Close
Faqja 11 prej 16 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 312
 1. #201
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Pershendetje per te gjith ju qe gjendeni ne Hollande.Shpresoj qe tia kaloni sa me mir atje
  Sui generis

 2. #202
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Flouwer
  Ai qe i ka ose i merr gratis nuk eshte nevoja te reagoje bluesky! Pastaj ato jane vetem per ti mesuar ne shkolle dhe jo per ti marre ne shtepi panvaresisht se ca edhe i marrin!!

  Dhe ti qe nuk i ke nevoje nuk ishte nevoja te reagoje per ato qe kam shkruajtur une.
  Flower,puna eshte keshtu(biles per mua eshte me teper ceshtje etike):
  te shesesh MATERIALE DIDAKTIKE,aq me teper t'jua shesesh njerezve qe kane pak kohe ne nje vend te huaj e s'kane burime te medha ekonomike,eshte KRIM.
  Doni te krijoni sistemin e qelbur arsimor te Shqiperise(aty ku shesin teste e provime) mu ne mes te Hollandes.Po ikni se s'ja ka ngrene lopa trute asnjerit ketu.

  Dhe nje qartesim te vogel: ato "materialet" jane thjeshte fotokopie qe shkolla perkatese jua shperndan gratis studenteve e te cilet mund ti marrin me vete ne shtepi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 15-08-2007 m 12:11
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 3. #203
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-08-2006
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hhahhahah sa kam qesh me ato qe ke shkruajtur mi. Sa interesohesh per njerzit e botes! Po pse mi une do ti varferoj njezit e botes duke shitur materiale didaktike!! E njeh ekonomine e tregut apo jo?
  Une bej ashtu si pelqej une me materialet e mia se une jam prone e materialeve te mia.
  Je e gabuar me sistemin arsimor shqiptare.
  Me duket se ti nuk njeh as Holanden ku jeton as vendin tend ku ke jetuar.

  Mos ji nervoze me veten tende. Me duket si ti nuk njeh as Holanden ku jeton as vendin tend ku ke jetuar>
  Te lutem procka mos me shkruaj se nuk kam ngene te merrem me ty. Nese je dakort per ato qe une kam shkruajtur ok nese jo eshte problemi yt.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Flouwer : 16-08-2007 m 12:59 Arsyeja: gabim

 4. #204
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ik kan je geen levensprincipes opdringen,schat.Je kan het aanvaarden of niet,het is jouw probleem.In jouw plaats zou ik toch proberen om beleefder te zijn tegen de mensen.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 5. #205
  i/e regjistruar Maska e roboti
  Antarsuar
  07-09-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mirese ju gjej te gjithe ju shqiptare qe jetoni e punoni ne hollande
  une jetoj ne amsterdam dhe kam deshire te njihem virtualisht me shqiptaret qe jetojne ne hollande dhe vecanerisht ata qe jetojne ne amsterdam

 6. #206
  i/e regjistruar Maska e artistja
  Antarsuar
  20-04-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une jetoj ne Amsterdam dhe kam deshire te njihem me ndonje vajze qe jeton ne amsterdam thjesht per shoqeri
  pershendetje

 7. #207
  i/e regjistruar Maska e Neudeplein_NL
  Antarsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Nederland
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Si na i vodhen barazimin keshtu keta more?

  Se marr vesh c'pati ai anglezi qe e anulloi autogolin e hollandezeve kot fare. Dhe ai Van Persie la nam fare. Shume irritant ne kete ndeshje (si gjithone).
  Nje ndeshje met een groot vraagteken...

 8. #208
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-04-2007
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pERSHENDES T gjithe mergimtaret qe prshkruajne aktivitetet e tyre ne diaspore,por nuk kishim dashur qe rubriken ediaspores te na e shendrojne ne kend njoftimesh,ku kerkohet njoheje e dashuri,mbase besoj se forumi duhet te kete nje kend te posaqem per njoftimet.

 9. #209
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Hoe gaat het met jou?

  un bonjour de votre voisine de bruxelles
  mes amiti
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 10. #210
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-07-2007
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ore shoqeria Patatja , si ja kaloni??

 11. #211
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile nje dite e re ne amsterdam

  Citim Postuar m par nga _ShPiRtI_3 Lexo Postimin
  pershendetje dhe nga mua
  shpirti_3 pershendetje nga amsterdami
  doja me dite nga je

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shpirti
  po gezohem qe po flasim po ku jeton

 13. #213
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up pozit

  poezia per fantazin realitetin per ne te dy

 14. #214
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  doruntina po ca ben ne jeten tede

 15. #215
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  doruntina po paske eksperienc ne dashuri pershendetje

 16. #216
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Dorontina Lexo Postimin
  Hoe gaat het met jou?

  un bonjour de votre voisine de bruxelles
  mes amiti
  hi
  nuke di si punon kjo po e provoj nje here
  ckemi mire
  te shoh qe je ne online ke deshire te chatim

 17. #217
  i/e regjistruar Maska e Neudeplein_NL
  Antarsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Nederland
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ky pikturisti hera e pare qe ka dale ne forum???
  Po i gacmon gocat keq fare :d
  Rustig aan

  Pershendetje lol

 18. #218
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Neudeplein_NL Lexo Postimin
  Rustig aan
  De prijs van passie!
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 19. #219
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  ckemi

  Citim Postuar m par nga malli Lexo Postimin
  Ja dhe nje pershendetje nga komshia Antwerpen
  pershendetje komshia nga amsterdami

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e pikturisti
  Antarsuar
  21-09-2007
  Vendndodhja
  Amsterdam
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  neudenplein.nl po msoj si punon ky chati plako
  se nuk e mor vesh fare po varja mo
  gjr sa te mesohem
  me qe ra fjala ka ndonje nga amsterdami na folni pak mo njerez se na mori malli per shqip???????

Faqja 11 prej 16 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Himar, msimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 3. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33
 4. Shqiptart Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •