Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 112
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  35
  Postime
  8

  Pubet më në modë në Tiranë

  Ne cilat bare ose clube shkoni me shpesh ne Tirane dhe pse?
  Thanx

 2. #2
  Po ti keti C qenke ne Tr dhe po na pyet ne.
  Une kur isha heren e fundit isha te "L'alma del Cuba"..qe me pelqeu, goxha larmi njerzish, muzike e lezetshme po ca rremuje dhe te "Canon".Ky eshte i vjeter po un s'kisha shkuar me pare. S'me pelqeu shume..
  Edhe "Living room" me ka pelqyer si ambient..
  Ndryshuar pr her t fundit nga marsela : 02-02-2006 m 17:09
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 3. #3
  i/e larguar Maska e Found
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  In my personal Hell...
  Postime
  71
  une s'shkoj ne pub... as ne disco, por me cfare reklamojne te tjeret Living Room, Buda Bar, Blackstone, e nja dy te tjera.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar m par nga Found
  une s'shkoj ne pub... as ne disco, por me cfare reklamojne te tjeret Living Room, Buda Bar, Blackstone, e nja dy te tjera.
  Nje miku im me tha qe shkonte kastile tek living roomi per te ri-degjuar kenget e vjetra te gjimnazit ..
  TBD

 5. #5
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  E pse e kane quajtur Living room ????????

  Sa kot , ku po shkon do te pyesin - Ne living room . lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar m par nga PINK
  Sa kot , ku po shkon do te pyesin - Ne living room . lol

  Ku doje te shkoje ti pinke? Ne DHomen e gjumit apo hale??
  TBD

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  rreth shpise se enverit qenke Found...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #8
  Larguar.
  Antarsuar
  30-11-2004
  Postime
  1,506
  Citim Postuar m par nga keti C
  Ne cilat bare ose clube shkoni me shpesh ne Tirane dhe pse?
  Thanx
  Une mbaj mend kur shkova ne Tirane, lidha gomarin diku ne nje shtylle dhe u futa te Gjelletorja aty ne qender, pas xhaxhit ne kembe. E nje te mbushur barkun, e mbaj mend qe ishim me shoke nga e gjithe Shqiperia, bile kishim dhe nje nga Tepelena qe nuk mbante mend kur kishte ngrene me luge i shkreti...

  Kurse kohet e fundit, te them te drejten nuk shkoj, e kam ca si larg... Paris-Budapest-Living Room, me shkon shtrenjte hesapi... Me mire po rri ketu ne Côte à Côte...

 9. #9
  Citim Postuar m par nga PINK
  E pse e kane quajtur Living room ????????

  Sa kot , ku po shkon do te pyesin - Ne living room . lol
  Nuk jam shume e sigurte po ndoshta ka te beje me ambientin,, eshte si shtepi, ajo lidhja dhomave..

  Mua kte here me pelqeu vecanerisht "Capricio"..Nuk eshte pub gjithmone ne fakt, vetem fundjaves vone me duket. Po frekuentuesit e muzika me pelqyen.I permend kudo frekuentuesit se eshte zor te gjesh ne Tr, bllok sidomos, nje vend ku nuk dynden adoleshentet e fshataret :/
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 10. #10
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Thx Marsela per shpjegimin .


  Dhe nje korrigjim per Larsin , se me vrau syckat ajo fjala turke - Hale , e ja ta zevendesoj pak me fjalen e bukur skipe = Toilet . lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  Citim Postuar m par nga PINK
  me vrau syckat ajo fjala turke - Hale , e ja ta zevendesoj pak me fjalen e bukur skipe = Toilet . lol


  ashtu e do ti? Pa ambientin perqark?

  Ok ne vrime vafsh
  TBD

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar m par nga Larsus
  Ku doje te shkoje ti pinke? Ne DHomen e gjumit apo hale??
  Ne tetevjecare, kishim nje shok qe jetonte ne nje dhome, qe e kishte dhome ndenje, fjetjeje dhe kuzhine.

  Kur i tha zysha e inglishtes, te bente fjali me ku ha, rri dhe fle,
  ai i tha:

  I eat in bathrrom, i stay in bathroom and sleep in bathroom,

  me kopje sigurisht pa e dit qe s'po fliste per bedroomin...

  Po per te dhjere ku dhjet i tha zysha...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #13
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar m par nga Larsus
  ashtu e do ti? Pa ambientin perqark?

  Ok ne vrime vafsh

  Uaaaaaaaaaaaa c'ishte kjo rrufe ne "qiellin" e paster ? lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #14
  i/e larguar Maska e Found
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  In my personal Hell...
  Postime
  71
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku
  rreth shpise se enverit qenke Found...lol
  jo, por aty shkon rinia jone V.I.P. dhe vijne llafet

 15. #15
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,558
  Citim Postuar m par nga PINK
  E pse e kane quajtur Living room ????????

  Sa kot , ku po shkon do te pyesin - Ne living room . lol
  E kane ne tarrace. Ik shikoje kur te te bjere rruga andej. Eshte shume nice.
  Ku ma ka qejfi mua? Buda Bar ... edhe Insomnia, edhe Rosafa, madje edhe Infinity te Sheratoni. Si mund te zgjedhesh vetem nje?
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 16. #16
  Citim Postuar m par nga Leila
  E kane ne tarrace. Ik shikoje kur te te bjere rruga andej. Eshte shume nice.
  Ku ma ka qejfi mua? Buda Bar ... edhe Insomnia, edhe Rosafa, madje edhe Infinity te Sheratoni. Si mund te zgjedhesh vetem nje?
  S'me iket nga kjo tema..lol..se me qan zemra qe s'jam anej rrotull tashi.
  Edhe "Insomnia" eshte lezetshem, me te thenat e motres qe e frekuentonte shpesh , te merkurave qe ishte Ladies night(per femrat pijet falas) behej bukur ne ate fillim. Te Buda s'kam qene asnjeher,,po sikur i kaloi ca "lavdia"..lol
  Si jane pubet ne Tr..ngaqe esht e vogel e merret vesh cdo gje, sapo hapet nje i ri fillon u bie popullariteti te vjeterve.
  Gjithsesi me mungon Tr me gjith cka brenda...lokale e pub-e dmth:-D
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 17. #17
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Vallaj te gjitha ato pubet qe keni permendur kam shkuar une , dhe jane te lezecme vertete , mendoj se secila ka vecantine e vete , me kane ngelur ne mendje belly dancing dhe nje si tip pubi qe kur futeshe te dukej sikur futeshe ne nje shpelle (emrin sja mbaj mend per fat te keq) .. dhe nje lokal qe kishte nje franceze sja mbaj mend emrin as atij por nga brenda ishte vertete bukur , very very stylish ..

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar m par nga marsela
  Te Buda s'kam qene asnjeher,,po sikur i kaloi ca "lavdia"..lol

  Gjithsesi me mungon Tr me gjith cka brenda...lokale e pub-e dmth:-D
  Me thosh nje miku im indian:

  ishte mrekulluar ato ditet e krishlindjeve tek Buda, nga nje vajze shqiptare, qe kercente vetem, si Liv Talor tek "Io ballo da sola" ritmet e vendit te tij.

  Kshu qe ma futi dhe mu krimbin per budizmin...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #19
  Larguar.
  Antarsuar
  30-11-2004
  Postime
  1,506
  Kam pershtypjen une apo keto baret ne mode jane te tipit "m'as-tu vu" ?

  Kur te vemi neve bashke, dmth me ndonje çupe forumiste qe e respektoj dhe me pelqen, me gjeni nje qoshe diku te qete dhe te thjeshte, dhe aty mund te flasim pa hedhur syte anash se kush hyri e kush doli... Ehhh ju kam thene une qe jam pak i dalur boje

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Lunesta
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Dove la..Vittoria.....
  Postime
  1,660
  Me te miret jane Bistro 7 te tirana re, Irish (po aty) Mouline Rouge, Insomnia, Cowboy (ngjit me mahattan) L. Room (sidomos ai i vjetri te Shallvaret) dhe ai pabi ngjit me pasticerine franceze..ja harrova emrin. Shko aty, kerce maj tavolines dhe get wasted.

  Tirana rocks..muuuuuaaaaaah

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Si i njoha Nanon dhe Berishn.
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 19:21
 2. Debati mbi Ditn e lirimit
  Nga dardajan n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 04:50
 3. Zhvillohet në Tiranë Maratona e Popujve 2005 në nderim të Nënë Terezës
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:05
 4. Debati mbi vendlindjen e Gjergj Kastriotit
  Nga Labeati n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 21:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •