Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Inside Your Feelings
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Foto nga stafi i IRC Albasoul.

  Ja dhe disa foto nga anetar te stafit te albasoul . Me poshte do shikoni

  Tek foto 1 Parmisti me Sara22

  Tek Foto 2 Dj mTp_LorD qe e mesa shikoni e ndjen Rritmin e muzikes .

  FoTo 3 Un dhe Parmo Jena cik si pergjumshem dhe skemi dal shum mire .
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 2. #2
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Inside Your Feelings
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Foto te tjera

  Me poshte do shikoni :

  1 Un dhe Sara22

  2 Sara22 Vetem

  3 Un vetem me kan kap befasisht
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 3. #3
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Inside Your Feelings
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Disa Foto nga cunat e lagjes .

  Ktu e kan TeMby Muhabetin e dites se diel .
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 4. #4
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Inside Your Feelings
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  :d

  Si dhe me poshte do shikoni qe e kena Nri fare e kena myt LEKU LETER
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 5. #5
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  32
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 7 postime

  Lightbulb Nje i kunderpergjigje e fuqishme..:D

  Ihaaaaa...Gocat e Stafit mos merrni kot e..

  Ky osht ongjelli i mcefur mas nickname : LlaCiPaCi
  Ktu ke kjo e Vogla kom qen me nerva... se deshte i or me e shtyp ate dreq Butoni i shoku im..
  Kto foto jan te shkeputme nga Mbremja e ballos se shkolles... ( kuptohet qe i kap prere keto foto se kane qene edhe njerez te tjere ne keto foto
  Sa t`bukra i kom floket e?? IriiiiiiiiiQiiiiiiiiiiiiiii
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga LlaCiPaCi : 06-01-2006 mė 11:45

 6. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Talking Tak..Tak

  .................................................. .....Do u Wont more
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Feel the pump √

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Me^bind
  Anėtarėsuar
  12-11-2004
  Vendndodhja
  diku ketu
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ciao

  Po e coj dh eun nje , po sma do menja se do dal paster.. do coja te sakta po si prano ajo aty s e duhen 100.0 kb.. dhe sdi si ti zvogeloj ato :S :S
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne flasim gjuhen tuaj. Ne perkthejme idete tuaja.


  Amantya Communications!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Me^bind
  Anėtarėsuar
  12-11-2004
  Vendndodhja
  diku ketu
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool

  ja dhe nje tjeter e bere para ca muajsh.. po perseri ska dal paster nga scaneri :S
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne flasim gjuhen tuaj. Ne perkthejme idete tuaja.


  Amantya Communications!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Me^bind
  Anėtarėsuar
  12-11-2004
  Vendndodhja
  diku ketu
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool hi

  tu ec.. foto e befasishme nga nji shok... po prap ska dal paster..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne flasim gjuhen tuaj. Ne perkthejme idete tuaja.


  Amantya Communications!

 10. #10
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Na falni neve lagja jemi!!

  Kto foto mundesohen nga Parmisti (mos na kapni kur jena pergjumesh) & Sara22 (iiiiiiiiiii thi yv jam angel te vdekte komshia mos me nxirr foto te shpifura se me le pa martu :P nga tharaaaaa)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 11. #11
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Prap ne te dy por ksaj rradhe vec e vec!!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 12. #12
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Genti

  Ky eshte Genti.Ne pamundesi per ti vendosur ai vet ja vendosa un kete foto.


  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 13. #13
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Hari_Sweet

  Ky eshte Hari_Sweet.


  ps:

  Nuk eshte femer qe ta propozoni mos e ngatarroni nga nick

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 15-01-2006 mė 19:16
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 14. #14
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Ky ne foto eshte Klevi pasi nuk dinte ta postonte e ndihmova un :
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ja Ku Eshte Dhe Apostoli Dmth Une :d
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-10-2004
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Edhe 2 Tjera

  PRAPE APOSTOLI
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 17. #17
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Ja dhe nje foto e imja

  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 18. #18
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Pak si djali i Sabri Fejzullahut, lol

  Te pershendes

 19. #19
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,362
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Paskan Plas fotot kneja...
  Forumi Shqiptar

 20. #20
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  33
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahhaha parmo e ke myt :P ene llaci eno nona uroj tjeni mire
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

Tema tė Ngjashme

 1. Si u njohët me Albasoul?
  Nga shigjeta nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 231
  Postimi i Fundit: 17-01-2016, 19:49
 2. Lamtumire Albasoul !
  Nga ToNi-R_B-BoY nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 15:14
 3. Na bashkoi Albasoul
  Nga DENIS nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 16:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •