Close
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 186
  1. #41
    DoNt Be JeLoUs Maska e ||_BeJbi_||
    Anëtarësuar
    04-03-2006
    Vendndodhja
    aTje JaM EnE uN Do Te ViSh eNe tI
    Postime
    120
    Citim Postuar më parë nga madame X
    po Bejbi, eshte e vertete qe dashuria nuk harrohet lehte, por nese ju jeni ndare do me thene qe s'ka qene kjo dashuri aq e forte sa te ishit bashke ever and ever forever. Por tani nuk jeni automatikisht armiq.

    Nuk ka gje te keqe ti urosh te mirat eksit dhe te kesh shoqeri me te. Nese doni ta ftoni ne dasem eshte pyetje per ju. Ne Shqiperi ka pas martesa me kusherinj te ekseve dhe nuk ka qene nevoja ta dinte gjithe fisi se c'kishin qene. Vetem burri, ndonjehere as ai lol
    Normal neqoft se jemi ndare dhe njera na ato ka qene qe ajo dashuri nuk kishte me kuptim te vazhdonte por ama mbase nuk kishte kuptim per mua dhe jo per ate ose mbase nuk kishte kuptim te vazhdonte ajo dashuri per ate dhe jo per mua prandaj e thashe pak me lart qe neqoft se nuk kan qene dakort te dy qe ajo dashuri nuk kishte me kuptim te vazhdonte atereh njeri na te dy nuk e ka aq te lehte ta harroj ate dashuri por si gjithmon dhe armik ta kesh tjetrin prap nuk mund ti urosh te keqen por gjithmon te miren..keq mir te ndahesh na dikush gjithmon uroi te miren sic e do per veten tende...un per veten time do i uroja te miren dhe neqoft se un ose ai nuk e kemi te lehte ta harojme njeri tjeterin atereh do ishte me mir te mos ishe as shok thjesht ta dish eshte mire ai person dhe mjafton per mua...! I dont know love can make u do and think things u never thought u would do and think
    LoVe Me oR HaTe Me Am StiLL GoNa Be HeRe

  2. #42
    harapciu Maska e elbasanlliu yll
    Anëtarësuar
    11-11-2005
    Vendndodhja
    italia
    Postime
    122
    Per mendimin tim esht e pamundur te jesh shok me te ish te dashurin,dhe se nuk e do me por nuk pranon faktin qe ai te shterngoj nje tjeter,sepse dhe te kujtohen momentet qe keni kalu bashk..
    Elbasani squadra zemres ton.Forza verdh e blu

  3. #43
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anëtarësuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    dashuria edhe shoqerija jane armiqte me te madh !!! edhe ajo fjala e bukur mbas ndarjes dua te ngelemi shok nuk pi uje se eshte e kote qe te ushqesh veten dhe ishen me kete fjali !!! kshu qe per mua aty ku ka dashuri nuk ka shoqeri !!! pekte lale !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  4. #44
    lepurushe Maska e bebushja
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    Hi Sas
    E Bukur Kjo Qe Ke Then ,por Prap Do Ca Shtojca Te Vogla
    Ju Pershentes Te Gjithve
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  5. #45
    lepurushe Maska e bebushja
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    Sas Do Te Pyesja ,Ti Si Do Beje Per Vete? ,fol Pak Cfare Do Beje Ti, Jo Keshtu Ne Pergjithsi,thoje Pa Turp Mo Se Nuk Degjon Njeri Ketu
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  6. #46
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anëtarësuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    une per vete cfare do beja ??? asnjehere nuk do e kisha shoqe nje qe kam pas te dashur !!! se do lendonim veten te dy!!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  7. #47
    lepurushe Maska e bebushja
    Anëtarësuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    NCNCNC FJALE ME VEND O SAS ,PO VENDE VENDE SHKELET NDONJER
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  8. #48
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anëtarësuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    me vende me vendemun ta shkelin te tjert jo une !!! une nuk e njoh shume mire veten po kete e kam si parim edhe i mbaj parimet !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-02-2006
    Vendndodhja
    kosov ku nuk ka rrym
    Postime
    19
    kjo eshte nje e qellume nja e di njerz se ne ne shoqeri po u shfaq dashuria ateher ajo shqeri u shkatrrua e le ma prej dashnis ne shoqeri nuk ka shanc me ndodh se ajo eshte vetem shoqeri me interes

  10. #50
    At'qivia Maska e Flori
    Anëtarësuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Tiranë, Albania
    Postime
    2,551
    dashura ne shoqeri per mua nuk ktheht , ose dashuri ose aspak ( 0 )
    Femra ne Sex:
    Akmerikanka: o yes o yes
    Gjermanja: ja gut ja gut
    Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

  11. #51
    Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
    Anëtarësuar
    20-09-2003
    Vendndodhja
    Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
    Postime
    323
    Shoqeria pas dashurise/lidhjes eshte gje e mire sepse i jep shancin asaj plackes te kuptoj... sidomos nese jeni ndare me sherr e kur ti je me tjeter e ajo me tjeter... sado qe mund te jeni ne nje dhome me te tjere, ti e ajo jeni ne nje flluske me vete xhelozie e rivaliteti... i done better than you kind of thing... it's a next level of body language communication... sidomos kur e njihni njeri tjetrin me mire se c'ju njeh ky tjetri ose tjetra.
    Nga halli,
    derrit i thuhet dajo.

    Ndjesë pastë nëna e shtrenjtë..
    Sa shumë vëllezër paska patur!

  12. #52
    Eshte mire qe pasi te ndahesh te mbash shoqeri, po per nje arsye ose nje tjeter eshte e pamundur. Une per vete uroj mos te ndahem nga i dashuri. Kjo ka rendesi. Nese ndahemi , do dua ndoshta ta mbaj shok, por ama nese do e dua ende, me mire jo, sepse e di qe do behem shume xheloze, nese ai lidhet me dike tjeter.
    Jetoje jeten, sikur cdo dite te jete dita e fundit e saj.

  13. #53
    Citim Postuar më parë nga Alicia
    Eshte mire qe pasi te ndahesh te mbash shoqeri, po per nje arsye ose nje tjeter eshte e pamundur. Une per vete uroj mos te ndahem nga i dashuri. Kjo ka rendesi. Nese ndahemi , do dua ndoshta ta mbaj shok, por ama nese do e dua ende, me mire jo, sepse e di qe do behem shume xheloze, nese ai lidhet me dike tjeter.

    Jam dakort me ty. Gjithcka varet nga fakti nese do apo jo ta kesh partner perseri.

  14. #54
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    30-05-2004
    Vendndodhja
    Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
    Postime
    1,499
    hmmm, sot po ju tregoj nje te vertete. me vjen keq per ju ne forum. i beni pyetje vetes, une flas me cilesine e nje mashkulli, perse u ndave nga ajo femer?
    nese e le ti vete epo mire, megjithese kjo ka disa bishta.

    ngrihu ne kembe, merr fryme thelle dhe i thuaj vetes: kush jam une?

    shikohu ne pasqyre dhe fillo te permiresosh veten ne cdo drejtim.
    sinqerisht! a nuk duan femrat nje djale 10cm me te gjate se ato?
    te beje me shume para se ajo?
    qe te kete cdo lloj bisede me ty? etj.

    permiresoje veten jo njehere se femrat kane pak trurin ndryshe nga ne djemte.
    permiresohu 10 here e pakta, femra do te nuhasi prezencen tende te re, ndoshta prezence qe ajo enderron per ardhmerine e saj, ti do shikosh ajo do te afrohet perseri dhe ndoshta e ndoshta ka per te fjetur mendjen sepse ka per te shikuar tek ty nje person qe di te manovroje ne jete!

    shumica e njerzve shkojne "ku ti coje rrjedha e jetes" apo "jeta eshte gallate dhe qejf".ose "thjesht per te jetuar".

    thoni ky eshte nje projekt per juve, mos u frikesoni se ju lane femrat! keni pare ate femijen e vogel qe rrezohet disa here? pse nuk i thote vetes ai femija, aha! tentova 15 here do e harroj te eci por ne fakt ka kurajon te ngrihet prape deri sa te eci plotesisht.

    juve nuk ju mungon kurajoja, sepse ndryshe sdo ecnit sot por nga perceptimi juaj i realitetit, influencimi nga te tjeter perfshire ate femren juve dorezoheni.

    get her panties guys! good luck and goodbye!

  15. #55
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    30-05-2004
    Vendndodhja
    Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
    Postime
    1,499
    do i shtoja ketij postimi te fundit qe pervec "to get her panties", nese je ekonomik ne kuptimin e vlerave monerate qe ajo ka, a mund ta besh ajo te punoje rrugeve per juve? konsideroheni si projekt tuajin.

    jeta eshte per te jetuar, dhe nuk di si ta perkthej ne shqip "on the edge!". just do it you people! get her to pay you back in dollars.

  16. #56
    Ore Alket, ke dy here qe del nga tema e flet kot me kot.

  17. #57
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anëtarësuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    Dashuria ne shoqeri ?? Shoqeria ne dashuri po... po jo e kunderta..! Sma do menia.. ca s`ndodh ... Kur ishte martuar nje cun king 26 vjec fotomodel me nje vajze te prekur nga nanizmim dhe ishte 80 cm e gjate... Cmos te presim mo ka jeta??!


    Cya

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    01-05-2004
    Postime
    5
    Ka shoqeri mbas dashurise ..?? Me sa clexova ketu ne forum 80% mendojne shoqeria mbas dashurise nuk egziston.Ndoshta dhe une pr kete jam qe nuk egziston por perseri mendoj dhe tjetren qe e gjithe varet nga lloji i dashurise qe ka qene plus edhe nga arsyeja qe perse jeni ndare.Nese arsyeja qe jeni ndare kane qene rrethanat psh njeri ne amerike tjetri ne shqiperi .. .. kane qene rrethana te tjera apo ku e di une..atehere besoj qe perseri mund te ngelet shoqeri sepse ska qene as faji i njerit as i tjetrit. Nese i dashuri/a te ka tradhetuar atehere qe of course qe nuk ka shoqeri(tani ky ishte nje esktrem ee).Nje gje tjeter qe besoj eshte qe ndoshta gocat mund te mbajne shoqerine me nje mashkull .. ndersa mashkulli nuk mund ta mbaje ..nuk e di por kete mendoj ..Na duhet nje psikolog per kete gje

  19. #59
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    30-05-2004
    Vendndodhja
    Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
    Postime
    1,499
    Citim Postuar më parë nga kena
    Ka shoqeri mbas dashurise ..?? Me sa clexova ketu ne forum 80% mendojne shoqeria mbas dashurise nuk egziston.
    kena ato qe ke lexuar ti? e di sa depresuese eshte kjo qe deklaron?

    une dhashe nje motivim djemve ne nje krahasim me femilen qe kerkon te ece.
    ju nuk e shikoni, eshte nje nga vetite me te rralla te gjinise mashkullore te arrij te manovroje shkelqyer ne "lost love" apo ne nje "shoqeri ne dashuri!". kuptoni juve te dalloni gjinite?

    hajde se po perseris nje fragment nga cfare thashe me lart.!

    ky eshte nje projekt per juve, mos u frikesoni se ju lane femrat! keni pare ate femijen e vogel qe rrezohet disa here? pse nuk i thote vetes ai femija, aha! tentova 15 here do e harroj te eci por ne fakt ka kurajon te ngrihet prape deri sa te eci plotesisht.

    juve nuk ju mungon kurajoja, sepse ndryshe sdo ecnit sot por nga perceptimi juaj i realitetit, influencimi nga te tjeter perfshire ate femren juve dorezoheni.

    get her panties guys!

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Nuk do thoja se mund te jet miku ime me i mire ish i jemi por une mbaj nje shoqeri me te jo shoqeri te madhe,ka ndodh kemi shku diku une me te dashurin time e kemi taku dhe pse jo kemi pir nga nje kafe apo per ndonje feste,semundje apo vdekje therrasim njeri tjerin te tel,por jo shoqeri e mirefillet shoqeri sepse kemi shoqerin e perbashket kaq kisha me then
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Kur’ani i Mrekullueshem edhe për jo-muslimanet...
    Nga altruisti_ek84 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 19-04-2009, 03:38
  2. Kontributi i shkenctarëve islam në shkencë
    Nga Bleti002 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 15-03-2009, 22:29
  3. A mund të kthehet dashuria në shoqëri?
    Nga new girl në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 36
    Postimi i Fundit: 01-12-2008, 13:49
  4. Çfarë është dashuria?
    Nga angeldust në forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Përgjigje: 146
    Postimi i Fundit: 29-03-2006, 11:38
  5. Kriza e botës bashkëkohore
    Nga ORIONI në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 11-06-2005, 12:44

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •