Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 64 prej 64
 1. #61

  Pr: Fjal dhe shprehje arbrore ,q mungojne n shqipen e sotme

  fjala gustin > kuptimi ?

 2. #62

  Pr: Fjal dhe shprehje arbrore ,q mungojne n shqipen e sotme

  Nga nj faqe interneti arbreshe

  Emri: 7357E5D8-E72B-46D3-9816-8CA935B16F20.jpg

Shikime: 15

Madhsia: 28.6 KB
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 3. #63

  Pr: Fjal dhe shprehje arbrore ,q mungojne n shqipen e sotme

  Emri: 895B7397-8514-44E0-84B4-9D8A82A61473.jpeg

Shikime: 15

Madhsia: 62.0 KB  De Rada, me disa bashk fshatar t tij.
  sht ai me shkop n dor.
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 4. #64
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-05-2022
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1

  Pr: Fjal dhe shprehje arbrore ,q mungojne n shqipen e sotme

  Shprehja qenka shum e bukur !

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Beteja e Fush-Kosovs n vitin 1389 n Drenic
  Nga ZANOR n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 480
  Postimi i Fundit: 09-10-2020, 21:05
 2. Atlantis n Shqipri
  Nga SyntheticZero n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 636
  Postimi i Fundit: 01-09-2015, 14:36
 3. Illiristika - Nezir Myrta
  Nga Henri n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 17:47
 4. Keltt
  Nga alibaba n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 12:28
 5. Parailiret - Iliret - Arberit _M.Korkuti
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-10-2006, 20:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •