Close
Faqja 2 prej 16 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 312
 1. #21
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Thumbs up

  eshte dialekt" flandria" kalofsh mire se edhe une ne kufi me hollanden banoj

 2. #22
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  He, he ..... tani e kuptova, ndoshta Antwerpen, Belgjika.


  Edhe ti kalofsh mire dibrani.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  wow zijn we met zo weinigen in NL

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  LooooL ne Nl te mer malli te shohesh diku shqiptar, un jetoj ketu me vite, por veshitr e kam te shoh quna e goca shqiptar
  por q't bejm ne te mjeret qe kem ardh ne ket shtet
  edhe pse nuk do e ndrroja NL me asnje shtet ne bot, sepse tani ketu i kam
  te gjitha, perpos shoqeria shqiptare qe me mungon

 5. #25
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kacurrele, faleminderit qe hyre ketu ke faqja qe kam hapur una.

  Kacurrele, ik zag dat je in Amsterdam woont. Nou, het is wel een grote stad.

  Ik hoop dat je het naar je zin zult hebben hier op onze forum. Bevalt je studie een beetje en heb je het naar je zin daar in Amsterdam?


  Ik wens je al het goede en veel plezier.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Danke Arcimedes

  zal ik je een geheim verklappen
  ik woon niet in Amsterdam alleen wil ik niet dat iedereen weet waar ik woon.
  tenslotte het gaat niemand wat aan toch.

  ke hap faqe shum te bukur.
  shpresoj se nje dit do ti vizitoj ato parqe shum te bukura.

  te pershendes.

 7. #27
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Hoi Kacurrele,


  Ik heb de hele dag gewerkt en ben nu net thuis. Ik had een drukke, maar wel leuke dag.

  Me behet qefi qe te pelqen edhe faqja e ime.


  Edhe un te pershendes Kacurrele dhe te uroj gjitha te mirat.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Neudeplein_NL
  Antarsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Nederland
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Soms mis ik Manhattan , het grootste uitgangsgelegeheid die in Arnhem bevestigd is!
  Maar ik kom daar met Soultrain feestje die mandelijks wordt gehouden.

  Ndoshta takojme ndonjerin apo ndonjeren andej.

  Pershendetje
  Ndryshuar pr her t fundit nga Neudeplein_NL : 09-05-2006 m 09:45

 9. #29
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ik ken deze Manhattan niet, maar dat komt omdat ik niet in Arnhem woon, daarom.

  Mar ik ken wel Gelredom in Arnhem, ben daar geweest.
  Tegenwoordig ga ik niet meer zo vaak uit. Ik werk elke dag, maar vandaag en morgen ben ik vrij. En als ik vrij ben dan doe ik liever uitrusten en een beetje van de zon genieten.

  Leuk dat je hier reageert Neudeplein.

  Edhe un te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 10. #30
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga KaQuRRele

  ke hap faqe shum te bukur.
  shpresoj se nje dit do ti vizitoj ato parqe shum te bukura.

  te pershendes.

  Tungjatjeta Kacurrele,

  Kacurrele, je hoeft alleen maar naar Nijmegen te komen en dan kun je met je eigen ogen al die mooie parkjes zien en ervan genieten.

  Binnenkort (juni, juli) zijn er twee grote rock concerten op de Goffertpark hier in Nijmegen. Dan komt Bon Jovi en Guns 'n Roses. Het park is groot en mensen gaan daar ook vaak pickniken tijdens de zomer.
  Op de Goffertpark, het grootste park van Nijmegen, is er veel te beleven. Er zijn daar vershillende feestiviteiten, zoals: circus, concerten (pop, rock en trance) en vershillende soorten spelletjes voor iedereen.


  Te pershendes Kacurrele
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Arcimedes

  ik zal vast wel een keer langskomen, alleen heb het nu heel erg druk.
  en hmm in juni en juli ben ik al op vakantie.
  maar ik zal vast wel een keer komen wanneer ik wat vrije tijd heb.
  hoop dat het leuk wordt.

  te pershendes Arcimedes

 12. #32
  echo Maska e Dara
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  waw..me duket vetja "klandestin ne forum"...mja more llafosni shqip. Xheku te marrim vesh edhe ne cdo beni?
  My whores left me no time to get married.

 13. #33
  i/e larguar
  Antarsuar
  22-05-2006
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  dshiroj q n kto koh t vshtira pr racn njerzore ju t zgjoheni nga ky realitet skllavrues.... shkputuni nga matrix dhe jetoni

 14. #34
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-05-2006
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hey dude

  kush mund te me ndihmoj me ndonje program perkthimi nga hollandisht- shqip( tekste) nqs eshte program i mire dua ta blej
  shpresoj qe dikush nga ju te me ndimoj
  vendosni doren tuaj ne zemer, dam it ne zemer thash jo ne p*** ( shaka kjo e zemres )

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Neudeplein_NL
  Antarsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Nederland
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Perdor www.freetranslation.com dutch-engels edhe pastaj ka faqe plot anglisht - shqip. Kjo sa per fillim sepse fjaloret NL-shqip qe jane ne qekullim (flas per ata qe njof une) nuk jane akoma digitaal edhe jane ne nje nivel shume te ulet. Mendoj se jane vetem per nje perdorues qe vetem fjalet e para duhet te mesoj ne gjuhen NL. Shpresoj te jesh i kenaqur me pergjigjen edhe te uroj succes.

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-05-2006
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Neudeplein_NL
  Perdor www.freetranslation.com dutch-engels edhe pastaj ka faqe plot anglisht - shqip. Kjo sa per fillim sepse fjaloret NL-shqip qe jane ne qekullim (flas per ata qe njof une) nuk jane akoma digitaal edhe jane ne nje nivel shume te ulet. Mendoj se jane vetem per nje perdorues qe vetem fjalet e para duhet te mesoj ne gjuhen NL. Shpresoj te jesh i kenaqur me pergjigjen edhe te uroj succes.
  Rofsh per mundim qe bere, por muahabeti eshte se une dua dicka ne shqip
  se pertoj te perkthej tekste te medha
  po i bej nje zile atij Van Dalit mbase me ndihmon
  te falenderoj edhe nje here

  Hup holland!!!

 17. #37
  someone Maska e smo
  Antarsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  earth
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  T'iu bej nje pyetje juve te Hollandes.ne vecanti studenteve te Hollandes.si eshte sistemi arsimor?per me shume atyre i masterave.ndonje informacion rreth TU DElft.dmth si eshte ajo zona aty rreth ketij univer.jetohet apo do vdesim nga e ftohta edhe nga shiu?kshu jete studentore ka?po pune gjen lehte( e kam fjalen pune sa per shpenzimet e dites jo pune tamam ne profensionin tend)
  Cdo informacion i mirepritur.
  Thank you in advance
  Find All You Need In Your Mind If You Take The Time!

 18. #38
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-04-2006
  Vendndodhja
  Ne Endrrat E Tua!
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga smo
  T'iu bej nje pyetje juve te Hollandes.ne vecanti studenteve te Hollandes.si eshte sistemi arsimor?per me shume atyre i masterave.ndonje informacion rreth TU DElft.dmth si eshte ajo zona aty rreth ketij univer.jetohet apo do vdesim nga e ftohta edhe nga shiu?kshu jete studentore ka?po pune gjen lehte( e kam fjalen pune sa per shpenzimet e dites jo pune tamam ne profensionin tend)
  Cdo informacion i mirepritur.
  Thank you in advance
  Ndoshta sado pak mundem te ndimoj per ca informacione.
  Un jam studente vet, por jo ne at qytet qe permendet ju.
  Studenten ne holand kan kushtet e mira, marin bursat e tyre dhe
  nganjher kan si edhe nje pun per te ja dalur muajit me leht,
  apo me mir te them per shpenzime personale, per dalje mbremjeve
  per shetitjeve e keshtu me rall, qeashtu ca or ne jav punojn.
  Ehhh sa per kohen, sdi qka te them se ndryshon qdo qast,
  sa bie shie, sa ngroh dielli.
  por ne pergjithesi keq nuk esht
  Dhe sa per informacione sa me te sakta per arsim,
  te preferoj te kerkosh informacione ne internet, sepse vertet esht shum
  veshtir per te shpejguar se si esht sistemi arsimor ne Hoalnd

  Tani te pershendes dhe ndoshta sadopak te arrita ne ndim
  me kto informacione.
  Ndryshuar pr her t fundit nga KaQuRRele : 14-06-2006 m 06:24

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e nik_fis
  Antarsuar
  15-06-2006
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  E dashura Kaqqurrel !!

  une jam shum i intersum te kame nij shoqer si me par ! une jeto ne amsterdam po nuk kam as nij shok e as nij shoq si eshet e mundur te takohem me ty ?

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e nik_fis
  Antarsuar
  15-06-2006
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hello every one

Faqja 2 prej 16 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 4. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •