg
  563. Naim Qemaledin Qerimi 08.12.1968 Al Durrs Arrestim
  564. Naim Ramazan Dunga 12.09.1966 Al Shijak (Durrs) Denim Me Burg
  565. Napolon Sabri Keta 11.06.1980 Al Bulqiz Denim Me Burg
  566. Nard Mark Lazri 25.06.1983 Al Shkodr Denim Me Burg
  567. Nasyri Xhaferr Rrapaj 24.05.1959 Al Tepelen Arrestim
  568. Nderim Mark Shtjefni 01.01.1974 Al Lezh Ndalim
  569. Ndoc Zef Gjergji 15.08.1964 Al Shkodr Arrest Me Burg
  570. Ndok Llesh Gjeka 08.02.1968 Al Lezh Arrestim
  571. Ndrek Nikoll Gjoklaj 13.12.1973 Al B.curri Denim Me Burg
  572. Ndricim Shefqet Luka 05.07.1974 Al Tiran RArrestim
  573. Ndue Ded Gjergji 29.09.1974 Al Mirdit Arrestim
  574. Ndue Llesh Prenga 16.02.1956 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  575. Ndue Zef Pepa 01.12.1949 Al Shengjin (Lezh) Arrestim
  576. Neritan Qani Cjapi 01.01.1972 Al Marinez (Fier) Arrest Me Burg
  577. Nertil Tahir Saraci 05.08.1984 Al Picar (Gjirokastr) Denim Me Burg
  578. Nexhmedin Selman Qevani 06.11.1978 Al Berat Denim Me Burg
  579. Nexhmi Kasem Haxhini 23.02.1963 Al Zikxhafaj (Kavaj) Denim Me Burg
  580. Nikolin Frrok Gjeta 08.01.1976 Al Malaj (Mirdit) Denim Me Burg
  581. Nikolin Ndue Marku 06.02.1977 Al Gurth-spa (Mirdit) Denim Me Burg
  582. Nikoll Gjergj Daci 25.01.1965 Al Mat Arrestim
  583. Nikoll Gjin Marku 01.01.1980 Al Shkodr Denim Me Burg
  584. Nikolla Arefi Blaceri 18.08.1978 Al Pogradec Ndalim
  585. Nikollaq Uan Naci 01.01.1962 Al Sheqishte (Fier) Arrest Me Burg
  586. Nikolle Leke Demaj 02.06.1950 Al Shkodr Arrest Me Burg
  587. Norbis Idajet Goxhaj 02.11.1971 Al Berat Denim Me Burg
  588. Nosh Jakup Bela 23.05.1973 Al Lezh Denim Me Burg
  589. Nuri Haxhi Facja 10.07.1982 Al Xhyre (Librazhd) Ndalim
  590. Orgest Enver Verlaci 01.01.1986 Al Durrs Arrestim
  591. Orion Ideal Dervishi 13.09.1975 Al Durrs Ndalim
  592. Orion Ideal Dervishi 13.09.1975 Al Durrs Ndalim
  593. Orion Ymer Mero 11.06.1975 Al Kuov Denim Me Burg
  594. Ornel Maksim Bajrami 30.01.1981 Al Vlor Arrestim
  595. Ornela Shefqet Domi 10.08.1980 Al Xhafzotaj (Durrs) Denim Me Burg
  596. Ortenca Gani Balla 30.03.1986 Al Elbasan Denim Me Burg
  597. Osman Naxhi Fuga 12.08.1956 Al Tiran Denim Me Burg
  598. Pajtim Arshi Bejaj 01.02.1955 Al Gernec (Vlor) Ndalim
  599. Pajtim Fiqiri Zykaj 29.09.1981 Al Fier Denim Me Burg
  600. Pal Gjok Mali 21.02.1967 Al Shkopet (La) Denim Me Burg
  601. Pal Gjoke Colaj 16.03.1973 Al Koplik Arrestim
  602. Pal Zef Marku 01.01.1960 Al Kallmet (Tiran) Arrestim
  603. Panajot Gani Misku 08.11.1969 Al Vele (Vlor) Denim Me Burg
  604. Panajot Ilia Mejdi 19.07.1978 Al Qesarat (Tepelen) Denim Me Burg
  605. Paris Pellumb Seitaj 13.09.1983 Al Mallakastr Denim Me Burg
  606. Paskal Lei Bombaj 06.05.1942 Al Selenice (Vlor) Denim Me Burg
  607. Paulin Vlash Margjini 03.03.1967 Al Kurbnesh (Mirdit) Denim Me Burg
  608. Pavli Lili Ferro 25.01.1969 Al Fier Denim Me Burg
  609. Pavlin Leke Mirashi 01.01.1962 Al Puk Denim Me Burg
  610. Pavlin Mark Prenga 02.06.1982 Al Kuks Denim Me Burg
  611. Pellumb Rrapush Xhaferri 03.04.1964 Al Lushnj Arrestim
  612. Pellumb Sherif Joca 11.10.1960 Al Berat Denim Me Burg
  613. Pellumb Tomorr Cerriku 09.02.1984 Al Elbasan Arrest Me Burg
  614. Pellumb Xhaferr Qama 02.08.1984 Al Skrapar Denim Me Burg
  615. Pellumb Zaim Beshiri 01.01.2005 Al Kuks Denim Me Burg
  616. Pellump Idris Bregu 20.08.1980 Al Fier Denim Me Burg
  617. Perikli Mark Marku 05.04.1964 Al Shkodr Arrestim
  618. Perikli Nafi Caushaj 12.05.1971 Al Skrapar Arrest Me Burg
  619. Perparim Ahmet Hyseni 01.01.1975 Al Puk Denim Me Burg
  620. Perparim Hekuran Xhafaj 05.12.1971 Al Fier Denim Me Burg
  621. Perparim Mehmet Modani 07.02.1961 Al Babine (Tropoj) Denim Me Burg
  622. Perparim Ruzhdi Jemini 10.10.1973 Al Fier Denim Me Burg
  623. Petraq Dhosi Dhoska 19.06.1958 Al Permet Denim Me Burg
  624. Petraq Kosta Ziu 29.12.1963 Al Berat Denim Me Burg
  625. Petrit Abaz Bushi 15.02.1960 Al Lis (Mat) Arrestim
  626. Petrit Adem Menalla 15.10.1970 Al Librazhd Denim Me Burg
  627. Petrit Hamza Ejupi 30.12.1973 Al Kavaj Arrestim
  628. Petrit Jemin Sulejmani 21.04.1972 Al Fier Arrest Me Burg
  629. Petrit Kol Hila 01.02.1972 Al Mabe (Lezh) Arrestim
  630. Petrit Mirash Thana 07.04.1972 Al Panjohur Ndalim
  631. Petrit Nikoll Dushi 01.02.1971 Al Kainar (Mirdit) Denim Me Burg
  632. Petrit Sami Muho 19.09.1968 Al Fier Arrest Me Burg
  633. Petrit Tefik Lici 29.12.1949 Al Elbasan Arrest Me Burg
  634. Piro Ligor Binjaku 15.06.1964 Al Fier Denim Me Burg
  635. Pjeter Dede Lekstakaj 04.09.1948 Al Lezh Arrestim
  636. Pjeter Mark Bardhi 08.02.1959 Al Nderfushaz (Mirdit) Denim Me Burg
  637. Pjeter Ndue Loka 30.07.1977 Al Fane (Mirdit) Denim Me Burg
  638. Platon Bert Pepa 10.04.1979 Al Fier Ndalim
  639. Preng Mark Laska 18.05.1957 Al La (Mat) Denim Me Burg
  640. Prenge Gjon Doda 14.01.1975 Al Rreshen (Mirdit) Denim Me Burg
  641. Qendrim Petro Jorgo 26.02.1962 Al Gjirokastr Arrest Me Burg
  642. Raimonda Ismail Asllani 14.04.1965 Al Tiran Ndalim
  643. Rajmond Hekuran Mesuti 01.01.1966 Al Tiran Arrestim
  644. Ramazan Haxhi Sina 11.01.1959 Al Lushnj Denim Me Burg
  645. Ramiz Xhavit Hushi 15.09.1986 Al Durrs Denim Me Burg
  646. Rention Kondi Toslluku 16.07.1977 Al Berat Arrestim
  647. Resmi Lutfi Dida 31.03.1977 Al Maqellare (Peshkopi) Denim Me Burg
  648. Riza Myftar Alikaj 01.12.1954 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  649. Robert Elmaz Shallari 30.04.1975 Al Greve (Skrapar) Denim Me Burg
  650. Robert Rasim Meziu 25.04.1985 Al Muhurri (Peshkopi) Denim Me Burg
  651. Robert Simon Prendi 7.02.1959 Al Fushe Kruj (Kruj) Arrest Me Burg
  652. Rogert Fadil Varaku 05.06.1988 Al Shijak (Durrs) Ndalim
  653. Roland Ded Mhilli 01.01.1982 Al Shkodr Arrest Me Burg
  654. Roland Hajdar Agolli 01.01.1963 Al Tiran Arrestim
  655. Roland Mark Lleshaj 03.02.1972 Al Mirdit Denim Me Burg
  656. Roland Rahman Kurti 18.02.1985 Al Shkodr Denim Me Burg
  657. Roland Vasil Sota 20.03.1978 Al Fier Arrest Me Burg
  658. Roland Xhelo Mahmuti 23.04.1979 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  659. Romeo Arqile Gjini 25.05.1967 Al Fier Ndalim
  660. Romeo Muharrem Mura29.05.1972 Al Matogjin (Vlor) Arrest Me Burg
  661. Romeo Vladimir Hysi 01.01.1981 Al Vlor Denim Me Burg
  662. Ronaldo SelmanLBallshkeshi 18.04.1983 Al Librazhd Denim Me Burg
  663. Rrahman Bajram Memolla 01.01.1949 Al Kavaj Denim Me Burg
  664. Rrapo Bujar Kuka 27.08.1981 Al Kurjan (Fier) Arrest Me Burg
  665. Rrapo Muco Mucaj 13.10.1965 Al Salari (Tepelen) Denim Me Burg
  666. Rubens Fatos Sela 19.07.1984 Al Fier Arrest Me Burg
  667. Ruzhdi Gani Basha 03.05.1974 Al Kuks Denim Me Burg
  668. Ruzhdi Tafil Kerini 15.12.1965 Al Prrenjas (Librazhd) Denim Me Burg
  669. Saba Besim Manaj 01.07.1982 Al Peshtan I Madh (Fier) Arrest Me Burg
  670. Sabri Hysni Tikvina 25.07.1968 Al Shijak (Durrs) Arrest Me Burg
  671. Sabri Nexhip Shurdhi 25.03.1980 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  672. Sadik Abdulla Marku 25.01.1973 Al Peshkopi Denim Me Burg
  673. Sadri Abaz Lala 28.07.1983 Al Kuks Denim Me Burg
  674. Saimir Flamur Kabaj 27.06.1988 Al Tepelen Arrest Me Burg
  675. Saimir Nevruz Xhebexhiu 27.08.1985 Al Gramsh Arrest Me Burg
  676. Saimir Nexhip Koci 02.08.1985 Al Tiran Denim Me Burg
  677. Saimir Rrapi Metani 30.12.1979 Al Ura Vajgurore (Berat) Denim Me Burg
  678. Sajmir Shaban Pepa 03.08.1983 Al Gjon (Mat) Denim Me Burg
  679. Sali Bashkim Kuka 27.04.1980 Al Kurjan (Fier) Arrest Me Burg
  680. Saliko Fejzo Dajlani 02.04.1968 Al Gjirokastr Ndalim
  681. Sami Kros Meta 20.10.1978 Al Shijak (Durrs) Arrestim
  682. Sami Ram Dermishaj 30.03.1978 Al Kasaj (Tropoj) Denim Me Burg
  683. Sander Ndue Deda 10.09.1981 Al Peshqesh (Mirdit) Arrest Me Burg
  684. Sazan Rustem Xhaferaj 24.02.1971 Al Permet Denim Me Burg
  685. Sebastjan Agron Nanaj 25.08.1986 Al Vlor Arrest Me Burg
  686. Sefret Qerim Alliaj 04.02.1928 Al Cakran (Fier) Denim Me Burg
  687. Seit Gezim Xhunga 11.03.1983 Al Durrs Denim Me Burg
  688. Selim Engjell Plaku 21.04.1987 Al Kor Ndalim
  689. Selvi Alem Liaj 05.11.1935 Al Terba (Vlor) Denim Me Burg
  690. Serjan Serjan Stani 15.08.1930 Al Ngjeqar (Fier) Denim Me Burg
  691. Shaban Hasan Shtaro 06.01.1964 Al Lushnj Ndalim
  692. Shaban Haxhi Haxhia 10.08.1950 Al Durrs Denim Me Burg
  693. Sherif Shyqyri Degavelli 12.02.1964 Al Durrs Ndalim
  694. Shkelqim Feti Beqiraj 01.06.7980 Al Mallakastr Denim Me Burg
  695. Shkelqim MusaTProtoduari 05.08.1971 Al Berat Denim Me Burg
  696. Shkelqim Osman Sulmetaj21.03.1974 Al Burgajet (Mat) Denim Me Burg
  697. Shkelqim Qazim Cakoni 23.03.1978 Al Thumane (Kruj) Denim Me Burg
  698. Shkelqim Rakip Sharra 03.05.1960 Al Cerrik (Elbasan) Denim Me Burg
  699. Shkelqim Shefqet Allaraj 15.06.1985 Al Domje (Tiran) Arrestim
  700. Shkelqim Xhemil Malaj 07.07.1987 Al Fier Denim Me Burg
  701. Shkelzen Aleks Hida 27.05.1984 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  702. Shkelzen Brahim Metaliaj 17.04.1971 Al Dragobi (Tropoj) Arrest Me Burg
  703. Shkelzen Mexhid Jovani 02.02.1973 Al Homezh (Pogradec) Denim Me Burg
  704. Shkurte Perparim Mejdani 25.02.1986 Al Fier Arrest Me Burg
  705. Shpendi Fadil Xhani 07.09.1987 Al Durrs Denim Me Burg
  706. Shpetim Brahim Ngjelina 27.01.1968 Al Picar (Gjirokastr) Denim Me Burg
  707. Shpetim Qamil Xheuka 20.05.1975 Al Mat Denim Me Burg
  708. Shpetim Rexhep Xhuni 01.01.1975 Al Kalimash (Kuks) Ndalim
  709. Shpetim Telha Greca 09.02.1971 Al Xhafzotaj (Durrs) Denim Me Burg
  710. Shpetim Xhevit Dema 16.03.1979 Al Berat Denim Me Burg
  711. Shpetimtare Fatmir Ibershimi 08.03.1965 Al Elbasan Denim Me Burg
  712. Shpresa Demir Rushiti 18.02.1962 Al Tiran Arrest Me Burg
  713. Shpresa Isuf Calliku 18.01.1955 Al Durrs Arrestim
  714. Shpresim Shuaip Mehmeti 14.06.1962 Al Shkodr Arrest Me Burg
  715. Shqipe Osman Priska 04.07.1967 Al Kruj Denim Me Burg
  716. Shqipe Shefqet Rakipi 08.11.1969 Al Kruj Denim Me Burg
  717. Shyqyri Isak Sina 15.05.1968 Al Velan (Librazhd) Denim Me Burg
  718. Shyqyri Shpetim Lato 16.10.1981 Al Berat Denim Me Burg
  719. Shyqyri Xhaferr Caushaj 23.10.1934 Al Vlor Denim Me Burg
  720. Silvana Kujtim Taullaraj 14.05.1975 Al Fier Denim Me Burg
  721. Skender Asqeri Zhiti 15.06.1971 Al Durrs Denim Me Burg
  722. Skender Gani Koi 08.04.1975I Al Tiran Arrest Me Burg
  723. Skender Nevruz Mejdani 22.05.1981 Al Fier Ndalim
  724. Skender Qazim Driza 10.03.1970 Al Durrs Ndalim
  725. Sokol Aqif Byreku 30.08.1983 Al Tiran Denim Me Burg
  726. Sokol Brahush Hoxha .30.06.1972 Al Fier Ndalim
  727. Sokol Frang Bushaj 08.05.1969 Al Bize (Tiran) B. te Perjeteshem
  728. Sokol Gjek Kalaj 05.08.1970 Al Vukpalaj Denim Me Burg
  729. Sokol Haki Koci 10.04.1971 Al Shijak (Durrs) Ndalim
  730. Sokol Nebi Sinanllari 04.06.1982 Al Pogradec Denim Me Burg
  731. Sokol Pjeter Doda 25.02.1970 Al Lezh Arrestim
  732. Sokol Zenel Methoxha 13.06.1965 Al Skrapar Denim Me Burg
  733. Sotir Fari Gjika 20.04.1960 Al Skrapar Denim Me Burg
  734. Spartak Agron Cukaj 12.02.1976 Al Tiran Denim Me Burg
  735. Spiro Flamur Lalaj 01.12.1977 Al Fier Denim Me Burg
  736. Spiro Paskal Sotiri 13.05.1984 Al Mollas (Ersek) Denim Me Burg
  737. Stefan Spiro Binjaku 11.01.1982 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  738. Stela Lili Ndrecka 01.01.1980 Al Lushnj Arrestim
  739. Stiljan Bujar Berberi 04.10.1980 Al Buimas (Pogradec) Denim Me Burg
  740. Sul Muharrem Hoxha 01.01.1978 Al Brenoge (Has) Arrest Me Burg
  741. Teki Ismail Alla 01.01.1969 Al Gostime (Elbasan) Arrestim
  742. Tesfit Beqir Tota 08.05.1974 Al Kuks Denim Me Burg
  743. Teshar Shefki Doi 17.08.1975 Al Ushtelenca (Peshkopi) Arrest Me Burg
  744. Teuta Mustafa Lika 28.03.1976 Al Kruj Denim Me Burg
  745. Thodhori Idriz Haskaj 22.10.1956 Al Vlor Denim Me Burg
  746. Thoma Nikollaq Shkurti 18.09.1977 Al Fier
  747. Tin Gjergj Doci 01.01.1973 Al Mirdit Arrestim
  748. Tom Nikoll Ndoj 01.01.1967 Al Rreshen (Mirdit) Arrestim
  749. Tomorr Abaz Jangulli 12.03.1972 Al Gotvi (Bulqiz) Denim Me Burg
  750. Ton Zef Rroku 28.01.1978 Al Shkodr Denim Me Burg
  751. Tonin Pal Pjetri 18.02.1982 Al Mirdit Denim Me Burg
  752. Toptan Imer Visha 17.08.1979 Al Kolesjan (Kuks) Denim Me Burg
  753. Tristan Pilo Peci 18.11.1984 Al Elbasan Arrest Me Burg
  754. Turhan Ethem Abazaj 14.12.1979 Al Permet Denim Me Burg
  755. Urim Fiqiri Isaku 02.10.1984 Al Peshkopi Denim Me Burg
  756. Urim Haki Piku 26.01.1977 Al Peshkopi Arrestim
  757. Urim Kadri Rami 08.02.1981 Al Shkodr Arrest Me Burg
  758. Urim Qemal Lika 01.01.1976 Al Bulqiz Denim Me Burg
  759. Uzri Islam Tomini 01.11.1957 Al Peshkopi Denim Me Burg
  760. Valdomir Meno Buci 21.07.1977 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  761. Valentin Fran Doda 29.09.1978 Al Shtrez (Mirdit) Denim Me Burg
  762. Valmira Njazi Mahmutaj 11.02.1985 Al Karkanjoz (Berat) Arrest Me Burg
  763. Valter Kujtim Ahmetaij 17.03.1984 Al B.curri Ndalim
  764. Vangjel Rakip Rumnici 09.03.1968 Al Berat Denim Me Burg
  765. Vasil Demir Gjyshja 29.03.1969 Al Lushnj Arrest Me Burg
  766. Vasillaq Jonuz Lulja 12.05.1967 Al Golem I Madh Denim Me Burg
  767. Vejsel Hasan Gjolleshi 01.01.1969 Al Lazarat (Gjirokastr) Denim Me Burg
  768. Viktor Pjeter Marku 28.02.1982 Al Mirdit Denim Me Burg
  769. Vilson Hetem Kulla 19.07.1980 Al Durrs Denim Me Burg
  770. Vilson Rushit Xhelollari 20.08.1981 Al Kor Arrest Me Burg
  771. Violeta Gjon Gjoka 16.04.1974 Al Petoq (Mirdit) Denim Me Burg
  772. Violeta Ndue Gjoka 14.05.1974 Al Kainar (Mirdit) Denim Me Burg
  773. Violeta Osman Tufa 01.01.1961 Al Tiran Arrestim
  774. Virjon Zenel Zykaj 16.05.1964 Al Peshtan I Madh (Fier) Denim Me Burg
  775. Vjollca Myfit Duro 01.01.1974 Al Lac Ndalim
  776. Vladi Kadri Collaku 01.01.1973 Al Pogradec Denim Me Burg
  777. Vladimir Halil Saraci 01.01.1962 Al Vlor Arrest Me Burg
  778. Vladimir Halit Dalliu 30.07.1980 Al Shkalle (Mat) Ndalim
  779. Vladimir Jak Bilaci 01.01.1981 Al Manati (Lezh) Arrestim
  780. Vladimir Lek Hasani 03.03.1976 Al Lezh Arrestim
  781. Vladimir Nikoll Noka 09.07.1971 Al Mamurras (La) Denim Me Burg
  782. Vladimir Sadik Malo 20.09.1972 Al Vlor Denim Me Burg
  783. Vladimir Skender Allamani 13.03.1980 Al Skenderaj (Mat) Denim Me Burg
  784. Vullnet Skender Kanani 07.03.1982 Al Dritaj (Librazhd) Arrestim
  785. Xhaferr Ilmi Saliu 01.01.1951 Al Afrim I Ri (Fier) Arrestim
  786. Xheladin Gani Troplini 05.01.1963 Al Durrs Arrest Me Burg
  787. Xhelal Qemal Kurti 04.02.1966 Al Mat Ndalim
  788. Xhevahir Haki Hila 11.04.1977 Al Dardhe (Librazhd) Denim Me Burg
  789. Xhevair Abaz Lushi 29.09.1974 Al Kuks Ndalim
  790. Xhevair Esat Avdi 30.01.1978 Al Elbasan Denim Me Burg
  791. Xhevat Sami Kaca 20.06.1975 Al Librazhd Arrest Me Burg
  792. Xhevdet Aziz Plaku 07.04.1980 Al Durrs Denim Me Burg
  793. Xhevdet Hamza Nuzi 01.09.1975 Al Peshkopi Arrestim
  794. Xhezmi Qamil Kuka 01.10.1982 Al Kurjan (Fier) Arrestim
  795. Xhiljan Skender Hoxha 30.06.1986 Al Tiran Arrest Me Burg
  796. Xhovalin Ilia Xhimitiku 25.10.1982 Al Berat Denim Me Burg
  797. Ylber Hysen Imeraj 11.06.1982 Al Shoshan (Tropoj) Arrest Me Burg
  798. Ylli Ismail Brahimi 02.10.1976 Al Milot (La) Denim Me Burg
  799. Ylli Mark Leka 01.01.1972 Al Lezh Arrestim
  800. Ylli Murat Kovaci 17.12.1980 Al Kuks Ndalim
  801. Ylli Qamil Ballshkeshi 21.07.1979 Al Librazhd Denim Me Burg
  802. Ymer Agur Shehaj 15.09.1977 Al Fier Arrest Me Burg
  803. Yzeir Hamit Balliu 01.10.1966 Al Lis (Mat) Arrestim
  804. Zamir Bashkim Demiri 09.06.1976 Al Tiran Denim Me Burg
  805. Zamir Xhevdet Solo 11.08.1985 Al Gradishte (Lushnj) Denim Me Burg
  806. Zef Dode Brunga 29.03.1972 Al Shengjin (Mirdit) Denim Me Burg
  807. Zef Mark Ndoj 29.03.1955 Al Domgjon (Mirdit) Denim Me Burg
  808. Zenel Rebo Onjea 13.11.1976 Al Gjirokastr Denim Me Burg
  809. Zenel Sherif Brahimetaj 01.01.1957 Al Shkodr Denim Me Burg
  810. Zeni Ali Avdylaj 02.08.1985 Al Molisht (Berat) Denim Me Burg
  811. Zeni Arshim Isuf 02.12.1965 Al Pogradec Arrest Me Burg
  812. Zinete Syrja Borakaj 01.10.1988 Al Vlor Ndalim
  813. Zyhdi Dervish Rinxhi 03.10.1960 Al Durrs Denim Me Burg

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Te gjith keta ne list..!

  Mendoj se eshte teper por nga nje her ku shoh qe shqiptaret jan te paret per gjithcka ateher edhe me behet qefi..!

  Ketu ku jetoj shum her kerkoj pun nuk me merr se me thot kemi pasur albanera por vetem na kan sjell probleme.. dhe sna kan marr ic..

  Vazhdo Shqip kshtu ke me arrit me 900 emera ne list.!


  Gjith te mirat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Shytet e Hakmarrjes mungojne ne Liste.

 4. #4
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  ne ate liste figuron nje kusheri i familjes time i akuzuar kot pa bere asgje me nje tjeter qe e kemi diku ne fis.

  te dy vinin cdo jave tek kusherinjte tane me makinen e re qe kishin per qejf ne korce

  te dy nxenes me nota dhjeta ne te mesme. me nota dhjeta te lane universitetin se nuk i dilte hesapi familjeve.

  akuzuar se transportonin droge nga kakavija ne vlore. e dy nuk dine ku gjendet kakavija.

  kush transporton drogen, kush e ha fajin!

 5. #5
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  38
  Postime
  2,166
  Me vjen keq qe ketu ne Forum po bejme punen e Sigurimit (te dikurshem, enverian)! Sot po nxjerrim listen e Interpolit... neser listen e ndonje institucioni tjeter me terroristet e mundshem ku cdokush mund te shikoje emrin e vet keshtu pa pritur e pa kuptuar!


  Ju lutem fshijeni kete liste nga Forumi! Duke mos lejuar qe te lakohen emra shqiptaresh neper internet.... ku midis tyre mund te permbahen edhe armiqte e Berishianeve apo Nanoisteve!

  Forumi nuk eshte organ gjyqesor dhe as hetues! Gjithashtu Shqiperia ka sistemin me te korruptuar gjyqesor te gjithe Europes! Gjithashtu neve vet nuk mund te argumentojme per krimin e sejcilit! Gjithashtu shume prej ketyre mund te jen azilante ne nje vend te trete!

  Kam pasur rastin te vije ne kontakt me familje shqiptaresh qe jetojne jashtetit dhe kerkohen nga interpoli vetem sepse atyre i kishte dedikuar qeverija e Nanos krime me te cilat stafi socialist kerkonte te hidhte poshte pislliqet e veta! Nuk dua qe femijet e ketyre te shikojne emrat e prinderve te vet neper internet per krime qe i beri dikush tjeter!
  Prandaj ju lutem perseri qe ta zhdukni kete liste nga Forumi Shqiptar!

  faleminderit per mirkuptimin

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  E Merkure, 29 Mars 2006


  RRITET NUMRI I VAJZAVE SHQIPTARE QE DROGOHEN .

  Gjate ketij viti jane shenuar 3 4 raste vdekjeje te personave qe kane marre overdoze, apo te ndikuar nga droga kane vdekur ne menyra te tjera.
  Nje shifer e raportuar prej 6 per qind e vajzave shqiptare qe marrin droge, eshte disa here me e madhe nese merren parasysh disa faktore te tjere. Shefi i Repartit te Toksikologjise, dr. Zihni Sulaj, ne nje prononcim te dhene per gazeten “KJ” pohon: “Te dhenat zyrtare flasin per 6 per qind te vajzave shqiptare qe drogohen ne vendin tone, por shifra duhet te jete me e larte. Po te marresh parasysh se vajzat nuk vijne te paraqiten ne klinike pasi i vret opinioni, dhe ne kete menyre mundohen ta kalojne vete, ne shume raste edhe duke perfunduar ne menyre tragjike.

  Por e rendesishme eshte te theksohet se numri i tyre sa vjen dhe po rritet. E, kjo jo vetem per femrat, por edhe numri i meshkujve qe jane perdorues droge, le shume per te deshiruar. Jane moshat e reja te cilat gjithnje po vijne e po rriten. Ka 13 14 vjecare te cilet jane perdorues te rregullt te droges dhe ata e nisin menjehere me droga te forta”. Sipas dr. Sulajt, perdorimi i droges eshte ulur kembekryq ne te gjitha rrethet e vendit. “Vetem ne rrethin e Gramshit, rreth 40 per qind e te rinjve jane perdorues te rregullt te droges, nderkohe qe hartes se qyteteve qe perdorin droge, i jane shtuar dhe disa rrethe te cilat me pare nuk kane pasur probleme.

  Shifrat flasin per perdorues droge dhe ne Gjirokaster, Sarande, Korce, qe me pare nuk jane permendur fare”. Nderkohe qe eshte folur shume ne lidhje me drogen dhe rrezikun qe shkakton ajo, serish vendit tone i mundon nje strategji e plote ne kete drejtim. I vetmi sherbim qe ekziston ne vendin tone eshte ai ne Spitalin Ushtarak, por totalisht i pamjaftueshem kur behet fjale per numrin e madh te perdoruesve te droges qe paraqiten ne ate klinike. Mbi bazen e klinikes se toksikologjise, prej tre vitesh eshte hartuar nje projekt, por qe duket eshte mbuluar nga pluhuri neper sirtare, ose dhe mund te jete hedhur ne ndonje kosh plehrash. “Vetem 12 shtreter kemi ne dispozicion per te droguarit dhe per helmime”, thote dr.Sulaj.

  Mesohet se stafit te repartit te Toksikologjise do t’i shtohen dhe kater mjeke te rinj, te cilet po pergatiten nen drejtimin e dr. Sulajt dhe ne kete menyre do te krijohet nje ekip mjekesh profesioniste ne lidhje me keto probleme.
  Manjola Zeka

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Te pakten 8 persona qe njoh nga berati. Tre prej tyre ish shoke klase 1 qe e kam pasur ne pallat dhe disa te tjere shoke te babit
  I dorezuar me ne fund

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Antarsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  po emri i ministrit te brendshem ca do aty.

 9. #9
  kjo list eshte gje e mir, megjithse problemi me i madh per te spiunuar dike eshte qe nuk dihet nese ka vertet faji apo jo. Per kete ka faji opinioni i keq per gjykaten e korruptuar shqiptare, opinion qe eshte krijuar nga vet gjykatsit dhe prokuroret e korruptuar. Kjo list sidoqoft eshte nje fillim i mir.

 10. #10
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Antarsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Gjysma e ketyre jane te arratisurit e 97 , Kush eshte ai i burgosur qe kthehet vullnetarisht ne biruce ? Asnje . Domosdo qe jane ne kerkim nga Interpoli .

 11. #11
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Ja 20 kriminelt m t rrezikshm

  Gjat tre muajve t par t vitit 2006 sht br e mundur kapja e 351 personave t shpallur n krkim. Duke i krahasuar kto rezultate m ato t t njjts periudh t nj vitit m par rezulton se n muajt janar-mars 2006 jan kapur 62 persona t krkuar m tepr. Arrestimi i ktij numri t konsiderueshm prej 351 personash t krkuar nga organet e drejtsis apo policia sht br i mundur si rezultat i mirorganizimit t puns nga strukturat e Policis s Shtetit n drejtim t grumbullimit t informacionit mbi vendndodhjen e tyre, veprimeve profesionale n organizimin e zhvillimin e operacioneve policore, si dhe nga bashkpunimi i vazhdueshm me komunitetin.

  Po ashtu nj rol parsor n kt drejtim ka patur dhe bashkpunimi e shkmbimi i informacionit me policit homologe t vendeve t tjera. N saj t ktij bashkpunimi sht br i mundur ekstradimi i 10 t krkuarve. Ndrkoh q po n saj t ktij bashkpunimi u b e mundur dhe kapja e dy shum t krkuarve Aldo Bare dhe Lulzim Berisha, t cilt kryesonin dy organizata kriminale q kan kryer nj sr vrasjesh, si dhe trafiqe t pa ligjshme.

  Duke i specifikuar sipas veprave penale pr t cilat kto shtetas ishin shpallur n krkim rezulton se jan kapur:30 t krkuar pr krimin e vrasjes, 13 t krkuar pr krime n fushn e trafiqeve, 14 t krkuar pr krime n fushn e drogs, 39 t krkuar pr krime n fushn ekonomiko-financiare, 83 t krkuar pr krime t tjera kundr personit, 78 t krkuar pr krime kundr pasuris, 88 t krkuar pr vepra t ndryshme penale, si dhe 6 t larguar nga vendet e vuajtjes s dnimit. Ndaj 152 prej t krkuarve q kan rn n prangat e policis organet e drejtsis kishin dhn vendime dnimi. Pr 122 prej personave t shpallur n krkim, q tashm jan arrestuar nga policia, ishte caktuar masa e siguris arrest me burg. Ndrkoh q 77 prej tyre ishin shpallur n krkim bazuar n urdhrat e ndalimit lshuar nga Prokuroria, apo si t dyshuar nga policia pr kryerjen e veprave t ndryshme penale.

  Vlen t prmendet kapja e shtetasve t poshtshnuar: Ali Adem Rrushi, i dnuar me burgim t prjetshm pr vrasje me dashje. Haki Alush Kodra, i dnuar me 25 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje. Shefki Ali Rrushi, i dnuar me 25 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje. Murat Isuf Fusha, i dnuar me 20 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje. Festim Haxhi Xhani, i dnuar me 19 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje dhe armmbajtje pa leje. Isuf Nusret Nuhaj, i dnuar me 18 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje. Nikoll Mark Nikolla, i dnuar me 15 vjet heqje lirie pr plagosje t rnd me dashje. Dashamir Pjetr Saka, i dnuar me 11 vjet heqje lirie pr vjedhje me dhun. Oliver Alfred Dvorani, i dnuar me 11 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje.

  Astrit Sulejman Lamnica, i dnuar me 10 vjet heqje lirie pr vjedhje me arm mbetur n tentativ. Fation Muharrem Dauti, i dnuar me 10 vjet heqje lirie pr vrasje me dashje. Drejtoria e Prgjithshme e Policis s Shtetit vlerson kontributin e muar t dhn nga qytetart n drejtim t kapjes s personave t shpallur n krkim dhe bashkpunimin q i kan ofruar policis si nj tregues t besimit q komuniteti ka tek policia, por dhe si tregues t ndrgjegjsimit t qytetarve pr rolin mjaft t rndsishm t tyre n garantimin e rendit e t siguris publike. Policia e Shtetit duke falenderuar komunitetin pr ndihmn e dhn n kapjen e autorve t ndryshm t veprave penale, fton dhe nj her qytetart shqiptar t bashkpunojn me policin.

  Pr do informacion me vler si n drejtim t kapjes s personave t krkuar, ashtu dhe pr t informuar mbi nj krim, apo pr t krkuar ndihmn e policis n rast nevoje, qytetart shqiptar mund t kontaktojn me shrbimet e policis prmes numrit telefonik pa pages 129. Drejtoria e Prgjithshme e Policis s Shtetit garanton t gjith qytetart se do t ruhet anonimati pr informacionet e dhna prej tyre. Me qllim q komuniteti t kontribuoj me informacione t vlefshme mbi vendstrehimin e personave t krkuar nga Policia e Shtetit, do t publikohet lista dhe fotografit e 20 prej tyre duke specifikuar vendbanimin dhe masn e dnimit apo t siguris dhn nga organet e drejtsis ndaj ktyre personave.
  My silence doesn't mean I am gone!

 12. #12

  Zgjidhja eshte e thjeshte

  Zgjidhja e ketij problemi eshte e thjeshte, te ekzekutohen qe te gjithe.
  Atedheu Yne ka nevoje per nje Junde Ushtarake qe te pastrrohet nga Funderrinat.

 13. #13
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883
  Lista ka mangesi te theksuar, sepse lista e vertete i kalon te 1.500 emrat, dhe kryesisht personat e kerkuar ne listen e interpolit jane vrases dhe vjedhes bankash, nuk merret interpoli me vjedhes ordinere.

  Dito.

 14. #14
  Ikon-thyes Maska e Qafir Arnaut
  Antarsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Shum po shndrit aj Diell, e pak po nxeh
  Postime
  1,542
  813 ne kerkim
  2500 prapa hekurave ne Shqiperi

  Sa ne kerkim e prapa hekurave ne Greqi, Itali, Zvicer, Gjermani?

  Eshte domethenes fakti qe ne disa zona te Shqieprise perendimore evenimenti i arrestimit dhe burgosjes komentohet si 'me rane ne burg'...a thu se burgu eshte nje grope e 'viktima' ka rene pa e pare
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme. Stafi i Forumit

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,681
  Shum prej tyre i dinin ku ishin por vete polici i lagjes i njoftonte qe kam nje urdher arresti per ty pranej mcifu e mos dil rrugeve , masanej ky i fundit merrte nji tuf me pare ne dore dhe keshtu qe nuk dinte gje se ku eshte fshehur filani apo fisteku, te pakten keshtu doli sivjet neper gazeta ku u arrestuan edhe disa polic lagjesh.

 16. #16
  Rise-the-tempo Maska e edion1
  Antarsuar
  09-02-2005
  Vendndodhja
  london , uk
  Postime
  131
  Nuk e di nga e keni gjetur kete liste por numri mu duk pak i madh dhe vendosa te bej nje kerkim ne internet . Rezultatet jane pak me ndryshe . Me poshte eshte lista me fotografi e interpolit , Offical Website dhe rezultoi se jane vetem 195 shqiptare ne kerkim.
  http://www.interpol.int/Public/Wante...&Search=Search

 17. #17
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,684
  Ore gjysma paska lindur ne 1 janar! Na rrofte interpoli! U kerkokan 1 janarshat me duket. Ec ta vdeksha cfare krimi te lindesh ne 1 janar!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e joss
  Antarsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  Ekstradohet shtetasi Arjan Yzi, dnuar me 13 vjet heqje lirie pr veprn penale t “vrasjes n rrethana t tjera cilsuese” dhe “armmbajtje pa leje”  14.04.2006

  Nga Zyra Qendore Kombtare Interpol Tirana gjat dits s sotme, dat 14.04.2006, sht br ekstradimi nga Greqia n drejtim t Shqipris i shtetasit Arjan Suat Yzi, vje 35, nga Berati.  Shtetasi Arjan Yzi ka qn person i shpallur n krkim ndrkombtar, pasi Gjykata e rrethit Gjyqsor Berat, me vendim t dats 29 korrik 2002 e ka dnuar me 13 vjet heqje lirie pr veprn penale t “vrasjes n rrethana t tjera cilsuese” dhe “armmbajtje pa leje”.  Ngjarja pr t ciln shtetasi Arjan Yzi sht deklaruar fajtor ka ndodhur n mars t vitit 1997 n L.”lirimi” t qytetit t Beratit, ku ky shtetas ka vrar me arm zjarri shtetasin Gentian uni.  Ekstradimi i tij sht br me qllim vuajtjen e dnimit prej 13 vjet heqje lirie pr t cilin sht deklaruar fajtor.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e joss
  Antarsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  Ekstradohet drejt Hollands shtetasi Engin Cokguler i shpallur n krkim ndrkombtar  09.03.2006

  Nga Zyra Qendrore Interpol Tirana sht br ekstradimi nga Shqipria n drejtim t Mbretris s Holands i shtetasit holandez me kombsi Turke Engin Cokguler, vje 30.

  Ekstradimi i tij sht br me qllim vnien n dispozicion t autoriteteve gjyqsore Holandeze pr vazhdimin e proedimit penal t filluar ndaj tij pr vrasje.  Engin Cokguler ishte shpallur person n krkim ndrkombtar nga Interpol Hag, si person i dyshuar pr vrasjen me dat 13 nntor 2005 t shtetasit Imadeldin Abdalla Medani Elmour. Kjo ngjarje ka ndodhur n Groningen, Holand, n nj bar kafe t qytetit, ku subjekti i ekstradimit pas nj mosmarrveshje me viktimn e ka qlluar me arm zjarri pistolet duke i shkaktuar vdekjen. Pas kryerjes s krimit shtetasi Engin Cokguler sht larguar nga Holanda dhe ka mbrritur n Shqipri duke u strehuar n qytetin e Pogradecit. Autoritet gjyqsore Holandeze ndaj ktij shtetasi kan lshuar urdhr arresti ndrkombtar.  Shkmbimi i menjhershm i informacionit ndrmjet Zyrs Qendrore Kombtare Interpol Tirana dhe Interpol Hag bri t mundur lokalizimin e vendndodhjes s ktij shtetasi. Ndrkoh nga koordinimi i puns mes Interpol Tirana dhe Komisariatit t Policis Pogradec u b arrestimi i shtetasit Engin Cokguler me dat 21 dhjetor 2005 n qytetin e Pogradecit.  Gjykata e rrethit gjyqsor Pogradec me vendim t dats 08 shkurt 2006 ka vendosur pranimin dhe lejimin e ekstradimit t ktij shtetasi. Ndrkoh q me dat 06 mars 2006 ekstradimi sht miratuar dhe nga Ministria e Drejtsis Shqiptare.  N aeroportin e Rinasit specialistt e Zyrs Qendrore Kombtare Interpol Tirana i dorzuan shtetasin Engin Cokguler autoriteve Holandeze

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e joss
  Antarsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  Ekstradohet shtetasi Albano Izet Kapllanaj, dnuar me 21 vjet heqje lirie pr veprat penale t “vrasjes me paramendim t kryer n bashkpunim dhe armmbajtje pa leje”


  06.01.2006

  Me dat 06.01.2006 nga Zyra Qendrore Kombtare Interpol Tirana sht br ekstradimi nga Milano, Itali n drejtim t Shqipris i shtetasit Albano Izet Kapllanaj, vje 28, nga Patosi i rrethit t Fierit.  Ky shtetas ka qn i shpallur n krkim ndrkombtar pasi Gjykata e Apelit Vlor, me vendim t dats 08 prill t vitit 2003 e ka dnuar me 21 vjet heqje lirie pr veprat penale t “vrasjes me paramendim t kryer n bashkpunim dhe armmbajtje pa leje”.  Shtetasi Albano Kapllanaj n bashkpunim me shtetasin Ilir Kapllanaj me dat 25 shkurt t vitit 2000, n Patos t rrethit t Fierit kan vrar me arm zjarri shtetasin Gramoz Lika. Ngjarja ka ndodhur pasi viktima Gramoz Lika n vitin 1999 kishte vrar me arm zjarri shtetasin Artur Izet Kapllanaj (vllain e Albano dhe Ilir Kapllanaj).  Nga shkmbimi i informacionit mes Policis Shqiptare dhe autoriteve policore Italiane sht br e mundur kapja dhe m pas ekstradimi i ktij shtetasi n drejtim t Shqipris.  Shtetasi Albano Kapllanaj sht ekstraduar me qllim vuajtjen e dnimit pr veprat penale pr t cilat sht deklaruar fajtor nga Gjykata Shqiptare.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Interpoli Spanjoll dhe Portugez mbi Sokol Olldashin
  Nga Hyllien n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 30-04-2007, 23:18
 2. Ekstradohen dy shtetas te shpallur ne kerkim per vrasje
  Nga AlbaneZ n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 05:47
 3. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2006, 12:55
 4. N krkim t hebrenjve t vjetr t Sarands
  Nga Hyllien n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-06-2004, 09:27
 5. programet dhe faqet me te mira per te bere kerkim ne internet
  Nga benseven11 n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-05-2003, 19:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •