Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
 1. #1
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16

  Pérshéndetje :)

  "Lezova q tema q kisha postur nuk prputhej me rregullat e forumit prandaj po e rishkruaj dhe nj her, duke shpresuar q t mbetet , me mirkuptim"

  quem bardhi
  23 vije
  vndlindja tiran
  banim itali per momentin

  hobi informatica
  shuyqyr zotit beqarr:

  besoj se mjafton pr momentin
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Antarsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  mire se vjen ketu Bardh
  kalofsh mire në këtë forum
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 3. #3
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Antarsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  39
  Postime
  1,116
  <or se erdhe kalofsh sa me mire
  M&M

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  35
  Postime
  4,456
  Mire se erdhe kalofsh mire ja ku u shtua edhe nje ekspert tjeter ne nenforumin e informatikes
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Mire se erdhe
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 6. #6
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Pershendetje

  Mire se erdhe Bardhi

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e swat
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  40
  Postime
  618
  kalofsh sa me mire

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  40
  Postime
  644
  Mire se erdhe lal, cute pic.

 9. #9
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  34
  Postime
  1,770
  mir se mgjete

 10. #10
  MIre se e gjete ket siper!  Mire se erdhe Bardhi!

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-01-2006
  Postime
  19

  miserdhe bardhi.

  mireseerdhe dhe miresenagjete ne ket forum.
  fotoja ka dal per mos maresh me sysh goxha qenke , pacimmmmmmm

 12. #12
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16
  F.m.l te gjithve p&#233;r urimete juaja .

  barty

 13. #13
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  40
  Postime
  11,956
  Mire se vjen barty.
  Caste te mira mes nesh.
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #14
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16

  Wink anila f.m.l

  Citim Postuar m par nga Anila_usa
  mireseerdhe dhe miresenagjete ne ket forum.
  fotoja ka dal per mos maresh me sysh goxha qenke , pacimmmmmmm

  F.m.l. shum po sbesoj t na marrsh n sysh ti jo , duhet ti kesh syt e bardh pr
  dika t atill:

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e CooL_Djale
  Antarsuar
  11-11-2005
  Vendndodhja
  Prishtine:D
  Postime
  59
  Mire se ke ardh shoki
  Gjdo gje e ktheva ne vendin e vete...

 16. #16
  PERSHENDETJE BARDHI
  MIRE SE ERDHE NE FORUM
  JA KALOFSH SA ME MIRE KETU E MOS U MERR SHUME ME SHIFRA SE DO LODHESH
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 17. #17
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16

  Thumbs up Mir se t gjeta dhe tyve

  Citim Postuar m par nga theodora*
  PERSHENDETJE BARDHI
  MIRE SE ERDHE NE FORUM
  JA KALOFSH SA ME MIRE KETU E MOS U MERR SHUME ME SHIFRA SE DO LODHESH


  Edi q e ke mir ti :

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,400
  ku e ke mesuar shqipen ti cuni qe quEsh Bardhi?

  mgjte mire bere qe erdhe, ka nevoje per material te ri forumi.

 19. #19
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16

  Question Se kuptoj

  Citim Postuar m par nga Kuqalashja
  ku e ke mesuar shqipen ti cuni qe quEsh Bardhi?

  mgjte mire bere qe erdhe, ka nevoje per material te ri forumi.
  S pari prshndetje ,

  na falni po nuk po kuptoj lidhjen se ku kam msuar shqipen un q quem bardhi:

  ?

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-01-2006
  Postime
  19

  barty te pereshendes.

  hahahahah po je i mire mor ti ndaj edhe te thash ashtu , nejse edhe i here pereshendetje nga une dhe me pelqeu shume prezantimi jote , te uroj nje dite te mrekullushme, pacimmmmm

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •