Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Postime
  2,012

  Ja dhe Aldi (AiRoN^BoY)

  Pershendetje !

  Keto jane fotot qe kam dale une para 5 vjetesh, ne takimin e ndeshjes Panathinaikos-Juventus.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 2. #2
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Postime
  2,012

  Se desh harrova...

  Na shikojeni edhe kte tjetren.

  Edhe se shpejti do dalin fotot e diteve te sotme AiRoN^BoY & PaToSaRaK !
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,796
  Edhe se shpejti do dalin fotot e diteve te sotme AiRoN^BoY & PaToSaRaK
  kur e lexova une kete sa kisha prer floket...tani me jan bere prap floket per te prer dhe kam len takim per te henen lol

 4. #4
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  ore vogelusher, po sa shpejt i paskeni msu photoshopin mor jau, degjo bej cik stervitje me shume se dallohesh.

 5. #5
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Postime
  2,012
  Citim Postuar mė parė nga rachi
  ore vogelusher, po sa shpejt i paskeni msu photoshopin mor jau, degjo bej cik stervitje me shume se dallohesh.
  Ok la, si thua ti... ja be nje ti photoshopin............ Pastaj mos fol per mua vogelush se jam 24 vjec djal.

  e dyta do scanoj foto qe kam me lojtar te tjeter te Juves.... Si Trezege, Inzagi, Davids, Van Der Sar, Takinardi etj ... Dhe ik e loz ate be ti, o djal i "zgjuar'
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 6. #6
  Citim Postuar mė parė nga AIRON^BOY Lexo Postimin
  Pershendetje !

  Keto jane fotot qe kam dale une para 5 vjetesh, ne takimin e ndeshjes Panathinaikos-Juventus.
  Ti qenke VIPI i forimit me lale...
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •