Close
Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 396
 1. #1
  Vetvendosje Maska e INDRITI
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Vendndodhja
  I ulur ne zemren e njeres.
  Mosha
  39
  Postime
  2,172

  Gezuar Kurban Bajramin!

  Atehere sipas te dhenave te mija Bajrami eshte nisur te vije dhe me kete rast mendova qe te hap kete urim.
  Sjellte ky bajram vetem gezim, dashuri, harmoni dhe cdo te mire ne familjet tona.
  Bajrami tjeter na afrofte me prane zotit dhe me afer njerezve te varfer.
  Qofte nje bajram i mbare per te gjithe !
  Injoranca nuk zhduket me top

 2. #2
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Gezuar Kurban Bajrami te gjithe besimtareve muslimane.

 3. #3
  In God I trust Maska e fjollat
  Anėtarėsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Para shfaqjes sė hitlerit
  Postime
  1,085
  Nė kėtė ditė madhėshtore urohen miqtė dhe tė afėrmit me fjalėt mė tė bukura nė botė, Paqja dhe mėshira e Allahut qėftė mbi ju, me fat Festa e Kurban Bajramit.
  I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

 4. #4
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  985
  Kur eshte Bajrami i vogel ? Me cfare date ?
  ...

 5. #5
  In God I trust Maska e fjollat
  Anėtarėsuar
  15-02-2005
  Vendndodhja
  Para shfaqjes sė hitlerit
  Postime
  1,085
  Nesėr, 10.01.2006
  I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

 6. #6
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  985
  Citim Postuar mė parė nga fjollat
  Nesėr, 10.01.2006
  Oh , flm per informaconin !
  Per shume vjet Kurban Bajramin ty atehere dhe gjithe besimtarve musliman !
  ...

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e sori
  Anėtarėsuar
  25-11-2005
  Postime
  6

  Lightbulb *kurban bajramin*

  GEZUAR KURBAN BAJRAMİN PER SHUM VJET shykyr qe ju ka gjet mire .gezuar e me gezime e kalofshi****************************************** *
  persen se ka gjete dhe mbreti

 8. #8
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  ^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*
  ^*^*^**^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^

  Ju uroj tan besimtareve musliman Gezuar Festen e Kurban Bajramit.

  Zoti u sherofte zemrat atyre qe u mungon ndonje person i afert,qe nuk kane mundesi ta urojne e perqafojne si dikur.Gjithashtu gezime e urime pambarim per ata qe Zoti i ka gezu duke i bashkuar me te afermit e njerezit e zemres ne kete dite te vecante per ju.

  Lutja e te gjitheve le te jete per te gjithe, ne kete dite feste.

  Gezuar e te iu gjej shendoshe e mire dhe vitin qe vjen


  ^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*
  ^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

 9. #9

  Smile Me fat festėn e Kurban Bajramit

  Me fat Kurban Bajramin!

  Paqa dhe m&#235;shira e Allahut qofshin mbi ju!

  Le t&#235; urojm&#235; q&#235; ky Bajram t&#235; na gjej&#235; mir&#235; e sh&#235;ndosh&#235; t&#235; gjith&#235;ve, duke na dhuruar sa m&#235; shum&#235; paqe, mir&#235;kuptim e dashuri n&#235; zemrat e t&#235; gjith&#235; besimtar&#235;ve.


  ZeM
  “Tė mos ishte feja Islame, populli shqiptar do tė ishte shumė mė tepėr nė numėr, por jo shqiptar-F.Konica

 10. #10
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Gezuar festen e Kurban Bajramit te gjithe muslimaneve.
  Kjo per mua eshte hera e pare qe per Kurban Bajram jam larg familjes, dhe sinqerisht ndjehem disi i shprazur. Sidoqofte, Allahu ju bekofte te gjitheve dhe paqja dhe miresia qofshin mbi dhe me ju.
  Selam
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2005
  Postime
  359
  Gezuar Kurban Bajramin!

 12. #12
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Per shume vjet Kurban Bajramin.

  Dito.

 13. #13
  Ribery Maska e bavarezi5
  Anėtarėsuar
  31-10-2005
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  31
  Postime
  1,444
  A Kurban Bajrami eshte neser?


  Se paskam ditur.

 14. #14
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Gezuar Kurban Bajramin.

  Ju uroj te gjitheve gezuar per shume mote Kurban Bajramin

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-09-2004
  Postime
  2,389
  Gezuar Bajramin te gjitheve!

 16. #16
  Gezuar dhe per shume mote te gjitheve!

 17. #17
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Gezuar Kurban Bajramin te gjitheve!

  Shendet dhe paqe!
  My silence doesn't mean I am gone!

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2005
  Postime
  135
  Me lejoni qe gjithe besimtareve Musliman te Uroje KURBAN BAJRAMIN ,me harmoni shendet dhe mireqenie dhe te dhurojme te gjithe dashuri ,ndihme dhe te jemi sa me te afert me njerin tjetrin dhe te lutemi edhe njehere per MJELLMEN tone te dashur <ALLAHU E SHPERBLEFT>
  Rina

 19. #19
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  Urime festen e madhe te Kurban Bajramit,te gjithe besimtareve musliman,pervec atyre qe "se paskan ditur".

  Uroj qe ky Bajram te na sjell me shume shendet, paqe dhe lumturi te gjitheve.
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 20. #20
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Gezuar Bajramin te gjithe besimtareve mysliman !

Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 06:32
 2. 10 ditët e para të Dhulhixhës filluan më 1 janar
  Nga mjeshtria nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2006, 02:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •