Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  _FALCO_ Maska e _FALCO_
  Anėtarėsuar
  01-02-2006
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  2

  Smile Mirë se u gjej!

  Mire Se Ju Gjeta Te Gjithe.
  Quhem Fation Jam Nga Elbasani Dhe Jam 22-Vjec Dhe Vazhdoj Universitetin Per Degen Gazetari Viti I 2-te.
  Uroj Te Kaloj Sa me Mire Midis Forumistave Te Tjere.
  Dhe Po Patet Ndonje Gje Me Gjeni ne Chat Me Nick _FALCO_ Gjithmone Ne

  [ AlbaSoul Network ].

  Kalofshim Sa Me Mire

 2. #2
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mir se erdhe Fation...uroj tja kalosh sa me bukur.

 3. #3
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  38
  Postime
  50
  Mire Se Erdhe Fation Uroj Te Kalosh Sa Me Mire Ne Shoqerine Tone Dhe Anetareve Te Tjere Te Forumit.
  Me Respekt ToNi!

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  35
  Postime
  4,456
  Waaaaaaa mire se na erdhe mo Fation tani po do na e vonosh me shume Kafen
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Mire se erdhe.
  Have fun mes nesh.


  Ciao

 6. #6
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,542
  Mire se erdhe ne ja kalofsh mire ne forum!

 7. #7
  _FALCO_ Maska e _FALCO_
  Anėtarėsuar
  01-02-2006
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  2
  Ju falenderoj te gjitheve ju per mikpritjen, dhe ju uroj gjithe te mirat. t'ia kaloni sa me mire.

 8. #8
  i/e larguar Maska e Found
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  In my personal Hell...
  Postime
  71
  mirseerdhe _FALCO_

 9. #9
  Mi lav ja. Maska e Eminemka
  Anėtarėsuar
  27-06-2004
  Vendndodhja
  Boston,Ma ( me white-shefqetin--shadow))) :)
  Mosha
  17
  Postime
  464
  Welcome Falco Kalofsh sa me bukur mes nesh :P
  “Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever.”

 10. #10
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mrsdh
  B

 11. #11
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  41
  Postime
  1,537
  Mire se erdhe.

 12. #12
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  she she kush paska ardh :P

  mire se erve ...bofsh qejf
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 13. #13
  [duke luajtur futboll] Maska e Adriano-10
  Anėtarėsuar
  06-08-2005
  Vendndodhja
  Stadium........ Grupi: Tetova Clan
  Postime
  305
  Mire se vjen ne forum.
  Punėn e sotme mos e lėr pėr nesėr...shtyje sa tė mundesh...

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  40
  Postime
  618
  mire se na erdhe

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,220
  Mire se erdhe lali

  Ja kalofesh mire.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 16. #16
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  35
  Postime
  2,551
  mir se erdhe Fation
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 17. #17
  GoLdEn BoY Maska e Wind_of_Change
  Anėtarėsuar
  23-12-2005
  Vendndodhja
  atu ku ndodhen tifozet e italise
  Postime
  251
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh mire

 18. #18
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,882
  Mireseerdhe.

  Dito.

Tema tė Ngjashme

 1. Jeta dhe veprat e Profetit Muhamed a.s
  Nga Albin nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 16-12-2006, 19:39
 2. Fjalori latin-shqip i Frank Bardhit
  Nga King_Gentius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-01-2006, 23:46
 3. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 08:43
 4. Kongresi socialist: Edvin Rama zgjidhet kryetar i Partisė Socialiste
  Nga Username nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 08-12-2005, 19:40
 5. Ditet e SHevalit dhe agjerimi i tyre?
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2005, 10:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •