Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 307 prej 307
 1. #301
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  "Rrobat m t bukura q mund t vishen nga nj grua
  jan kraht e njeriut q ajo do!"
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 2. #302
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360
  Faleminderit
  150
  152 falenderime n 132 postime
  Te duash do te thote te urresh, urrejtjen.

 3. #303
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  363
  Faleminderit
  8
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Thnie Filozofike

  Ne fund te nje stuhie na mbeten ne mendje jo fjalet e armiqve tane, por heshtja e atyre qe i mendonim miq.
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 4. #304
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,938
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: Thnie Filozofike

  Kush shkruan shume thenie ka nevoje per psiqiater...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 5. #305
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452
  Faleminderit
  24
  28 falenderime n 25 postime

  Pr: Thnie Filozofike

  Ai qe i lexon te gjitha theniet, ka nevoje per 2 psikiatra :P

 6. #306
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  29 falenderime n 29 postime

  Pr: Thnie Filozofike

  ..psiqatria ka lindur si arsye e vetvetes dhe jo per tu bere shkence!
  me ane te saj njerezit arsyetojne pse jane aq te vegjel ne lidhje me kornizen e gjithesise se tyre.
  ne nje bote 4 me 4 ne formen e nje dhome gjumi ku sundon zoti nuk ka psiqiatri.

 7. #307
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  363
  Faleminderit
  8
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Thnie Filozofike

  Gruaja perfekte nuk sht ajo e cila t ndjek verbrisht dhe e cila bn far i thua.
  Ajo grua sht pr qyqar.
  Grua perfekte sht ajo e cila bn revolucion n jetn tnde, n ndrrat e tua, n idet e tua.
  Ajo e cila t shtyen t jetosh.

  - Charles Baudelaire
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Tema t Ngjashme

 1. ...Mendime Filozofike...
  Nga xixe xixellonja n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 16:03
 2. Thnie pr gjuhn
  Nga biligoa n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 03:23
 3. Thenie dhe mendime te arta!
  Nga ester_85 n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 08:22
 4. ndihme per nje ese filozofike plz...
  Nga mina711 n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 06:50
 5. Mendime Filozofike
  Nga Estella n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 21-05-2003, 17:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •