Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 27
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2006
  Postime
  5

  Mire se ju gjeta

  mir se ju gjet bashk forumist te kombit dhe te gjakut tim

  une me origjin jam nga kumanova dhe se tri vite jetoj ne cyrih te zvicrres

  kam nderin tu pershendes gjidhve prej ulqini ne tiran ederi ne ēameri nga andej neper struge e shkup ne preshev e deri ne prishtine


  me respekt nga une ardi

 2. #2
  Zogu Im romeoOOO Maska e GiRl_US
  Anėtarėsuar
  31-01-2006
  Vendndodhja
  Ne Zemren e romeoOOO
  Postime
  12
  Mire Se Ke Ardhur !
  *** romeoOOO's BaBy GiRl ***

 3. #3
  King Tirone Maska e Mr_Tironci
  Anėtarėsuar
  05-04-2004
  Vendndodhja
  gjithanej
  Mosha
  82
  Postime
  154

  Hi

  Mir se erdhe edhe ishalla knoqesh .
  Mr_Tironci

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2006
  Postime
  5
  ju faleminderit per mikpritjen tuaj
  shpresoj se dote knaqemi te gjith

 5. #5
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  37
  Postime
  1,500
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh mir
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 6. #6
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Anėtarėsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  39
  Postime
  189
  Mire se erdhe e ja kalofsh sa me mire

 7. #7
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Anėtarėsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  359
  Mir se erdhe ja kalofsh sa me mir lal

 8. #8
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mir se erdhe...uroj tja kalosh sa me bukur e mesin tone.

  ~ Welcome ~

 9. #9
  satyr Maska e Gunnar
  Anėtarėsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  490
  te lumte goja edhe mire se na ke ardhe!
  To look life in the face....

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,822
  WeLlKOMEeeeeeee

 11. #11
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210

  Pershendetje...!

  Mire se na erdhe kalofsh sa me mire midish nesh

 12. #12
  Perjashtuar Maska e MICHI
  Anėtarėsuar
  14-09-2004
  Mosha
  41
  Postime
  1,537
  Mire se erdhe edhe ja kalofsh mire.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Postime
  5
  mir se erdhe ardo

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2006
  Postime
  5
  me knaqsi po i lexoj te gjitha mesazhdet te mikpritjes

  pra edhe une ju pershendes te gjidhve juve ju faleminderit per mikpritjen

 15. #15
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,542
  Bujrum, dyret te hapme i ke! Tja kalosh sa me mire!

 16. #16
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  mire se na erdhe
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 17. #17
  Zemer-Luani Maska e KumanoWar
  Anėtarėsuar
  29-08-2004
  Vendndodhja
  Kumanove Albani
  Postime
  57
  Pershendetje vendas mire se ki ardhe ne forumin shqiptare te desheroj te kalosh mire me mbare shqiptaret nga gjithat treva shqiptare .argetim te kendshe dhe shenime sa me te mira nga ti.po i shtohen forcat Kumanoves
  Nuk e dua jeten por jetoj per ty
  Nuk e dua veten sa te dua Ty
  KumanoWar

 18. #18
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  mire se erdhe midish patriotve

 19. #19
  Zemra Kumanoves Maska e Kumanovarja
  Anėtarėsuar
  20-08-2004
  Vendndodhja
  Kam shetitur ane e mbane qe nga Shkodra ne Sarande ,Te gjitha vendet i kalova me e bukur KUMANOVA
  Postime
  142
  Kumanovar mire se erdhe dhe mire se na gjete.nje kumanovar me shumenice nice
  SHpresoj te kalojsh mire .gjitha te mirat.
  Kalon mire se plot te kumanoves jem ktu dhe ste lam te merzitesh.
  Sinqerisht Kumanoavrja
  Ismet Jasharri yll epoke,
  Rreze drite vepra jote,
  Si vigan nė shekuj rritesh,
  I pavdekshėm n'zemėr t'Shqipes

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  40
  Postime
  618
  mire se erdhe

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •