Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 312 prej 312
 1. #301
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-08-2013
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  me lulen jeshile e kena lon.. me ate te kuqen marshalla gjynaf me u qa .. ty te mbyten hallet apo lulja?

 2. #302
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-05-2014
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Nuk e di nqs ka mundesi te me mdihmoje dikush qe jeton ne holland. Jetoj ne Grreqi dhe sapo mbarova shkollen e larte per mami,kam marr vesh se ne hollande si edhe ne shtete te tjera eshte shume e perparuar kjo dege.kam qejf te bej nje master ne degen time po sdi nga te pyes.vajta tek ambasada e hollandes ne athin edhe me thane te kerkoj ne internet po nuk po gjej dot ste qe dua.me ndihmon dot njeri??ku mund te kerkoj ?ose nqs keni degjuar gje ?

 3. #303
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Antarsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  957
  Faleminderit
  15
  4 falenderime n 3 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Kontacto ndonje universtet ose ndonje spital qe mund te fillosh aty me interne opleiding si i thone ketu dmth shkollim te brendshem pra spitali te puneson dhe ne te njejten kohe ben dhe shkollen stazhin aty. Nese ke neneshtetesi greke do te sygjeroja te kontaktoje ambadaden greke ne holande. Mbase ata dine mbase ka plot studente greke ketu. Nese ske neneshtetesine kerko njejer info te ambasada shqiptare mgjthese kjo e fundit eshte te qafsha moj shege. Ketu ne holland kan prioritet njerzit qe kan studjuar ne health care. Prandaj kontacto sa me shume spitale apo shkolla ketu.
  ●∙ яєℓαιмιηg вαк мy ωσяℓ∂●∙

 4. #304
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-05-2014
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  buk kam nenshtetesi greke per fat te keq.po e di ambasada shqiptare nuk me ka ndihmuar sa here kam vajtur.do vazhdoj te kerkoj ne internet . faleminderit shume.

 5. #305
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-12-2014
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Gjetet ndonje gje...

 6. #306
  i/e regjistruar Maska e artistja
  Antarsuar
  20-04-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Une jetoj ne Holland kam 17 vjet ketu,njoh disa shqiptare por jo shume.

  Ju pershendes te gjitheve ju qe jetoni ne Holland.

 7. #307
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,719
  Faleminderit
  68
  191 falenderime n 177 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Citim Postuar m par nga Besada Lexo Postimin
  Nuk e di nqs ka mundesi te me mdihmoje dikush qe jeton ne holland. Jetoj ne Grreqi dhe sapo mbarova shkollen e larte per mami,kam marr vesh se ne hollande si edhe ne shtete te tjera eshte shume e perparuar kjo dege.kam qejf te bej nje master ne degen time po sdi nga te pyes.vajta tek ambasada e hollandes ne athin edhe me thane te kerkoj ne internet po nuk po gjej dot ste qe dua.me ndihmon dot njeri??ku mund te kerkoj ?ose nqs keni degjuar gje ?
  Interesohu te universiteti i mjekesise ne Groningen.Eshte ekzakt vendi ku duhet te kerkosh per
  programe qe ato kane per te mbrojtur master/fituar phd/pune kerkimore, ose kualifikime teper speciale ne mjekesi si infermiere mami,.
  Eshte universiteti me i mire ne Hollande.
  http://www.rug.nl/?lang=en
  ose ne Gjermani qe ka ca shkolla mjeksie ultra moderne dhe powerful
  Universiteti i Heidelbergut
  Universiteti i Munster me tradite qe ne 1780
  Universiteti i Leipzig-ut universitet shume i vjeter super powerful ne mjekesi
  Universiteti i Freiburgut shum i mire
  dhe Universiteti i Tubingenit
  Nje prove qe Gjermania ka shkolla te mira mjekesore jane industria farmaceutike ultra ultra moderne shume
  e sofistikuar me ilace dhe produkte kozmetike mjeksore te cilesise se pare.
  Keto produkte te kualitetit te pare jane krijuar nga gjermane te kualifikuar ne shkolla mjekesore cilesore si ato me lart.
  Ndryshuar pr her t fundit nga benseven11 : 05-01-2016 m 22:35
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #308
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Antarsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  42
  Postime
  167
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  pershendetje

  une jetoj afer Nijmegenit.
  per shqiptaret qe jetojn ketu afer, kerkon ndonjeri pune full ose part-time?? mundesia eshte qe mund ta ndihmoj ketu ku punoj une, sepse kerkojne puntore.(me uzb Olympia )
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 9. #309
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Citim Postuar m par nga il_padrino Lexo Postimin
  pershendetje

  une jetoj afer Nijmegenit.
  per shqiptaret qe jetojn ketu afer, kerkon ndonjeri pune full ose part-time?? mundesia eshte qe mund ta ndihmoj ketu ku punoj une, sepse kerkojne puntore.(me uzb Olympia )
  o padrino si kalove nji pytje kam
  sa po shkon 1 buke ne hollande ???
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 10. #310
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-06-2016
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Shqiptart n Holland

  pershendetje arcimedes. Un jetoj ne haarlem. punoj ne haarlem. po deshe kontakt ky eshte e mail im. kappercapelli@gmail.com

 11. #311
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-06-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  ofron kredi t besueshme

  ofron kredi t besueshme


  prshndetje
  I kalojn npr kt kanal pr t informuar nj dhe t gjith se pr
  vjet I ardhur n ndihm t t nj ofert t veant t kredis.
  A keni nevoj pr nj kredi? m kontaktoni pr kushtet e mia
  pr nj prgjigje t favorshme. Un jam n dispozicion pr ju pr t br kredi
  me nj norm prej mes 2 dhe 3.5% n vit. Nse ju jeni n kontrat me afat t caktuar,
  OR ndonj kontrat tjetr un jam n dispozicion pr t ju jap kt kredi.
  ju falnderoj pr t kontaktuar me shpejt. Jam financefiable59@gmail.com

 12. #312
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-05-2017
  Vendndodhja
  Albania/ Lib
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Holland

  Prshndetje t gjthve atyre q e lexojn kt mesazh..
  Cilido q jeton/punon apo studion n Holland dhe n veanti n Utrecht t Hollands, i lutem shum q t shkruaj, pasi jam i interesuar t bisedoj privatisht me at/ ata q jetojn n Holland pr asrye studimi.. ju lutem mos ngurroni t shkruani!!!
  Shum flm☺😊😊

  Ps. Dhe t gjith ata student t cilt kan vendosur q studimet e tyre ti vazhdojn n Holland.

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 4. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •