Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 185 prej 185
  1. #181
    In God I trust Maska e fjollat
    Anėtarėsuar
    15-02-2005
    Vendndodhja
    Para shfaqjes sė hitlerit
    Postime
    1,085
    Qė ti je shumė "i hollė" nga mendja e e merr vesh mirė atė qė shkruhet ska dyshim lol. Shko lexo nja 17-18 herė atė qėshkrova... nėse nuk e merr vesh ėshtė mė mirė tė pyesish e tė tė sqarojmė pėr ēfarė bėhet fjalė, sesa t'ja futish kodra pas bregut!
    I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

  2. #182
    [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
    Anėtarėsuar
    28-01-2003
    Vendndodhja
    New York City Haven on Earth
    Postime
    2,679
    Amani mer se e di sa qef i kam ju allau ekber ani buke se u er. Se ju jeni si ato kerpudhat pas shiut qe bam shpertheni menjehere kur ju nxjerin sa injorante jeni. Dora jote ndjekur nga tipa si indriti xenushi i logel qe luan me kerica akoma jeni ai tip qe rini ore te tera ne forume e atje ne ate "qeline tuaj ne medresera e lexoni me vemndje cdo gje qe X apo Y thote edhe leshoheni si kodra pas brekgut ku e ku te ofendoni edhe ta shani paditur se ato cka ai ka thene jane te verteta apo te genjeshtra. Normale qe ju jeni dijetaret e ardhshem qe vdesha une kur ngelet bota ne doren tuaj. Po me qef e kam ate indrushin me gjitha te fioralin qe hidhen si kashta e djegur e kercenojne. Po kush nga te krishteret te ka kercenuar me djegje ty mer anadollak i islamit. Si9kudenrse edhe ai tjetri firel qe ka thene ta tregojne ata. une kam qene ai qe u kam thene myslimanve ketu ne lagjen time cfare kam menduar per ato karikatura apo per cfare thone ata dijetaret edhe asnjeri prej atyre seshte hedhur si puna jote. qe ata jane njerez te shkolluar edhe me cmime PHD. po dolet ju qe fiuuuuuuuuuuuuu i dhate drejtim. islamizmi ma mer mendja mua per ju po priste derisa te fillonte zhvillimin. Ikni tani futjani me gjume se per ate zot ju me beni me nerva.


    Ardi
    Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
    N. H. Schwarzkopf

  3. #183
    In God I trust Maska e fjollat
    Anėtarėsuar
    15-02-2005
    Vendndodhja
    Para shfaqjes sė hitlerit
    Postime
    1,085
    Menja punė e madhe lol
    Unė fol pėr lisa, ky fol pėr fshisa... nejse, hajt Zoti tė dhashtė men, se qenke n'hall tė madh.
    I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

  4. #184
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-09-2004
    Postime
    2,389
    Citim Postuar mė parė nga Ardi_Pg_ID
    Amani mer se e di sa qef i kam ju allau ekber ani buke se u er. Se ju jeni si ato kerpudhat pas shiut qe bam shpertheni menjehere kur ju nxjerin sa injorante jeni. Dora jote ndjekur nga tipa si indriti xenushi i logel qe luan me kerica akoma jeni ai tip qe rini ore te tera ne forume e atje ne ate "qeline tuaj ne medresera e lexoni me vemndje cdo gje qe X apo Y thote edhe leshoheni si kodra pas brekgut ku e ku te ofendoni edhe ta shani paditur se ato cka ai ka thene jane te verteta apo te genjeshtra. Normale qe ju jeni dijetaret e ardhshem qe vdesha une kur ngelet bota ne doren tuaj. Po me qef e kam ate indrushin me gjitha te fioralin qe hidhen si kashta e djegur e kercenojne. Po kush nga te krishteret te ka kercenuar me djegje ty mer anadollak i islamit. Si9kudenrse edhe ai tjetri firel qe ka thene ta tregojne ata. une kam qene ai qe u kam thene myslimanve ketu ne lagjen time cfare kam menduar per ato karikatura apo per cfare thone ata dijetaret edhe asnjeri prej atyre seshte hedhur si puna jote. qe ata jane njerez te shkolluar edhe me cmime PHD. po dolet ju qe fiuuuuuuuuuuuuu i dhate drejtim. islamizmi ma mer mendja mua per ju po priste derisa te fillonte zhvillimin. Ikni tani futjani me gjume se per ate zot ju me beni me nerva.


    Ardi
    Shiko ti kastravec...

    E pare e punes, meso te shkrush shqip, dhe shkruj me logjike, mos fol kodra pas bregut. Sa per ofendime, ta kam sqaru njihere...Atyne qe s'dine me shkrujt si njerez (ti per shembull qe shkrun vetem per kunj) sigurisht qe do ja japim pergjigjen... Edhe ndonje burreci si puna jote qe shan ne MP mare e prape. Ta kam thene, eshte shume kollaj t'i shash robt dikujt ne distance, vetem jetes nuk i dihet. Mos e harro kete! Edhe mos e merr si kercenim, merre si premtim.

    Te gjithe ata qe shkruajne ketu jane shume me te menēur e me te ditur se ti. Ti mund te jesh shume i mire ne kompjuter, ne chat, ne scripte irci a ku ta di une, bravo te qofte, po kur shkrun ne tema qe s'merr vesh, vetem per kunj, stonon shume... Ata qe ti permend nuk jane femije qe akoma lujne Counter Strike ene shohin endrra me vra popuj...Une e marr me mend ēar endrras sheh ti, var biberonin ne qafe, strajcen me panolina ne kraha, nje kallam ne b... edhe urraaaaa! Ti je femi burrash...

    kshu kshu...edhe mos me thuj xenush, se jam pak homofob...looooooool...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [xeni] : 03-03-2006 mė 11:57

  5. #185
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-09-2004
    Postime
    2,389
    Citim Postuar mė parė nga NoName
    i nderuari xeni,

    A.. Karikaturimi i Profetit Muhamet nga disa gazeta kristiane, duhet pranuar qe eshte nje sjellje brutale e kristianeve megjithese keto karikatura nuk vrasin njerez.
    Kjo qe ke thene ketu eshte e vetmja gje qe ka lidhje me temen. Mund ta kishe mbyllur me kaq, nuk ishte nevoja te flisje mbare e prape, dhe me vjen keq ta them po shumica e gjerave qe ke thene jane genjeshtra.

    Po ti veēoj vetem ato qe jan ashiqar dhe s'po merrem me te gjitha:
    m.. Muslimanet publikojne per dite ne gazetat e tyre karikatura anti-Semitike. Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (ketu ku jetoj une asnje dite, jo perdite s'kam pa nje gje te tille)


    n.. Muslimanet jane perfshire, nga njera ane ose tjetra, ne shumicen e vrasjeve sot ne bote. Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (shume gabim, ne shumicen e vrasjeve nuk jane muslimanet, lexo me teper)

    o.. Muslimanet rrahin e keqtrajtojne ēdo perendimor qe do tu binte ne dore nese nuk do ta vrasin. Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (perkundrazi, ketu ku jam une, perendimoret shihen me sy te mire)

    p.. Muslimanet rrahin publikisht grate. Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (ka njerez qe rrahin grate kudo, ka edhe prej muslimaneve)


    q.. Muslimanet kur i takon, nuk te pyesin si je por ēfar feje ke! Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (kjo s'ka nevoje per koment)

    r.. Muslimanet te gjithe duane te vijne ne Amerike pasi kane perfitime te medha por te gjithe duane te vrasin amerikane! Kjo nuk quhet sjellje brutale e muslimanve.
    GENJESHTER! (nuk duan te vrasin amerikane, genjeshter me oke)


    NE QOFTE SE DO FLASIM ME GENJESHTRA, NE QOFTE SE QELLIMI YT ESHTE KY; TE SHPERFYTYROSH IMAZHIN E MUSLIMANEVE, ATHERE ESHTE E KOTE. NESE EDHE NE NJE TEME TE TILLE E BEN KETE, ATHERE ESHTE E KOTE.


    Gjithe te mirat!

    P.S. Kot me te pyet, ku jeton, qe i njihke muslimanet kaq mire?

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema tė Ngjashme

  1. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
    Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
  2. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
    Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
  3. Identiteti evropian i shqiptarėve
    Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 572
    Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
  4. Emrat gjeografike arberore te krishtera te masakruar nga Turqia
    Nga Conquistador nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 31
    Postimi i Fundit: 29-07-2010, 21:18
  5. Ku po shkon kombi shqiptar?
    Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 18-01-2007, 05:47

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •