Close
Faqja 0 prej 13 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 252

Tema: SK Tirana

 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509

  SK Tirana

  Po hap teme te re se na e mbyllen temen e skuthit te vogel (teper postime) me fitoren kunder Partizanit 3-2 (shenon Salihi golin e trete per Tironen ne minutat shtese).

  PARA TIRONA!!!!!

 2. #2
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  E mytem morrin , 10 min e fundit e myllem n'porte , Mireli i ka dhon zemer tirones po prap ka shume boshlleqe ne ekip , ai Duro i pari duhet nxjerr per leckash , me komtaren lu yll me tironen bloz , jep deklerata sarkazem e gjalle jo une jom amator jo kshu jo ashu ,Duke shajt dhe tifozat nga robt edhe pret rrespekt ky morracak qe merr 100.000 euro n'vit . S'kena nevoje per lojtare qe menojne se jane te paprekshem .

  saladona na ka neru deri tashi , duhet provu patjeter dhe n'komtare .

  Habitem Si slujten si sot ne elbason , ne ruzhdi bizhuta nji aksjon se bom 10 min e fundit .

  Nejse pak rendesi ka , te menojme per kupen ket vit se kampjonati ka maru .

  Forca Tiron

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  43
  Postime
  1,079
  Ishalla prisni miq dhe nga ekipet e tjera.

  Titi, nuk e di per ndeshjet e tjera apo per deklaratat qe ka dhane, po kunder Partizanit thone qe Duro ka qene ma i miri ne fushe dhe paska dhane asistet e golit te dyte dhe te trete. Duro eshte lojtar shume i mire. Nqs nuk ka dhan rezultat te Tirana, menoj qe faj kan dhe trajneret qe skane dit me e disiplinu apo me e majt afer kur u sulmonte. Nejse, menimi im po ju e dini ma mire se ku ju pikon catia. Ja kam friken shume po uroj qe ai 2-3 me gol ne min shtese mos jete nej pazar "njani kupen tjetri kampionatim" mes jush ene Partizanit.
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823
  Me falni qe po nderhyj ne temen tuaj ! Duro oshte bloze ene kjo dihet ! Ne stadium kishin nje parrulle ata tifozat tuj

  BOLL DUROva

  Qe do te thote BOLL DURO ose me interpretimin tim ne syrin e Specialistit Analitik BOLL DURO VA (Italisht per IK ) Dhe ju lutem mos u fryni shume se lojtaret e Partizonit nuk u bone as me balte ene ju rrasaen 2 petlla ene golat i bonim kur te donim si te donim Kshu qe cuna Mos u fryni shume se e dila eshte afer ene me ata lojtare qe keni ju aq te lodhur valloi Hidi ka per tu bo si ata cunat qe kapin topat mas porte po ai do i kapi nga rrjeta

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  38
  Postime
  618
  Mu be qefi qe me ne fund mbas disa ndeshje me frike te te dy ekipeve qe te mos hanin gol kete here te dy menduan se kush e kush te fitonte pra me shume gola = me shume spekatakel..... edhe pse per mua rezultati nuk ishte ai qe mendoja por nuk do te thote gje sepse ne fund te fundit gjithcka mund te rekuperohet ne dy ndeshjet qe kemi kunder tirones ne selman stermasi, keshtu qe asgje nuk eshte e humbur FORCA DEMAT E KUQ

  PS. kot me pyt pse duhet me shajt neper postime edhe ne stadjume
  A nuk do ishte me mire sikur tifozerite ti kendonin kenge e te lavderonin ekipet e tyre se sa te shanin ato kundeshtare......
  Edhe kete e kam edhe per ketu une nuk kam qef ta permend shprehjen Llacifac apo Zgjebrat Bardh e Blu ....... kaq te domozdoshme e keni qe ta permendni ate shprehjen "Morri" juve
  Apo ju mbush zemren me gezim ajo shprehje.......
  Ncncncncncncncncnc
  A do vi dita qe do kulturohen ndonjehere Tifozerite shqiptare !!!!!!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  38
  Postime
  618
  Titi e vertete qe Tirana na mbyti ne porte 10 min e fundit por behu pak me shume realist sepse ndeshja u luajt 90 minuta edhe jo vetem 10 te fundit
  edhe pse rezultati ne fund ju buzeqeshi juve edhe une ju them URIME e me behet qefi qe Tirana po kthehet kompetitive ashtu si e ka zakon sepse nuk ka kuptim nje kampionat pa ne TIRANE edhe PARTIZAN qe te synojne gjithmone per titullin....
  Edhe njeher urime per fitoren por azgje nuk eshte e mbaruar sepse jane dy ndeshjet e rradhes qe do tregojne se kush jane DEMAT E KUQ
  FORCA PARTIZONI

 7. #7
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Swato nqf se i pe taktikat e sules dje jane identike me ato te tirones se vjetcme , catenaccio , perdori vetem kundersulmet po kjo nuk i shko per hije partizonit se ka shume lojtar individuale me tipare sulmuse ,edhe me shkodren e njejta gje .nejse si realist une mendoj qe barazimi do na kishte knoq te dyja paleve

  Dr.RIEUX , Duro dje sa per dijeni lujti mire dhe ishte shume aktiv ne fushe , me sa duket e ka pa qe po i vje fundi si lojtar , gjithashtu e kena provu ne shume pozicjone , po nuk jep me ne ai dreq lojtari ska faj as trajneri as pershtatja ekipit , i ka fajet vete Duro qe nuk ul koken edhe te luj si qen deri sa ti dali loja vete , po rri e bo llapa llapa lart e poshte si gore .

  Ps..edhe une e nigjova qe neshja e djeshme mund te kete qene e fiksume duke pa qe dhe partizoni ne 10 e fundit u terhoq shume ne vend qe te sulmonte ,se ishte dhe skuadra pritese edhe barazimi nuk i interesonte .
  Kshu flitej dhe para neshjes qe partizoni do i lej tirones dy neshjet e kupes , ndersa tirona dy neshjet e kampionatit, Nqf se o e vertete turp prej zotit .
  Po gjithsesi kto mund te jene dallavere qe si merr vesh as dreqi .
  S'na bo mo pershtypje jena msu me kshu gjonash .
  Shpresojme per nji ndeshje te paster te shtunen

  forca tiron

 8. #8
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Citim Postuar mė parė nga swat69
  PS. kot me pyt pse duhet me shajt neper postime edhe ne stadjume
  A nuk do ishte me mire sikur tifozerite ti kendonin kenge e te lavderonin ekipet e tyre se sa te shanin ato kundeshtare......
  Edhe kete e kam edhe per ketu une nuk kam qef ta permend shprehjen Llacifac apo Zgjebrat Bardh e Blu ....... kaq te domozdoshme e keni qe ta permendni ate shprehjen "Morri" juve
  Apo ju mbush zemren me gezim ajo shprehje.......
  Ncncncncncncncncnc
  A do vi dita qe do kulturohen ndonjehere Tifozerite shqiptare !!!!!!
  Ah mer swat , po pa kto t'shame ēu pa puna me shku ne stadium daje ,ashu si thu ti mo mire po ikim te shofim noi neshje tenisi ku duartrokiten te dyja palet .
  Ta shifje dje si kerciste shkelmi o none o none , nga ona tjeter t'shamet s'kishin t'marume ndermjet tifozerive , ka lezet te ket i ēik rivalitet , e sidomos me kundershtarin e perjetcem .Partizoni.

  Nesje ky o mendimi im .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Moltisanti : 16-03-2006 mė 09:41

 9. #9
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Citim Postuar mė parė nga MUA-HHH
  Me falni qe po nderhyj ne temen tuaj ! Duro oshte bloze ene kjo dihet ! Ne stadium kishin nje parrulle ata tifozat tuj

  BOLL DUROva

  Qe do te thote BOLL DURO ose me interpretimin tim ne syrin e Specialistit Analitik BOLL DURO VA (Italisht per IK Dhe ju lutem mos u fryni shume se lojtaret e Partizonit nuk u bone as me balte ene ju rrasaen 2 petlla ene golat i bonim kur te donim si te donim .Kshu qe cuna Mos u fryni shume se e dila eshte afer ene me ata lojtare qe keni ju aq te lodhur valloi Hidi ka per tu bo si ata cunat qe kapin topat mas porte po ai do i kapi nga rrjeta
  Hahahaha ky te knoq me kto postimet e veta , su bom me balte thote

  Nigjo mu , nderroje ate firmen , ene vej rezultatin e djeshem , se ke nel akoma me ate 2-0 me elbasonin

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  38
  Postime
  618
  Citim Postuar mė parė nga Titi
  Ah mer swat , po pa kto t'shame ēu pa puna me shku ne stadium daje ,ashu si thu ti mo mire po ikim te shofim noi neshje tenisi ku duartrokiten te dyja palet .
  Ta shifje dje si kerciste shkelmi o none o none , nga ona tjeter t'shamet s'kishin t'marume ndermjet tifozerive , ka lezet te ket i ēik rivalitet , e sidomos me kundershtarin e perjetcem .Partizoni.

  Nesje ky o mendimi im .
  Tito ore ka lezet me raste mer lale po jo sa here
  nejse une per vete e thashe se sme vjen mire kur thone morri ashtu sic nuk ju vjen mire ju kur ju themi llacifac
  po edhe keto kane lezetin e vet

  PS. nje gjo me boni pershtypje dje mua me ate lojtarin tuj se spo me kujtohet as emri tani ( kur e shante tifozeria e partizonit ai ngrinte duret ene kercente mer si me qone konge ndersa ate e shanin keq fare ) mos ka lathit ai i shkreti re
  hihiihhiihhiihhihihihihi
  Nesje djema shifena te djelen edhe te fitoi ekipi me i mire (PARTIZONI KUPTOHET )
  Hajde kalofshi mireeeeeeeeeeeee
  byeeeeeeeeeeee

 11. #11
  Betimi i Hipokratit
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Mosha
  48
  Postime
  1,081
  tirana lujti shume mire kete ndeshje me partizonin.them qe do kualifikohet dhe kam bindjen se do e rrafi dhe per kampionat.se besoj ta kete bere tirana ate gje dhe per me teper qe akoma ka shpresa per kampionat.pastaj mire fitoi me partizanin por ka shume neshje tjera me pas elbasani,ose dinamo ose vllaznia,ka garanci qe fiton keto ndeshje.keshtu qe se besoj ate thashethem se nese smund te jemi te paret ne klasifikim mund te jemi te dytet po rrafem partionin./
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 12. #12
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  3-2 morrit nuk eshte rezultat i keq ama duke pas parasysh qe lujtem ne fushen 'tone' eshte shume rrezultat problematik. Nje gol qorr i Partizonit na co ne pikiate.
  Megjithate gjithmone emocione te vecanta kur mundim komshinjte pushtetare...
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 13. #13
  Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
  Anėtarėsuar
  02-09-2004
  Vendndodhja
  Aty ku mos qofsha
  Postime
  412
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  3-2 morrit nuk eshte rezultat i keq ama duke pas parasysh qe lujtem ne fushen 'tone' eshte shume rrezultat problematik. Nje gol qorr i Partizonit na co ne pikiate.
  Megjithate gjithmone emocione te vecanta kur mundim komshinjte pushtetare...
  Bayern akoma s'e ke nda menjen me ke je tifoz? Qe je me Zgjebren te falet po West Ham-in ku e gjete mor amon, apo mos pe gje "Green Street Hooligans"?

  Plako harrrove qe pushtetin ja kena lon juve me gjith Edvin Ramen. Kur ishim ne ne pushtet coku ja leshim ju nanji kampionat tek-tuk kurse jeni jeni bo me keq se vampirat, na late pa stadium e pa trofe fare.
  BRIGADA E KUQE PERJETE

 14. #14
  x Maska e Juvi
  Anėtarėsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Postime
  354
  po pra

  edhe sokol jarecin me vete qe nuk nxorri me te kuqe patushin, qe pasi kishte mare nje te verdhe vajti dhe ofendoi me gjeste tifozerine e kuqe, dhe rezart dabullen qe nderhyri si kasap i vertete ndaj dhembit.

  mjafton te them vetem qe Jareci dhe Patushi do te dalin ne komisionin e disiplines. Kjo mjafton per ti vene vulen dhe per te thene se edhe njehere tirona nuk fiton dot pa ndihmen e fshf-se dhe te zv\presidentit te saj Lutfi Nurit, qe me paturpesine me te madhe vazhdon te financoje se bashku me te vellane Avni Nurin te skuadra e tirones. Kjo ishte sa per te bere publike dhe transparente ate qe mediat shqiptare nuk e thone kurre se i lepijne lut nurit ****** 100 here ne dite.

  megjithate fituat per ket skom ca me thone

  me hile apo pa hile fitut
  shpresoj vetem qe pasneser te mos kete me felliqesira te tilla ne fushe
  mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

 15. #15
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  S'ka gzim mo t'modh , te rrafesh hasmin 2her mrena javes osht si me t'ra llotaria . SALADONA osht Zogu I RI . Hallall cunave

  O Tirona
  O Tirona
  Rreth e qark
  Neper stadium
  Mos u merzini
  O ju tifoza
  Se fitorja ka mor funnn...........

  Forca tiron

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349

  Talking hi

  Urime Tiranes Per Fitoren Sot Kunder Partizanit.e Meritoi Dhe I Dha Shkas Elbasanit Per Tu Larguar Me Pike Larg Elbasanit.

 17. #17
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  Citim Postuar mė parė nga episodestory
  e Meritoi Dhe I Dha Shkas Elbasanit Per Tu Larguar Me Pike Larg Elbasanit.

  Ca llafos ere tu befsha?

  Mos e kishe gje per Parizanin
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 18. #18
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,027
  Sa duli neshja iher Tito se spo dim sa kena fitu?
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823
  Urime per fitoren po mos thoni ishte e merituar pa pa ndeshjen ! Se keni fitu kot me kot ! Kater Here ka ik nga vija topi fat kyrvash kishit mer ! Kap pisha me koke kap nallbani ju spatet i rast ene golin e bote ka larg ! Skeni cthoni si neshjen e pare fare ne rastet ene lojen ju golin ne Fund ! PO VK thuj ! Te pakten doli 0-0 Elbasoni ! Urime urime per fitoren jo te merituar

 20. #20
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Citim Postuar mė parė nga bayern
  Sa duli neshja iher Tito se spo dim sa kena fitu?
  Bayern . 1-0 fitum me gol te Saladones (salihi). i coptum ashu siē e kena pas zakon

  forca tiron

Faqja 0 prej 13 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Albtelecom
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-08-2017, 12:06
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Ku ishe deri dje Edi Rama?
  Nga DYDRINAS nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 05:52
 4. Dr Krist Maloki per Shtetin dhe Kombin
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 15:00
 5. Albania - Andrew Mueller
  Nga katana nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 31-07-2003, 09:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •