Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 396 prej 396
 1. #381
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  38
  Postime
  1,424

  Pėr: Urime festa e Kurban Bajramit!!

  Gjithe besimatreve muslimane, Gezuar festen!

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 16-10-2013 mė 05:40
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 2. #382
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Te gjiuthe pjestareve te forumit qe Jane Myslimane.......

  Ju uroj m e shpier Gezuar Bajramin Allahu qofte me ju
  E Qofte mbi shqiperinese te jete per politiken
  ajo e vret mendjen per popullin
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Vinjol pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (04-10-2014),Ceni-1 (04-10-2014)

 4. #383
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,730

  Pėr: Te gjiuthe pjestareve te forumit qe Jane Myslimane.......

  Vinjol, flm per urimin, edhe ty gezuar Kurban Bajramin, vetem te mira dhe begati pac kudo ne jete.
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Meriamun pėr postimin:

  angmokio (04-10-2014)

 6. #384
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2013
  Postime
  215

  Pėr: Te gjiuthe pjestareve te forumit qe Jane Myslimane.......

  Nuk jam mysliman por i uroj besimtareve myslimane kudo qe gjenden gjithe te mirat. Gezuar Bajramin !

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan MaqoKorca pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (04-10-2014),Ceni-1 (04-10-2014)

 8. #385
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar festen e kurban bajramit!

  Paqe dhe miresi te gjitheve.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 9. #386
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar festen e Kurban Bajramit te gjithe miqve te mi te besimit myslyman! Paqja te rrethoje vatrat tuaja e shendet mes dashurise!!
  What goes around---comes around

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Sorkadhe_Kelcyre pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (04-10-2014),Ceni-1 (04-10-2014)

 11. #387
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,202

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar ... shendet dhe miresi.

  Kurban Bajrami,Tirane 2014
  Perseri ne rruge !

  Rri qetė dhe fol Shqip !

 12. 2 antarėt mė poshtė falenderuan semiku pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (04-10-2014),Ceni-1 (04-10-2014)

 13. #388
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  44
  Postime
  4,467

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar vellezer dhe motra festa e kurbanit, Allahu na meshirofte per gabimet tona, na udhezofte dhe na mbrojt nga mashtruesit dhe keqdashesit.

  Amin
  albanish by nature

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nuh Musa pėr postimin:

  angmokio (04-10-2014)

 15. #389
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Falja e namazit te kurban bajramit ne Tirane.

  Emri: kurban bajrami.jpg

Shikime: 157

Madhėsia: 85.4 KB


  Emri: kurban bajrami 2.jpg

Shikime: 180

Madhėsia: 68.0 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 04-10-2014 mė 12:33
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar angmokio pėr postimin:

  Ceni-1 (04-10-2014)

 17. #390
  i/e regjistruar Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,280

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar gjithe myslimaneve kete dite.Per shume vjet.

 18. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Archon pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  angmokio (04-10-2014),Ceni-1 (04-10-2014)

 19. #391
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  ....edhe une ua uroj bajramin"myslimaneve"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 06-10-2014 mė 13:42

 20. #392
  marathonomaku Maska e Hekurani1
  Anėtarėsuar
  17-03-2003
  Vendndodhja
  Afer Diellit
  Postime
  287

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gezuar-Bajramin e Kurbanit!
  Deri te Molla e Kuqe!

 21. #393
  marathonomaku Maska e Hekurani1
  Anėtarėsuar
  17-03-2003
  Vendndodhja
  Afer Diellit
  Postime
  287

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Emri: urimi per bajram.jpg

Shikime: 547

Madhėsia: 86.7 KB Gezuar!
  Deri te Molla e Kuqe!

 22. #394
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gėzuar festėn e Kurban Bajramit
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 23. #395
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,908

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gėzuar Kurban Bajramin
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 24. #396
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,519

  Pėr: Gezuar Kurban Bajramin!

  Gėzuar festėn e Kurban Barjamit, gjithė besimtarėt mysliman.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Tema tė Ngjashme

 1. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 06:32
 2. 10 ditët e para të Dhulhixhës filluan më 1 janar
  Nga mjeshtria nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2006, 02:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •