Close
Faqja 3 prej 16 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 306
 1. #41
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Ai Qe Mendon Se Din Te Gjitha Sdin Asgje

 2. #42
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  **dyshimi tregon mencuri**
  Ι DON'T HOPE FOR ANYTHING
  I AM NOT AFRAID OF ANYTHING
  I AM FREE

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-08-2006
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  E verteta eshte e rrall,prandaj eshte mir ta thuash
  Koha eshte mesues i mir,por fatekeqsisht i vret te gjithe nxensit e vet
  Pervoja eshte shkoll,por tarifat i ka te larta
  Ne dashurin reale e don te miren e personit tjeter,ne dashurin romantike e don personin tjeter
  Gjithesia eshte e krijuar nga rrefimet jo nga atomet
  Nje minut i suksesit paguan vitet te tera te deshtimit

  RESPEKT

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e valius
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Cfare ju duket me e veshtire???
  Te jeshe njeri

 5. #45
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Ai qe mendon se eshte ne nivelin e duhur , ai eshte ne nivelin me te ulet qe egziston..

  Njeriu Qe Fol Para Se Te Mendoj Quhet Budalla!
  Njeriu Qe Mendon Para Dhe Pastaj Fol Quhet I Mencur!

  Bukuria Eshte E Brendshme E Jo E Jashtme(E Dukshme)

  Njeriu Pa Dije Si Shtepia Pa Catie
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga J@mes : 31-05-2008 mė 14:33
  Sui generis

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e valius
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  277
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  lumturia Vrapon Pas Meje...
  Kjo Ndosh Sepse Un Nuk Vrapj Pas Grave
  Sepse Lumturia Eshte Grua


  friedrich Nietzche

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Vetem dy forca te vetme i bashkojn shiptaret: Friga dhe interesi !
  kurse per te qen vertet Vllezer duhet me qenź te varfur dhe beqar !
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #48
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Paret ke humbur,pak ke humbur
  Duhet te mendosh te tjera te fitosh

  Nderin ke humbur, shume ke humbur
  Duhet fame te fitosh, mendimin e te tjereve ta nderrosh

  Guximin ke humbur,gjithcka ke humbur
  Te jesh i bindur; Me mire te mos kishe lindur.
  La vida es un carnaval

 9. #49
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  40
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Menyra me e mire per ta mposhtur armikun (kundershtarin) tend eshte ta besh mik....
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 10. #50
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Do te duhej qe njeriu te pakten ,perdite
  nje kenge te vogel te degjoje,
  nje vjershe te bukur te lexoje,
  nje pikture te mire te shikoje,
  Dhe ne eshte e mundur te behet,
  Ndonje fjale me vend te thote ( Goethe)
  La vida es un carnaval

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-04-2004
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  meso, meso e do ta kuptosh sa pak di (Socrates)
  Gjithcka duhet bere sa me thjeshte te jete e mundur por jo me thjeshte se kaq

 12. #52
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Mos shiko tjetrin , po shiko vetveten

  Ne lindem per te jetuar , ne jetuam per te vdekur , ne vdiqem per tu bekuar
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga J@mes : 31-05-2008 mė 14:35
  Sui generis

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-09-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  :P hehe.. e bukur kjo e fundit.

 14. #54
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Die Zigaretten auf den Tisch und die Frauen an der Bett , werden nicht gefragt
  La vida es un carnaval

 15. #55
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Muzika Jeton Cdoher , Pavarur nga teksti i saj

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Luizjana
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje here e pergjithemon ka shume gjera ne jeten time qe aspak 's'dua t'i mesoj.Menqurija i vendos kufij edhe dijes.

 17. #57
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Jeta behet Monotoni kur ne mendojme se eshte bere monotone , kurse perkundrazi ajo ne ato momente eshte me e bukur se cdoher...
  Sui generis

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-06-2007
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Femra eshte nje qelbesire e domosdoshme. (Zigmund Freud)

 19. #59
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Kur njeriu mendon se ka gjithcka , ai ather nuk ka asgje.
  Sui generis

 20. #60
  azagori Maska e Korca_Reli
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Chicago U.S.A.
  Mosha
  43
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne te pyet kush se c'eshte jeta.Enderim i thuaj i casteve te qeta

Faqja 3 prej 16 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. ...Mendime Filozofike...
  Nga xixe xixellonja nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 16:03
 2. Thėnie pėr gjuhėn
  Nga biligoa nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 04:23
 3. Thenie dhe mendime te arta!
  Nga ester_85 nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:22
 4. ndihme per nje ese filozofike plz...
  Nga mina711 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 07:50
 5. Mendime Filozofike
  Nga Estella nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 21-05-2003, 18:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •