Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura


 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura  Verdi - Nabucco - Va Pensiero
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 28-02-2021 m 21:58

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura  Kathia Buniatishvili - Claude Debussy: Clair de lune

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura

  [

  Lang Lang - Beethoven: "Appassionata" Piano Sonata No. 23, Op 57 - III. Allegro ma non troppo

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura  F. Liszt - "Stndchen" Piano Transcriptions After Schubert - Khatia Buniatishvili

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,444

  Pr: Muzika klasike, 101 pjest m t bukura  Tchaikovsky - Waltz of the Flowers

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Muzika klasike shqiptare
  Nga shigjeta n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 12-01-2017, 08:40
 2. Muzika klasike shqiptare dhe ajo botërore...
  Nga Galaxy n forumin Muzika botrore
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-12-2013, 08:42
 3. Muzika popullore ne dileme.
  Nga ChuChu n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 16:00
 4. Muzika, si po deformohen shijet
  Nga Davius n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 21:03
 5. Enveri dhe Muzika....
  Nga Brari n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2004, 05:50

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •