Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Ferick
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  SHBA, K. City
  Mosha
  40
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A ka Naj Shqipe ne Missouri-Kansas City

  A ka ndonje shqipe ne Missouri Kansas city, apo rreth keti rajoni? Une jetoje na new york, por po studioj ketu ne Kansas city.
  Knowledge is Power- Don't let anyone tell you otherwise!

 2. #2
  make love, not war !
  Anėtarėsuar
  29-07-2002
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  36
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hey,
  Une jam ne Kansas City, shkoj tek UMKC. Po ti ku je?
  Well behaved women never made history.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2002
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  njof une Shqiptare ne Kansas city university

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  hi fericku..
  ne kansas city ka shume shqiptare, studente epo nje here..

  si ja kalon aty ti? c'pate qe le e NY per ks?
  TBD

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-11-2002
  Mosha
  46
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me shenoni dhe mua ne listen tuaj. jam ne Missouri School of Journalism, Columbia. Po organizuat ndonje gje me beni nje e-mail nepermjet forumit, edhe po kaloi ndonjeri ketej le te njoftoje

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Ferick
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  SHBA, K. City
  Mosha
  40
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Hey

  Postuar mė parė nga Erdeta. B
  hey,
  Une jam ne Kansas City, shkoj tek UMKC. Po ti ku je?
  Shkoj ne Rockhurst. I think i know who you are- Pershendetje!
  Knowledge is Power- Don't let anyone tell you otherwise!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Ferick
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  SHBA, K. City
  Mosha
  40
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Hey

  Postuar mė parė nga Zorro
  njof une Shqiptare ne Kansas city university
  Kane e njen ti?
  Knowledge is Power- Don't let anyone tell you otherwise!

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  mars
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  un jetoj ne st louis po ka mundesi te vij ne kansas city
  pershendetje te gjithve
  kurre mos thuaj kurre

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-08-2004
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hej ku do qe te shkosh do te qesh shqiptar pra edhe une jam ne Kindom City jam i ri ketu e shimi nashta na komuniteti shqiptar

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-08-2004
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hej nese eshte dikush afer ketij qyteti ne te lajmrohet nese ka mundesii

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2006
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje te gjitheve,
  Une jam antare e re ne kete forum dhe do doja te kisha mundesine te njihja me shume shqiptre qe jetojne ne kansas city.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-03-2014
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne MO, SHBA

  Pershendetje Te gjitheve
  Une jam Ketu ne ket area me grua dhe dy femij me intereson se a ka shqiptar qe jetojn ne Kansas City apo ne ket aria,, Une jetoj Ne Blue Springs...

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Himarė, mėsimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 05:07
 3. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:59
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 05:33
 5. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •