Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 112 prej 112
 1. #101
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  37
  Postime
  645
  Citim Postuar m par nga i_pakapshem
  klubet te modes dhe veshjet te modes, por menyra se si rrine gocat vec e cunat vec qekan akoma me kohen e qepes
  Aman dhe ti c'na the, kur te ikesh atje shif se ca bohet...flet kot, pa par vetem me sa ke nigju na robt.

 2. #102
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  38
  Postime
  1,471
  Citim Postuar m par nga Fiona
  Aman dhe ti c'na the, kur te ikesh atje shif se ca bohet...flet kot, pa par vetem me sa ke nigju na robt.
  budalle shif fotot, spo them gje ca me thone njerzit. Pastaj ata njerzit qe me kane thene jane njerez qe i vleresohet fjala.

 3. #103
  Perjashtuar Maska e Lunesta
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Dove la..Vittoria.....
  Postime
  1,660
  Esht nji pub/motel te liqeni, Flaka quhet. Bordell komplet. Me mir sgje.

 4. #104
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Pubet e Baret me ne mode ne tr jane Living Room, Budhas`Eyes, Fame, Black Stone, Rozafa Palace, e disa te tjera. Po deshe te dish edhe me te tjera me shkruaj se te them prape se per momentin keto me kujtohen! Bye bye!
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 5. #105
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,558

  ama, c'reklame!

  Citim Postuar m par nga Lunesta
  Esht nji pub/motel te liqeni, Flaka quhet. Bordell komplet. Me mir sgje.
  Keshtu i ngrefet (mendja) popullit te vije direkt te Flaka.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 6. #106
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Kur isha ne shkolle te mesme, une dhe shoket e mi shkonim tek Meteori. A eshte akoma hapur?

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,256
  ahhaahaha c'me kujtove Gioje


  Meteori eshte bere histori e shekullit te shkuar; po ishte i hajrit ne fillim fare fare -- nder me decent around
  TBD

 8. #108
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Hej, ne limin klasen dhe shkonim te Meteori ne mes te dites. Tani te duket qesharake fare. Kush shkon ne club ne oren 12:00PM?

 9. #109
  Heartless Maska e White_Angel
  Antarsuar
  11-01-2004
  Vendndodhja
  Kristal......
  Postime
  1,293
  Meteori i Tos Alles ....lol


  Uhh , c'na ke kujtuar .....

  O Zot per vete sdua gj jo...por pr prindrit nje dhndr t bukur!

 10. #110
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Ah, po e shoh gjithe gjeneracioni i im po del out of the woodworks!!!

 11. #111
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Absolut,
  por c'ke mor xhan? Pse me kaq nerva?

 12. #112
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2017
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  3

  Pr: Pubet më në modë në Tiranë

  per nostalgji po kerkoja emrat e "pub" te viteve 2005/6 pasi kam filluar ti haroj dhe emrat edhe perse i kam frekuentuar ne ate kohe rregullisht
  si iken koha dhe sa shume eshte shkaterruar jeta ne Tirane qe nga ajo kohe.. ehh

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Si i njoha Nanon dhe Berishn.
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 19:21
 2. Debati mbi Ditn e lirimit
  Nga dardajan n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 04:50
 3. Zhvillohet në Tiranë Maratona e Popujve 2005 në nderim të Nënë Terezës
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:05
 4. Debati mbi vendlindjen e Gjergj Kastriotit
  Nga Labeati n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 21:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •