Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 307 prej 307
 1. #301
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  "Rrobat mė tė bukura qė mund tė vishen nga njė grua
  janė krahėt e njeriut qė ajo do!"
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 2. #302
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime
  Te duash do te thote te urresh, urrejtjen.

 3. #303
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2009
  Postime
  370
  Faleminderit
  8
  12 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Thėnie Filozofike

  Ne fund te nje stuhie na mbeten ne mendje jo fjalet e armiqve tane, por heshtja e atyre qe i mendonim miq.
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 4. #304
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Thėnie Filozofike

  Kush shkruan shume thenie ka nevoje per psiqiater...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #305
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Thėnie Filozofike

  Ai qe i lexon te gjitha theniet, ka nevoje per 2 psikiatra :P

 6. #306
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Thėnie Filozofike

  ..psiqatria ka lindur si arsye e vetvetes dhe jo per tu bere shkence!
  me ane te saj njerezit arsyetojne pse jane aq te vegjel ne lidhje me kornizen e gjithesise se tyre.
  ne nje bote 4 me 4 ne formen e nje dhome gjumi ku sundon zoti nuk ka psiqiatri.

 7. #307
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2009
  Postime
  370
  Faleminderit
  8
  12 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Thėnie Filozofike

  Gruaja perfekte nuk ėshtė ajo e cila tė ndjek verbėrisht dhe e cila bėn ēfarė i thua.
  Ajo grua ėshtė pėr qyqarė.
  Grua perfekte ėshtė ajo e cila bėn revolucion nė jetėn tėnde, nė ėndrrat e tua, nė idetė e tua.
  Ajo e cila tė shtyen tė jetosh.

  - Charles Baudelaire
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Tema tė Ngjashme

 1. ...Mendime Filozofike...
  Nga xixe xixellonja nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 16:03
 2. Thėnie pėr gjuhėn
  Nga biligoa nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 04:23
 3. Thenie dhe mendime te arta!
  Nga ester_85 nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:22
 4. ndihme per nje ese filozofike plz...
  Nga mina711 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 07:50
 5. Mendime Filozofike
  Nga Estella nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 21-05-2003, 18:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •