Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 49 prej 49

Tema: Genti Lako

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-04-2008
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o kastro te ka hedhur perndia te gent lakua,thua jo s"mer cemime ka mar shum cemime dhe ka nxjer shum hite

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2007
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po diskutoni kot fare. Kastro nuk e mban veten per muzikant me sa di une,kurse ky tipi tjeter qe ju zonje apo zonush na e shisni per shpetimtarin e muzikes shqiptare eshte akoma dhe me zi...... Me sa ja kam ndigju emrin kenget i ka komplet te vjedhme nga turqit,serbet,bullgar,rumun. etj etj. Eshte e turpshme moj "megiru" te besh teme nje personazh te tille. Nuk perfaqesohet shqiperia me muziken e bbf. Por kuptohet qe qenke mikja e ketij djali se ja ke bere carap intervistat. Bej ndonje pune me te hajrit.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako

  Interviste tek A. Krasta Show - 2014.


 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako

  Perpara EUROVIZION 2014 ...


 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako

  Kur kenga eshte e bukur..... ajo s'njeh kufinj !


 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Kur kenga eshte e bukur..... ajo s'njeh kufinj !
  ...... as gjeografik e as kohore ....... Eranda thjeshtesisht Fantastike !  Kenge HIT !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-10-2017 mė 09:37

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako

  Artistja qe I ka kenduar me bukur se kushdo kenget e Genti Lakos.


 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako  Festivali i Kėngės 50 - Dhjetor 2011.

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,100
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Genti Lako  Njė version mė radiofonik !

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •