Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2007
  Vendndodhja
  Nė Kosoven e pa Rrym...
  Postime
  200
  Citim Postuar mė parė nga Rudina_USA Lexo Postimin
  Kendojne bota nuk jane si puna tende qe mezi lidh 5-fjal.


  Ermal Fejzullahu
  Me pelqen shume si kengetar.
  Kenget e rreja i ka shume te bukura.


  po ? ...kush te pyti ty se ? ...me duket nuk te pyta asgje ...


  ky kendon per Tinejxhera .....per ata qe ju vie era Pampersa ...

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Aerial
  Anėtarėsuar
  03-07-2006
  Vendndodhja
  Underground
  Postime
  81
  Nese edhe ktij i thuhet 'kengetar', une prej sot mo nuk kom me degju muzike kurre. Sa popull i pa emancipum qe jemi!

  E ky djaloshi i Sabrise le te shkon ma mire per maneken se nuk e ka lind nana per tjeter sen.

  Respekt per Sabrine, se osht nje prej figurave me te rendesishme te muzikes kosovare. Po pse ka qene ai kengtar, s'do te thote se patjeter edhe djali me u bo, pat e s'pat ze.

  E per te gjithe fansat e ktij Ermalit, kur kendon, veq mundohuni me i'a percjell dridhjet e zerit ne nota te larta.

 3. #43
  Drita Rudi

 4. #44
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  New album Ermal Fejzullahu - Ti prit edhe pak

  Ermal Fejzullahu - Vetem nje nate
  Ermal Fejzullahu - Diferenca
  Ermal Fejzullahu - Une e di
  Ermal Fejzullahu - Ti prit edhe pak
  Ermal Fejzullahu - Me fal
  Ermal Fejzullahu - Nuk te mbaj inate
  Ermal Fejzullahu - Kush gabon vuan me pas
  Ermal Fejzullahu - Ku i kam shokt e mi
  Ermal Fejzullahu - Gjaku i zemres sime
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 5. #45
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Ermal Fejzullahu - Diferenca

  Asgje nuk dita per vite nuk pyeta
  diferenca jone 10 vite kish pas
  por ti e bukur e une i ngutur
  vrapova dhe pas ty rash
  asgje nuk thoje vec me provokoje
  ne grackat tua shum jam thellu
  ti je mesuar e un i trazuar
  dite e nate thoja sa shum te du

  Reff:
  Kjo diference zemer eshte shume problem
  sikur ti te ishe ne vendin tem
  mua nuk me behet vone dhe tjerat i shqeteson
  ah diferenca tjereve u pengon..


  10 vite para mu rite
  mirepo ty n'ball nuk te shkruan sa ke
  edhe ta dija me ty do vija
  ti ne shpirtin tim e vetmja je
  asgje nuk thoje vec me provokoje
  ne grackat tua shum jam thellu
  ti je mesuar e un i trazuardite e nate thoja sa shum te du

  Ermal Fejzullahu - Une e di

  Zemer...si duron njerezin
  je ti shum e mire askush s'ben per ty
  je larg dhe nuk po te ndjej
  nuk eshte vone ti per mua vlen
  ooo une e di
  do kthehesh perseri
  te dua si askush tjeter gjithmone kam me prit
  ohh un e ti do jemi ne te dy
  do duroj dhe 100 vjet mjafton qe te me vish

  Neser ti do tjesh me mire
  te kuptoj e di
  e ke te veshtire..
  nuk din ti akoma ndjenje
  me degju dua te te kem
  ohh un e di do kthehesh perseri
  te dua si askush tjeter gjithmone kam me prit
  ohh un e ti do jemi ne te dy
  do duroj dhe 100 vjet mjafton qe te me vish

  Ermal Fejzullahu - Vetem nje nate

  E kujtoj e kujtoj naten e par
  kur te dy u njohem nje vit me pare
  as emrin tend jo nuk ma the
  por e mbylle me nje puthje
  dhe ike ike ti
  su duk kjo dashuri
  sikur te t'kisha sot
  do te jepja boten me beso

  Me mjafton vetem nje nate nje nate te kem
  gjumi ty nuk do te zen jo nuk do flem
  do ti puth buzet e tua sa fryme te mos kem
  nuk do duash asnjehere sa mua asnjehere...

  Me mjafton vetem nje nate nje nate te kem
  gjumi ty nuk do te zen jo nuk do flem
  do ti puth buzet e tua sa fryme te mos kem
  nuk do duash asnjehere sa mua asnjehere..

  Ermal Fejzullahu - Me fal

  E di perfekt nuk isha
  dashuri te madhe kisha
  te c'mova me shume se veten
  si ta kaloj jeten
  dashuria ka gabime
  t'kam lendu e vetmja ime
  tash me duhet te kerkoj falje
  nuk ka me rrugedalje

  Sikur edhe 5 minuta te jetoj ne ket jete
  me ty dua ta harxhoj se nuk jetohet vet

  Reff:
  Me fal per imtesira
  me fal per xhelozi
  me fal se pa ty smundem
  pa ty jeta ska kuptim...

  E di tani ku shkove
  plage te shumta me shkaktove
  por fajin une vet e pata
  nuk shkojn net te gjata
  dashuria ka gabime
  t'kam lendu e vetmja ime
  tash me duhet te kerkoj falje
  nuk ka me rrugedalje..
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 6. #46
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Ermal Fejzullahu - Gjaku i zemrės sime

  Tė dashurova ne moshe te re
  Pėr njė kohe shumė te gjatė
  Shumė aventura me ty kalova
  Nga jeta ime jo jo s'tė ndaj
  Tė dashurova ne moshe te re
  Pėr njė kohe shumė te gjatė
  Shumė aventura me ty kalova
  Nga jeta ime jo jo s’te ndaj

  Ti me bėn mua te vuaj
  Ti me bėn mua te qaj
  Ti je gjaku i zemren sime
  Nga jeta ime jo jo s’te ndaj

  Ti me bėn mua te vuaj
  Ti me bėn mua te qaj
  Ti je gjaku i zemren sime
  Nga jeta ime jo jo s’te ndaj

  Ne sytė e tu shoh ndryshime
  Dua te t’ndaj nga jeta ime
  Por me kot njerėzitė e kan
  Nga shpirti im jo jo s'tė ndajn
  Ne sytė e tu shoh ndryshime
  Dua te t’ndaj nga jeta ime
  Por me kot njerėzitė e kan
  Nga shpirti im jo jo s’te ndajn

  Ti me bėn mua te vuaj
  Ti me bėn mua te qaj
  Ti je gjaku i zemren sime
  Nga jeta ime jo jo s’te ndaj

  Ti me bėn mua te vuaj
  Ti me bėn mua te qaj
  Ti je gjaku i zemren sime
  Nga jeta ime jo jo s’te ndaj

  Ermal Fejzullahu - Kush gabon vuan me pas

  Natėn me te ftohte o zemėr
  Ma dhurove ti
  Ditėn me te zeze e jetėn
  Perendove ti, perendove ti…

  Natėn me te ftohte o zemėr
  Ma dhurove ti…
  Ditėn me te zeze e jetėn
  Perendove ti, perendove ti…
  Nuk te mbaj inat o zemėr
  Dhe pse faj ke ti
  Frymen time askush se mori
  E ke vetėm ti…

  S’kam guxim te them sonte lamtumire
  Ti mos qaj nuk e ke shumė te vėshtirė
  Sot po shkon njė unaze do kesh ne gisht
  Mos harro kush te donte c’mendurisht…
  C’mendurisht…

  Natėn me te ftohte o zemėr
  Ma dhurove ti…
  Ditėn me te zeze e jetėn
  Perendove ti, perendove ti…
  Nuk te mbaj inat o zemėr
  Dhe pse faj ke ti
  Frymen time askush se mori
  E ke vetėm ti…
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-04-2008
  Postime
  212
  lere ermalin u be me nuse ai tashme u martua i ri po nejse ashtu ja ka bo zoti kismet

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Action
  Anėtarėsuar
  20-11-2008
  Postime
  77
  Kengetar i mirė eshte jo vetem nga pamja por edhe muziken e ben te mirė..

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,229

  Pėr: Ermal Fejzullahu

  TOP FEST 1


 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,229

  Pėr: Ermal Fejzullahu

  TOP FEST 12


 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,229

  Pėr: Ermal Fejzullahu

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Vere 2019

  Ermal Fejzullahu ft. Ledri Vula - M'ke harru

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Rock Kosovar vitet 80-97
  Nga Mesnata nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-02-2019, 11:01
 2. Sabri Fejzullahu
  Nga Dita nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 17-02-2019, 16:37
 3. Xhelal Xheladini
  Nga Gjallica nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 24-01-2013, 11:42
 4. Humor nga Kosova
  Nga RTP nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 03-05-2004, 10:24
 5. Dosja e korrupsionit shteteror
  Nga Anton nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 25-01-2004, 03:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •