Close
Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 312
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-02-2003
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptart n Holand...

  Le t lajmrohet ndokush...nga Holanda. Si sht e mundur kjo...njoh shum shqiptar nga tr bota virtuale, kurse nga Holanda ku jam edhe vet, askend.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2003
  Vendndodhja
  Rotterdam,The Netherlands
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hej Rrap,

  Mos u bej merak se nuk je i vetem. Ne te vertete ne hollande ka shume shqiptare po sipas shenjave ata nuk jane shume te preukupuar me internetin. Making money is more important.
  Qellimi justifikon mjetet

 3. #3
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-04-2003
  Vendndodhja
  Atje .. ku dashuria ..ska vlere
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje dhe nga mua

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-02-2003
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Sa udi...shqiptar n tr botn, kurse vetm n Holand asnj...si bn kjo?!!

  Ooooooo...shqiptar nga Holanda, ejani edhe ju n Forumin Shqiptar, se me nj lule nuk qel pranvera, me nj Rrap nuk quhet mali mal. Dokuni edhe ju kndej se do t mendojn bota se jemi asimiluar fare e nuk na ndihet zani ma...

  Ooooooo...burra moreeeee heeeeeeeeeej. Ejani nesr tek lama, merrni kosa e zengji...Rrap Cungu ka nevoj pr argat tek Luadhet e Zabelit. O burraaaaaa heeeeeeeej...

 5. #5
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  lolz Une isha ne Holland dhe plot kishte shqiptare por shume pak me familjet e tyre vetem cuna te ri dhe profesioni? Dealers Shisnin miellin

  Shnet
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-07-2003
  Vendndodhja
  amsterdam
  Mosha
  44
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hello nga amsterdami ka me shum gjera te bukura ktu per ta kaluar kohen por megjithate ja vlen te bashkbisedosh me patriotet

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Antarsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Kor
  Mosha
  38
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ne Hollande thate? ja une jam ne Hollande, c'kemi njehere si keni qene? Mire po ia kaloni ju te Hollandes?
  Tani nuk di me cfare te shkruaj se nuk po shoh gje permbajtje ne kete teme, po nuk besoj se ka shume shqiptare ne Hollande qe jane edhe antare ne forum...
  MtrX ubicumque felix

 8. #8
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  40
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ja dhe nje pershendetje nga komshia Antwerpen
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-05-2004
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ka shqiptare plot ne hollande,ka edhe qe shfletojne faqet e internetit, por jo te gjthe jane forumista.
  Une vete rri ne eindhoven, ajt shendet! Doei

 10. #10
  Comes With Attitude
  Antarsuar
  11-11-2002
  Vendndodhja
  Leeds
  Mosha
  39
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hollanda eshte cool

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e RTP
  Antarsuar
  26-03-2004
  Postime
  1,756
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Erdha.
  Ku te ulem?
  Me beni nje vend ...
  Pini kafe dhe nuk qani koken per mu?!
  Une a?
  Po ,jam nga Nederlands-i.
  Jo,nuk kam linde ketu,kam lind ne Prishtine.
  Po,punoj.
  Jo.
  Urdhno?

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2004
  Vendndodhja
  Hollande
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  http://users.raketnet.nl/shqiptaretnehollande/

  Mirdita
  Provoni nje here ne faqen:

  http://users.raketnet.nl/shqiptaretnehollande/

  Dhe nuk do te zhgenjeheni.Kontaktoni me email dhe thoani se ku ndodheni e pothuaj 99% do gjeni nje shqiptar prane jush

  Suksese

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2004
  Vendndodhja
  Hollande
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Komshiu

  Citim Postuar m par nga malli
  Ja dhe nje pershendetje nga komshia Antwerpen
  pershendetje nga komshiu nga Arnhemi

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2004
  Vendndodhja
  Hollande
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Hello

  Citim Postuar m par nga _ShPiRtI_3
  pershendetje dhe nga mua
  Ku eshte ky vend ku dashuria ska vlere????

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e RTP
  Antarsuar
  26-03-2004
  Postime
  1,756
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Shqiptaret ne Holande nuk mbidhen asnjehere ne ndonje aheng apo festival apo mbramje shoqerore...

  Pse ndodhe kjo?
  Me respekt
  rtp-ja


  ps. "........Te gjithe kane te drejte te mendojne..
  por ka shume njerez qe i kursejne mendimet!"


 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  mars
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  sepse sa here qe jane mbledhur per ndonje aktivitet kane ndodhur probleme thyerje gjakosje dhe ka shume kohe qe nuk behen aktivitete un per vete kur isha ne hollande per aktivitete te ndryshme shkoja ne gjermani ose ne belgjike do doja te dija nese ka ndonje nga forumistat qe jeton ne den bosch
  kurre mos thuaj kurre

 17. #17
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  43
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Shqiptart n Holland

  Po k'tu ne Hollande a ka ndonje shqiptar tjeter?

  Un jam nga Durresi i Shqiperise dhe jetoj ne shtepine time ne provinci Gelderland te Hollandes. Kam mbaruar studimet dhe tani punoj.

  Kam deshire te njihem me shqiptaret qe jetojne ne Holland.

  Neqoftese banoni ketu atehere shkruani dicka ju lutem. Po te doni mundeni qe edhe te me dergoni ndonje mesazh privat. Un do ju pergjigjem pastaj se shpejti.

  Shpresoj te kete ndonje.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-01-2006
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hoi
  ckemi? si ja kalon? edhe une jetoj ne Gelderland( arnhem) po deshe te flasim me bej add ne msn dreamclub100@hotmail.com

 19. #19
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  gout morgen nederlands

 20. #20
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  43
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Goede morgen dibrani.

  Hoe gaat het met jou?

  Kjo fjala "gout" nuk eshte Hollandeze. Nga eshte kjo fjale dibrani; cfare gjuhe eshte kjo?


  Doei..... en ik wens jou al het goede toe....

  Kalofshi mire
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 4. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •